Profile cover photo
Profile photo
Andrzej Kramer. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie
About
Andrzej Kramer. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie's posts

Post has attachment
Wierzyciel ma prawo do wybrania komornika na terenie naszego kraju, aczkolwiek z wyłączeniem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio. Dokonując wyboru komornika, wierzyciel powinien złożyć oświadczenie na piśmie, że korzysta z prawa wyboru komornika. Zapraszamy do skorzystania z usług komornika sądowego przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie - http://komornikgniezno.com.pl/.

Post has attachment
Na oficjalnej stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości, w dziale Rejestry i ewidencje, znajdą Państwo rejestr wszystkich komorników sądowych. Warto upewnić się, czy wybrany przez nas komornik sądowy znajduje się w ewidencji. Na liście aktywnych komorników znajduje się też Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie Andrzej Kramer - http://komornikgniezno.com.pl/. 
Photo

Post has attachment
Zapraszamy Państwa na zbliżające się licytacje. Na stronie internetowej kancelarii znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat licytacji, które odbędą się 28 lutego i w pierwszych dniach marca. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt - http://komornikgniezno.com.pl/licytacje/. 
Photo

Post has attachment
Na stronie internetowej Kancelarii umieściliśmy przydatne wzory formularzy. Jeśli zdecydują się Państwo na nasze usługi, zapraszamy do skorzystania z zakładki „Wnioski Egzekucyjne”. Znajdą tam Państwo między innymi: wniosek egzekucyjny KMP, wniosek o ściągnięcie podwyższonych alimentów czy wniosek o wydanie zaświadczenia - http://komornikgniezno.com.pl/wnioski-egzekucyjne/. 

Post has attachment
Zależy nam na szybkiej i skutecznej egzekucji, dlatego korzystamy z nowoczesnych technologii. Należy do nich np. system poszukiwania rachunków bankowych OGNIVO, a także dostęp do Centralnej Bazy Danych Ksiąg Wieczystych. Zapytania do ZUS-u kierujemy w formie elektronicznej dzięki czemu okres oczekiwania na informacje niezbędne do prowadzenia egzekucji jest zdecydowanie krótszy. Zapraszamy na stronę internetową - http://komornikgniezno.com.pl/. 
Photo

Post has attachment
Kancelaria funkcjonuje od kilkunastu lat. Naszą specjalnością jest prowadzenie postępowań egzekucyjnych, dotyczących egzekucji świadczeń pieniężnych i niepieniężnych. W Kancelarii pracuje profesjonalny zespół ludzi, doskonale przygotowanych do wykonywania swoich obowiązków. Oprócz komornika w Kancelarii pracują również aplikanci i asesorzy - http://komornikgniezno.com.pl/. 
Photo

Post has attachment
Wykaz aktualnych licytacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce „Licytacje”. Znajdą tam Państwo komunikaty o licytacjach ruchomości i nieruchomości. Każda z licytacji opatrzona jest stosowną informacją odnośnie przedmiotu aukcji, miejsca licytacji czy ceny wywoławczej. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej - http://komornikgniezno.com.pl/licytacje/. 
Photo

Post has attachment
Dane kontaktowe naszej Kancelarii znajdą Państwo na stronie internetowej w zakładce Kontakt. Mogą się Państwo kontaktować drogą telefoniczną mailową lub też za pomocą formularza kontaktowego. Zamieściliśmy również adres biura Kancelarii w Gnieźnie. Zapraszamy - http://komornikgniezno.com.pl/kontakt. 
Photo
Wait while more posts are being loaded