Profile cover photo
Profile photo
Centrum Projekt
About
Posts

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą państwo również zrobotyzowane stanowiska do układania i zdejmowania worków z palet. Na konstrukcję składają się m.in. : robot przemysłowy do paletyzacji worków do 30kg, podajnik worków, podajnik europalet, chwytak pneumatyczny, oraz ogrodzenie bezpieczeństwa z drzwiami serwisowymi. Szczegółowy opis stanowiska zamieściliśmy pod tym linkiem - http://centrumprojekt.pl/stanowiska-zrobotyzowane/zrobotyzowane-stanowisko-do-ukladania-i-zdejmowania-workow-z-palet/.
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje m.in. zrobotyzowane stanowiska do zbijania palet drewnianych. Stanowisko nie tylko zastępuje męczącą fizycznie pracę człowieka, lecz także ma wpływ na poprawę aspektów jakościowych, wydajnościowych i wizerunku firmy inwestorskiej. Specyfikację techniczną i więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem - http://centrumprojekt.pl/stanowiska-zrobotyzowane/zrobotyzowane-stanowisko-zbijania-palet-drewnianych/.
Add a comment...

Post has attachment
Firma Centrum Projekt świadczy usługi z zakresu automatyki przemysłowej. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta nowoczesnych systemów automatyki i systemów sterowania, zapraszamy do kontaktu. Mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez wiadomość mailową. Niezbędne dane zamieściliśmy pod tym linkiem - http://centrumprojekt.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie tylko zajmujemy się budową systemów sterowania, lecz także świadczymy usługi ich modernizacji. Dzięki modernizacji wybrane elementy lepiej współpracują z resztą systemu. Modernizacja pozwala na poprawę działania całości systemu przy niewielkich kosztach. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty - http://centrumprojekt.pl/projektowanie/.
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dysponujemy własnym warsztatem mechanicznym oraz niezbędną powierzchnią do montażu i testów zaprojektowanych urządzeń. Mamy na koncie wiele udanych realizacji, w tym różnych skomplikowanych i nietypowych maszyn. Oferujemy projektowanie i budowa stanowiska zrobotyzowanych, zapraszamy do współpracy - http://centrumprojekt.pl/budowa-maszyn/.
Add a comment...

Post has attachment
W naszych realizacjach związanych z wykonawstwem maszyn wykorzystujemy systemy wizyjne. Stosujemy zarówno proste urządzenia wizyjne typu inspektor czy czytniki kodów, jak również skomplikowane systemy wizyjne. Systemy te pozwalają nam na realizację bardzo dokładnych pomiarów oraz wykonywanie zaawansowanych funkcji obróbki obrazu. Zachęcamy do współpracy - http://centrumprojekt.pl/systemy-wizyjne/.
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się usługami z zakresu mechaniki i robotyki. Nasza oferta obejmuje takie usługi jak budowa maszyn czy stanowisk zrobotyzowanych czy prefabrykację. Aby poznać naszą ofertę bliżej, odwieź stronę www: http://centrumprojekt.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami w zakresie stanowisk zrobotyzowanych. Wszystkie informacje znajdą Państwo na naszej stronie. Zachęcamy do obejrzenia galerii: http://centrumprojekt.pl/stanowiska-zrobotyzowane-2/
Photo
Add a comment...

Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie budowy rozległych systemów sterowania. Pozwala to na zaoferowanie modernizacji i uprawnień istniejących systemów sterowania. Dostosowujemy swój cennik do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zapraszamy: http://centrumprojekt.pl/projektowanie/
Add a comment...

Nasza firma zajmuje się m.in. prefabrykacją. Staramy się zapewnić Państwu kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz zapoznawania się z naszą ofertą. Więcej informacji znajdą Państwo na: http://centrumprojekt.pl/prefabrykacja-2/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded