Profile

Cover photo
Dr. Shpat A. Rrusta MD
2 followers|25,401 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Dr. Shpat A. Rrusta MD

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
Shumë këngë e bukur, dhe një nga këngëtarët më të mirë Shqiptarë.
 ·  Translate
In his circles
2 people
Have him in circles
2 people

Shpulla Shuplaka changed his profile photo.

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
People
In his circles
2 people
Have him in circles
2 people
Basic Information
Gender
Male