Profile cover photo
Profile photo
pati bloguje
29 followers
29 followers
About
pati's posts

Post has attachment
#nowy  
"Zawsze marzyłam o tym dniu, wiesz? Jako mała dziewczynka śniłam o przystojnym mężczyźnie, który będzie mnie mocno kochał. Myślałam, że znaczy to mniej więcej tyle: oświadczy się pod Wieżą Eiffla, a potem zabierze do ekskluzywnego pokoju w hotelu, gdzie stąpając boso po czerwonych płatkach z róż oświetlonych płomieniem świec na podłodze, popchnie na łóżko, całując.

Miałam w myślach założony scrapbook, w którym, jak Blair Waldorf z Gossip Girl, zaplanowałam suknię ślubną w balowym stylu i wiedziałam dokładnie, że tego dnia poczuję się jak księżniczka."

Post has attachment
Iść za głosem serca czy rozumu? Jak wybrałeś swoją przyszłość?
#nowy  :) zapraszam!

Post has attachment
#nowy  po przerwie!
Zapraszam serdecznie na nowy tekst. Przepraszam jednocześnie za dłuższą nieobecność na blogu - już wkrótce pojawi się więcej ciekawych treści z większą regularnością. :) Dziękuję za wszystkie otrzymane wiadomości od Was, wspaniałych czytelników - Wasze ciepłe słowa motywują mnie i napawają wiarą, że moje pisanie ma sens. Pozdrawiam!

Post has attachment
#nowy  
o tym, dlaczego Twoje marzenia są ważniejsze niż Twoi przyjaciele

Post has attachment
#nowy  
"Moje życie wybrukowane jest ścieżką z niewykorzystanych szans. Od zawsze składa się z chwil, w których wolałam wycofać się chyłkiem niż spróbować sięgnąć gwiazd. Zawsze bałam się, że spadnę; albo bałam się strachu tak w ogóle."

Post has attachment
‪#‎nowy‬
i z nową datą nowy rozdział w życiu,
trochę już się nauczyłam, jak je pisać, a Ty?

Post has attachment
#nowy  
Patrzyłam na niego i zastanawiałam się, jak mogłam kochać tego człowieka. Był wczoraj dla mnie zupełnie obcą osobą, na którą w dodatku nigdy nie zwróciłabym uwagi na ulicy. Kartoflany nos, krzywe zęby i zbyt mocne rysy twarzy, które kiedyś wydawały mi się męskie, a teraz pokraczne i szpetne. Patrzyłam na niego i zastanawiałam się, czy pewnego dnia obudzę się i pomyślę tak samo o moim mężu. „Jak mogłam kiedyś kochać tego człowieka?”.

Post has attachment
... czyli o idealnym mężczyźnie, którego kiedyś spotkałam, ale za bardzo bałam się o niego starać...

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded