Profile cover photo
Profile photo
Iryna Sysoenko (official media)
12 followers -
Офіційна сторінка прес служби Ірини Сисоєнко
Офіційна сторінка прес служби Ірини Сисоєнко

12 followers
About
Posts

Post has attachment
Сьогодні вночі Парламент ухвалив ‪#‎Бюджет‬ на 2016 рік, депутати з фракції Об'єднання "Самопоміч" утримались від голосування за цей документ.
‪#‎Видатки‬ на охорону здоров'я так і залишили зменшиними на 2,5 млрд порівняно з минулим роком. В той самий час рівень інфляціії, курсу валют, призвели до збільшення вартості лікарських засобів, медичних виробів, на значний відсоток.
НЕ пийнято жодної поправки, на збільшення медичної субвенції для місцевих бюджетів, коштів за програмами на лікування гіпертонії, туберкульозу, онкології, всіх інших потреб, за які ми боролись...
‪#‎рада8‬ ‪#‎раданіч‬ ‪#‎бюджет2016‬
Add a comment...

Post has attachment
Що готує для українських лікарів та пацієнтів проект державного ‪#‎бюджет‬ на 2016 рік та новий ‪#‎податковий_кодекс‬?Чи стане наша ‪#‎медицина‬ доступною, а ‪#‎ліки‬ дешевшими? Про ці та інші питання говоримо у програмі "Столиця" на телеканалі ТРК "КИЇВ"
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Кабмин продолжает позорную практику пополнения бюджета страны за счет работников бюджетных учреждений, – Сысоенко
Add a comment...

Post has attachment
Ірина Сисоєнко у студії ток-шоу "Люди. Hard Talk" з Наталією Влащенко, уже на нашому каналі Youtube
‪#‎Рада8‬ ‪#‎депутат‬ ‪#‎Влащенко‬ ‪#‎Люди_Hard_Talk‬ ‪#‎Сисоєнко‬
Add a comment...

Post has attachment
Кабмін продовжує ганебну практику поповнення бюджету країни за рахунок працівників бюджетних установ
У 2016 році завдяки «зусиллям» Кабінету Міністрів України майже 30% пенсіонерів, що працюють у галузі охорони здоров’я, можуть залишитися без пенсій. Про це сьогодні заявила заступник голови Комітету ВР з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко, член фракції Об'єднання "Самопоміч"
«У наступному році Уряд пропонує продовжити практику обмеження виплати пенсій працюючим пенсіонерам, що призведе до погіршення соціальної захищеності працівників бюджетної сфери, принаймні саме це закладено у законопроекті №3628, що поданий Кабінетом Міністрів України на розгляд Верховної Ради», - повідомила Ірина Сисоєнко.
За її словами, у проекті Закону пропонується пролонгувати на період з 1 січня по 31 грудня 2016 року тимчасовий порядок обмеження виплати пенсій працюючим пенсіонерам.
«Даний законопроект не можна допускати до розгляду на сесії Верховної Ради, оскільки він суттєво звужує права громадян і погіршує умови їх соціального захисту. Заробітна плата у працівників медичних установ є однією з найнижчих в бюджетній сфері. Працівників пенсійного віку в медицині – майже 30%, і всі вони потрапляють під «подвійний удар» внаслідок змін, передбачених цим законопроектом. Так само постраждають і працівники освіти. Прикро, що Кабмін продовжує ганебну практику поповнення бюджету країни за рахунок працівників бюджетних установ, більшість з яких отримують і без того невисоку заробітну плату. Наша задача – не дозволяти і попереджати це на законодавчому рівні», - підкреслює Ірина Сисоєнко. 
‪#‎бюджет‬ ‪#‎проблема‬ ‪#‎пенсіонери‬ ‪#‎самопоміч‬ ‪#‎сисоєнко‬
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Медична реформа є однією з найочікуваніших для українських громадян, проте втілення довгострокових та системних змін цього року так і не розпочато. Натомість українці спостерігали за протистоянням Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я (далі — Комітет) та профільного міністра, яке саме й зупинило процес змін. Проте ні для кого не секрет, що модель охорони здоров’я, що існує на сьогодні, є громіздкою та застарілою, неефективною та корупційною, при цьому населення не отримує якісних послуг. 
‪#‎Слухання‬ ‪#‎медицина‬ ‪#‎реформа‬ ‪#‎здоровя‬
Add a comment...

Post has attachment
Від лікарської помилки щодня помирає 6-7 українців. 20 людей через недбалість чи непрофесійність медиків стають інвалідами. Такою є статистика від спеціалістів вивчення стану медицини в нашій країні. За словами фахівців, причина тому — радянська система охорони здоров'я.
‪#‎реформа‬ ‪#‎медицина‬ ‪#‎лікарська_помилка‬ ‪#‎сисоєнко‬

http://24tv.ua/skilki_ukrayintsiv_shhodnya_strazhdaye_vid_zastariloyi_medichnoyi_reformi_rozpovili_ekperti_n640949
Add a comment...

Post has attachment
Рішення, які приймає місцева влада, мають бути максимально відкритими та прозорими 
‪#‎самопоміч‬ ‪#‎сисоєнко‬ ‪#‎Київська_область‬ ‪#‎інтервю‬
Add a comment...

Post has attachment
Відео з виступу на парламентських слухання "Реформи охорони здоров'я"
‪#‎рада8‬ ‪#‎реформи‬ ‪#‎охорона_здоровя‬ ‪#‎сисоєнко‬
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded