Profile cover photo
Profile photo
SiCRED sh.a
27 followers
27 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
SiCRED ndan me ju Raportin Vjetor 2017!

Lexoni raportin e plotë: http://bit.do/exo9q
Photo
Add a comment...

Post has attachment
SiCRED uron një vit të ri shkollor të mbarë për të gjithë fëmijët!

Dhe që ky vit t’ju japë dhe qetësinë e duhur, siguroni jetën dhe shëndetin e fëmijëve tuaj pranë SiCRED, me sigurimin Jeta e Nxënësve!

Ne ju garantojmë mbulim të shpenzimeve mjekësore në rast të çdo të papriture shëndetësore apo aksidentale nëpërmjet një gamë të gjerë mbulimesh dhe përfitimesh, duke marrë parasysh dhe aktivitetin e përditshëm të nxënësve.

Për më tepër info mbi produktin, klikoni: http://bit.do/ewX2r

Aplikoni online: http://bit.do/ewX2A
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dy vjetori i Shenjtërimit të Nënë Terezës.

Anjezë Gonxhe Bojaxhiu, e njohur në mbarë botën si Shën Tereza e Kalkutës, u shua në 5 shtator 1997, pasi kishte kaluar një jetë në shërbim të të varfërve, të uriturve, të pambrojturve, të sëmurëve. Ajo ishte mishërimi i dashurisë dhe devocionit, një nga shembujt më të mëdhenj të shërbimit ndaj njerëzimit.

Më 19 tetor 2003 u lumturua nga Papa Gjon Pali II dhe në 4 shtator 2016 u kanonizua nga Papa Françesku. Por, 5 shtatori do të shënojë në kalendarin Apostol Ditën e Shenjtores shqiptare, Shën Tereza e Kalkutës.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
SiCRED uron të gjithë besimtarët muslimanë Gëzuar Kurban Bajramin!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Njoftim për pozicion të lirë pune “Specialist/e Administrimi” pranë Drejtorisë së Shitjeve dhe Degës Tiranë të SiCRED sh.a..

Lexoni detajet mbi pozicionin në: http://www.sicred.com.al/new/njoftime-punesimi/

Janë të mirëpritura të gjitha kandidaturat deri më datë 15.08.2018.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
SiCRED vijon më tej zgjerimin e rrjetit të saj mjekësor në Turqi

SiCRED ka vijuar përpjekjet për të zgjeruar më tej rrjetin e saj në Turqi, ku së fundmi ka lidhur marrëveshje me një spital prestigjioz në qytetin e Stambollit.

Për më tepër, lexoni artikullin: http://www.sicred.com.al/new/sicred-vijon-me-tej-zgjerimin-e-rrjetit-te-saj-mjekesor-ne-turqi/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Njoftim për pozicion të lirë pune “Specialist/e të Aplikacioneve” pranë Zyrave Qendrore të SiCRED sh.a..

Lexoni detajet mbi pozicionin në: http://www.sicred.com.al/new/njoftime-punesimi/

Janë të mirëpritura të gjitha kandidaturat deri më datë 31.07.2018.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pushimet po afrojnë! Keni menduar ku do të udhëtoni këtë verë? Së bashku me biletat, pasaportat dhe kremin e diellit, merrni në valixhen tuaj dhe policën e Sigurimit të Jetës dhe Shëndetit në Udhëtim nga SiCRED! Sepse SiCRED mendon për sigurinë Tuaj edhe kur ju pushoni!

Falë bashkëpunimit me kompaninë ndërkombëtare të asistencës APRIL International E.M.E.A, keni asistencë në të gjithë botën!

Me shërbimin më të mirë dhe çmime konkurruese, SiCRED është zgjedhja më e mirë për ju dhe shëndetin tuaj!

Aplikoni online: http://www.sicred.com.al/new/apliko-per-nje-produkt/

Për më tepër, mos hezitoni të na kontaktoni në:

Tel:. +355 4 22 37 549
Cel.: + 355 69 20 84 026
Fax: +355 4 22 37 530
E-mail: contact@sicred.com.al
Web: www.sicred.com.al
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Njoftim për pozicion të lirë pune "Specialist/e Finance për Arkën dhe Pagesat", pranë Drejtorisë së Financës dhe Kontabilitetit të Shoqërisë SiCRED sh.a..

Lexoni detajet mbi pozicionin në: http://www.sicred.com.al/new/njoftime-punesimi
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded