Profile cover photo
Profile photo
Unitek sp.j. PPH. Nowak G.A.
About
Unitek sp.j. PPH. Nowak G.A.'s posts

To co wyróżnia nas na tle stale rosnącej konkurencji, to bogaty asortyment, miła obsługa oraz atrakcyjne ceny. Dużą wagę przykładamy do szkoleń pracowniczych. Wierzymy, że wysoko wykwalifikowany personel jest kluczem to utrzymania pozycji lidera na rynku artykułów poligraficznych. Więcej informacji o charakterze naszej działalności umieszczonych zostało pod adresem: www.unitek.com.pl.

Post has attachment
U nas kupicie Państwo obciągi offsetowe, które wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością, nienaganną geometrią cięcia oraz stałością wymiarów. Materiały produkowane są z wysokojakościowej listwy metalowej. Szczegółowy opis produktu umieszczony został na stronie internetowej: www.unitek.com.pl.
Photo

Szukają Państwo dostawcy wysokojakościowych płyt oraz środków chemicznych do ich obróbki? Jeżeli tak, to nasza oferta z pewnością Was usatysfakcjonuje. Stawiamy na najlepsze jakościowo produkty od znanych na całym świecie producentów. Zapraszamy: www.unitek.com.pl.

Post has attachment
Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów, stale powiększamy ofertę o nowe rozwiązania. Zajmujemy się dystrybucją akcesoriów do poligrafii. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo wysokiej klasy alkohol izopropylowy oraz zmywacze do wałków. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało pod adresem: www.unitek.com.pl.
Photo

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór: materiałów do poligrafii, chemikaliów do druku, filmów do naświetlarek oraz płyt offsetowych. Mamy to szczęście, że nasza praca jest równocześnie naszą pasją, a jak wiadomo z pasji rodzą się rzeczy piękne. Zapraszamy do współpracy, jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z jej efektów! http://www.unitek.com.pl/

Post has attachment
Dodatkowym aspektem naszej działalności jest dostarczanie materiałów do drukarni oraz odbieranie powstałych odpadów, które następnie utylizujemy. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo więcej informacji o dostępnej ofercie: http://www.unitek.com.pl/. Zapraszamy!
Photo

Głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż wysokojakościowych materiałów poligraficznych. Do skorzystania z naszej bogatej oferty zachęcamy przede wszystkim właścicieli drukarni oraz punktów xero. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało pod adresem: http://www.unitek.com.pl/. Serdecznie zapraszamy!

Post has attachment
Uprzejmie przypominamy, że nasze przedsiębiorstwo handlowo-produkcyjne znajdziecie Państwo w województwie małopolskim, dokładniej w Trzebini. W centrum naszego zainteresowania stoi zawsze klient i jego zadowolenie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty: http://www.unitek.com.pl/.
Photo

Post has attachment
Jedną z głównych cech druku offsetowego, jest to, że zaczyna być opłacalny dopiero przy dużej ilości wydruków. Zawsze radzimy klientom, aby przed wydrukowaniem materiałów sprawili, czy tekst posiada zamierzoną formę. Po więcej informacji zapraszamy na: http://www.unitek.com.pl/.
Photo

Czy wiecie, że offset to technika druku płaskiego? Oznacza to, ze elementy matrycy, zarówno drukujące jak i niedrukujące, znajdują się tej samej wysokości. W technice offsetowej wykorzystuje się zjawisko wzajemnego odpychania się czynnika niedrukującego – wody i drukującego – tłuszczu. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo na stronie: http://www.unitek.com.pl/.
Wait while more posts are being loaded