Profile

Cover photo
شرکت مهندسی یاقوت سبز ایرانیان
3 followers|18,544 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
توجه: کاربران محترم می توانند سوالات مرتبط با مباحث امنیت،( زیر شاخه جلوگیری از تکثیر غیر مجاز اسناد دیجیتال) را مطرح نمایند. پاسخ سوالات شما در پست های "پرسش و پاسخ" با تگ شدن نام شما بر روی پست مربوطه ارسال می شود.
..................................
پرسش: رمزگذاری چیست؟

رمزگذاری عملیاتی است که طی آن اطلاعات اولیه (که به آن متن آشکار گفته می‌شود) با استفاده از یک الگوریتم (که الگوریتم رمز نامیده می‌شود) و یک کلید محرمانه که می تواند رشته ای از حروف و کارکترهای مجاز را در بر بگیرد (که به آن کلید رمز گفته می‌شود) به متن غیر قابل فهم دیگری (که به آن متن رمز گفته می‌شود) تبدیل می‌شود به نحوی که بدون دسترسی به کلید رمز، دستیابی به اطلاعات اولیه از روی متن رمز شده غیرممکن باشد.
#encryption

به عملیات معکوس رمزگذاری، رمزگشایی گفته می‌شود که به معنای بازیابی متن آشکار با دانستن و استفاده از کلید رمز می‌باشد. اگر بازیابی متن آشکار بدون دانستن کلید رمز انجام گیرد، به آن تجزیه و تحلیل رمز گفته می‌شود.
#decryption

استفاده از عملیات رمزگذاری دارای سابقهٔ چند هزار ساله است و مدت زیادی است که توسط دولت‌ها و سیستم‌های نظامی برای رد و بدل اطلاعات به صورت امن مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.
در باره الگوریتم های رمز نگاری و رمز گشای عمومی، آر-اس- ای پیچیده ترین و موفق ترین الگوریم رمزگذاری است.
#RSA

اما شرکت های امنیتی ، ارگانهای نظامی و یا شبه نظامی هر کدام از الگوریتمهای اختصاصی خود استفاده می نمایند به عنوان مثال الگوریتم رمز نگاری مورد استفاده دربرخی از ارگانهای دولتی ایالات متحده الگوریتم
#Bureau_of_Industry_and_Security
می باشد.
.

دنیا امن است.
شرکت مهندسی یاقوت سبز ایرانیان

شعبه ایران - تهران :
اطلاعات بیشتر 02166374212
وبسایت www.mysi.ir
 ·  Translate
1
Add a comment...
 

تاسیس شعبه انگلستان
شعبه بین المللی شرکت مهندسی یاقوت سبز ایرانیان در تاریخ اول ژوئن سال دوهزارو شانزده میلادی در کشور انگلستان، شهر لندن افتتاح گردید. این شرکت با هدف ارائه محصولات باکیفیت و انحصاری در زمینه امنیت نرم افزار، در عرصه جهانی اقدام به این امر نموده است. این شرکت با نام بین المللی "کپی پروتکشن اینترنشنال" ثبت گردیده است
 ·  Translate
1
Add a comment...
 

حفاظت از اسناد دیجیتال (copy protection) بزرگترین چیزی است که در سال های آینده باید به آن پرداخته شود. ما در تکنولوژی ها و توسعه حوزه های مختلف و همچنین برای گرفتن بازخورد از بازار و مصرف کنندگان مانند تکه های گم شده آن را جستجو خواهیم کرد.
"باب تیلر، برنامه نویس کمپانی مایکروسافت" .
.
.
شرکت مهندسی یاقوت سبز ایرانیان
.
.
اطلاعات بیشتر 66374212
وبسایت www.mysi.ir
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
قفل نرم‌افزاری یاقوت سرخ یک محصول امنیتی سمبل محصولات شرکت مهندسی یاقوت سبز ایرانیان و از خانواده قفل‌های فعال ساز است. روش کار این محصول به این صورت است که ابتدا کد اختصاصی رایانه (کد قرمز)استخراج‌شده و نسبت به آن، کد فعال‌سازی از کاربر نهایی درخواست می‌شود. کاربر نهایی می تواند به کمک 4 روش اینترنت دستی و اینترنت خودکار، تلفن گویا و پیام کوتاه، شماره سریال بسته نرم افزار و کد قرمز را وارد نموده و کد فعال سازی را به راحتی دریافت نماید. حجم قفل اصلی 30 مگابایت است که به پروژه نهایی متصل شده و حجم نرم افزار پیش نیاز این قفل 140 مگابایت است. این قفل در نسخه ششم از انتشار خود قرار داشته و رابط کاربری و موتور داخلی آن با نسخه‌های پیشین کاملاً متفاوت است.
برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت مراجعه نموده و یا با بخش فروش تماس حاصل نمایید.

اطلاعات بیشتر 66374212
وبسایت www.mysi.ir
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
یاقوت سبزتا کنون پنج محصول انحصاری در زمینه قفل گذاری فایل ها و نرم افزار های اجرایی ارائه نموده است.
این محصولات به دو گروه قفل های سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم بندی می شوند:
قفل سخت افزاری سپر نقره ای
قفل نرم افزاری پولاد
قفل نرم‌افزاری وب حفاظ
قفل نرم‌افزاری یاقوت سرخ
قفل نرم‌افزاری جاوید
.
.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
............................................ پست آموزشی ...............................................
تفاوت
#Copy_Protection
و
#Copyright
چیست ؟
#Copy_Protection
به هرگونه تلاش به‌منظور پیشگیری از تکثیر غیرمجاز گفته می‌شود.
درصورتی‌که
#Copyright
به مجموعه‌ای از حقوق انحصاری مانند حق کپی، انتشار و تغییر گفته می‌شود که برای مدت مشخصی در اختیار نویسنده یا خالق یک اثر قرار می‌گیرد.
به عبارت ساده‌تر
#Copy_Protection
به مجموعه‌ای از ابزارها و راه‌ حل‌ها و
#Copyright
به مجموعه‌ای از حقوق و قوانین جهت محافظت در برابر تکثیر غیرمجاز اشاره دارد.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 

اطلاعیه مهم
کارت رمز سخت افزاری
پیرو بخشنامه صادره از شعبه لندن، به اطلاع کلیه مشتریان محترم این شرکت می رساند از این پس ورود به پرتال اختصاصی مشتریان، تنها از طریق کارت رمز سخت افزاری امکان پذیر خواهد بود. لذا تهیه این کارت برای کلیه مشتریان اجباری می باشد. خواهشمند است برای اطلاعات بیشتر و دریافت کارت مذکور با شعبه تهران تماس حاصل فرمایید.
دنیا امن است.
شرکت مهندسی یاقوت سبز ایرانیان

شعبه ایران - تهران :
اطلاعات بیشتر 02166374212
وبسایت www.mysi.ir
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
قفل پولاد توسط یک داپلیکیتور قفل گذار، عملیات قفل گذاری را طی مراحلی ساده و سریع انجام می دهد. این قفل سه لایه امنیتی دارد که کاربر میتواند بر حسب نیاز خود یک ، دو و یا هر سه لایه را بر روی دیسک مقصد اعمال کند ، در صورتی که یک و یا دولایه امنیتی فعال شود لوح های فشرده نهایی قفل گذاری شده قابل نمایش بر روی رایانه با هر سیستم عامل و همچنین سینمای خانگی می باشند و در صورت استفاده از لایه سوم امنیتی لوح های فشرده در رایانه قابل نمایش نیستند و فقط قابل نمایش در سینمای خانگی می باشند.
داپلیکیتور پولاد به جز قفل گذاری می تواند مانند داپلیکیتور های معمولی عملیات تکثیر سی دی و دی وی دی را انجام دهد.
این محصول تولید کشور تایوان و تحت لایسنس امریکا می باشد و شرکت مهندسی یاقوت سبز ایرانیان نمایندگی فروش محصول مذکور را در ایران بر عهده دارد.
داپلیکیتور پولاد همچنین به همراه قفل گذاری قوانین کپی رایت ایالات متحده امریکا را در دیسک مقصد منتقل می کند ، این عمل باعث می شود هردستگاه ضبط دیجیتال که از قوانین کپی رایت ایالات متحده امریکا تبعیت می کند از کپی دیسک قفل گذاری شده توسط این داپلیکیتور سر باز بزند.

شعبه ایران - تهران :
اطلاعات بیشتر 02166374212
وبسایت www.mysi.ir
 ·  Translate
1
Add a comment...
 

لایه حفاظت به کمک کلمه عبور
این لایه مانند یک درگاه اطلاعاتی بین لایه های امنیتی قفل یاقوت سرخ قرار گرفته و هنگامی که متد و روال ها در حال اجرا هستند توسط کلمه عبور ارتباط بین لایه های امنیتی را فراهم می کند. این رمزها در لحظه اجرا توسط هسته قفل تولید شده و ما بین لایه های امنیتی توزیع می شوند. این کلمات عبور از دید و دسترس مشتری و کاربر نهایی پنهان است و یک فرایند هوشمند اتوماتیک می باشد.

اطلاعات بیشتر 66374212
وبسایت www.mysi.ir
 ·  Translate
1
Add a comment...
 

لایه آزمون خودکار
این لایه وظیفه محافظت از یک محصول امنیتی در مقابل هر گونه تغییر، حتی به اندازه یک بیت را بر عهده دارد. نرم افزار های هک، کرک و پچ می توانند با تغییر برخی از روال ها، دستورات و محتوای متغییرها، محصولات امنیتی را کرک کنند. این تغییر به هر اندازه که باشد باعث می شود که فایل کرک شده تغییراتی نسبت به فایل اولیه داشته باشد. لایه آزمون خودکار وظیفه شناسایی سلامت محصول امنیتی را بر عهده داشته و در صورت هرگونه تغییر از اجرای نرم افزار ممانعت به عمل می آورد
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
معرفی برخی از مشتریان ، مدرسان شریف
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
تا کنون با اصطلاحات رایج و تفاوت برخی از حیطه های امنیت آشنا شدیم.
یاقوت سبز تولید کننده انحصاری انواع قفل های سخت افزاری و نرم افزاری می باشد که قابلیت حفاظت از فایل ها و نرم افزار های اجرایی در برابر تکثیر غیر مجاز را دارند.
بنابراین حیطه فعالیت این شرکت را در زمینه
#copy_protection
#copy_prevention
#content_protection
#copy_restriction
قرار دارد.
.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
حفاظت از اسناد دیجیتال در برابر تکثیر غیر مجاز
Introduction
حمایت از تولیدکنندگان اسناد دیجیتال در برابر کپی غیرمجاز
Contact Information
Contact info
Phone
0098 2166374212
Email
Fax
0098 2189785658
Address
تهران - بزرگراه یادگار امام جنوب - خیابان هاشمی بین خیابان قصرالدشت و خیابان خوش جنوبی - پلاک ۲۴۳ - واحد ۳