Profile cover photo
Profile photo
Olynk Candle
2 followers -
Produkujemy świece, które tworzą wyjątkowy klimat.
Produkujemy świece, które tworzą wyjątkowy klimat.

2 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Jest najbardziej rozpoznawalnym kwiatem, dajemy ją na każda okazję. Rozwija się z biegiem czasu i otwiera ukazując swoje piękno. Występuje w kilku odcieniach- róża. Ma niepowtarzalny zapach, który nie pomylimy z żadnym innym. Nie ma innej rośliny o równie poruszającym i pełnym emocji zapachu.
Jako miłośniczka róż uwielbiam otrzymać ten kwiatek, obojętnie czy w bukiecie czy jako samotną łodyżkę zwieńczoną piękną główką i cieszyć się jej zapachem i urokiem.
Firma OLYNK zaskoczyła mnie ostatnio swoją nowością w ofercie- świecą w lampionie z Kolekcji dobrych chwil o zapachu róży. Znając już świece z lampionie mogę powiedzieć, że na długo przed odpaleniem świecy będziemy mogli cieszyć się świeżym aromatem róży, który będzie raczył nasz nosek. Maksymalnie rozpieści nas, kiedy zapłonie płomyk roztaczając po pomieszczeniu różany aromat.
Przyozdobiona główkami czy płatkami róż ukaże swoje piękno, szczególnie kiedy będą one czerwone. Wystarczy jeszcze zapakować w celofan i prezent dla miłośnika róż gotowy.
Add a comment...

Post has attachment
Cieszmy się w pełni latem, trzymając z dala od naszych dzieci i rodzin nieproszonych gości. W naturalny, ekologiczny sposób owady będą omijały miejsca, w których działają specjalnie dopasowane olejki pozyskiwane z różnych odmian roślin.

https://olynk.pl/wybierz-zapach-swoim-tarasie/
Add a comment...

Post has attachment
Świeca w lampionie – struktura lodu na letnie upały.
Lód to jedno z najpiękniejszych dzieł sztuki, jaki tworzy natura. Ogromne skały lodowe, niebezpieczne sople, które ozdabiają domy czy lodowe kryształki zimą na szybie, które tworzą obraz. Bardzo lubię te widoki. Firma OLYNK rozpieściła miłośników zimy swoimi nowymi świecami w lampionach, ale także świecami palmowymi o strukturze lodu.
https://www.olynk.pl
Add a comment...

Post has attachment
Scented waxes – Fragrances of the summer.

https://www.olynk.pl

Although the sky is cloudy, we have a full summer – full of colors and smells. The only thing missing is a bit more sunshine, despite the fact we can use the scents of summer in full. What do you associate with the summer?
Add a comment...

Post has attachment
Woski zapachowe w sklepie internetowym https://www.olynk.pl – Zapachy lata
Chociaż niebo ostatnio pochmurne to mamy lato w pełni- pełne kolorów i zapachów. Jedyne, czego brakuje to odrobina więcej słońca, pomimo tego możemy korzystać z zapachów lata w pełni.
Z czym kojarzy się lato?
Add a comment...

Post has attachment
Lanterns on the terrace with Sherlock Holmes assassin.

https://olynk.pl/en/lanterns-on-the-tarrace/

The moments I caught today will remain bright and good. Probably because of the contrasts that have come up. Sunday that will remain in my memory for the books I had the opportunity to read and the places I visited. I started a coffee day with Sherlock Holmes.
Add a comment...

Post has attachment
Lampion na tarasie w asyście Sherlocka Holmesa.
https://www.olynk.pl
Chwile, które dzisiaj złapałem pozostaną jasnymi i dobrymi. Pewnie ze względu na kontrasty które się pojawiły. Niedziela która pozostanie w mojej pamięci ze względu na książki które miałem okazję przeczytać oraz miejsca które odwiedziłem.
Add a comment...

Post has attachment
Świece zapachowe do lampionów – sklep internetowy https://www.olynk.pl
Cieszmy się w pełni latem, trzymając z dala od naszych dzieci i rodzin nieproszonych gości. W naturalny, ekologiczny sposób owady będą omijały miejsca, w których działają specjalnie dopasowane olejki pozyskiwane z różnych odmian roślin. Nasz asortyment obejmuje wyjątkowe wkłady do lampionów – świece zapachowe dedykowane przede wszystkim dla zwolenników naturalnych produktów.Stwórz wyjątkowy nastrój wieczorny w Twoim ogrodzie.
Add a comment...

Post has attachment
https://www.olynk.pl/sklep

Aromatyczne woski zapachowe do kominków
Poza szeroką gamą świec dekoracyjnych, sklep Olynk.pl posiada w swoim asortymencie aromatyczne woski zapachowe do kominków. Stanowią one idealną propozycję dla wszystkich, którzy lubią otaczając się wyjątkowymi aromatami. Wystarczy mieć specjalny kominek, w którym umieszcza się wosk zapachowy, by w krótkim czasie nasze mieszkanie czy dom zostało otulone niepowtarzalną kompozycją aromatów. Oferowane przez nas produkty zostały wykonane na bazie najwyższej jakości ekologicznych surowców, dzięki czemu są przyjazne człowiekowi i nie szkodzą naturze.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded