Profile cover photo
Profile photo
Stowarzyszenie Bochniaków i MZB
20 followers
20 followers
About
Posts

Post has attachment
Bardzo korzystne warunki wynajmu dla lokalu o pow. 80 m2 w samym centrum Bochni przy rynku. Ciekawa oferta dla tych, którzy chcą przenieść swoją działalność do centrum miasta. Polecamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment

XXIV Kwesta na Cmentarzu Komunalnym w Bochni.
W dniach 1 i 2 listopada 2017 r. Komitet Ratowania Zabytkowej Części Cmentarza Komunalnego w Bochni, działający przy Stowarzyszeniu Bochniaków i Miłośników Ziemi Bocheńskiej przeprowadzi kwestę na ratowanie zabytkowych grobowców o wartości historycznej bądź artystycznej. Obok działaczy naszego Stowarzyszenia udział w kweście zapowiedzieli nauczyciele i młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego, a także niektórzy radni. Osoby pragnące wspomóc naszą zbiórkę w charakterze kwestujących proszone są o kontakt telefoniczny (722 00 80 80).
Wszyscy kwestujący z naszego Komitetu posiadać będą identyfikatory z numerem zbiórki oraz puszki. Nasza zbiórka została zarejestrowana pod numerem 2016/3741/OR. Kwestować będziemy przy bramie głównej, koło kaplicy przedpogrzebowej, przy bramie od strony ul. Karosek i od strony ul. Polnej.

Wielu ludzi wyraża chęć wspomagania działalności Komitetu nie tylko w okresie kwesty, kiedy w większości odwiedzamy mogiły swoich bliskich. Datki można również wpłacać na konto bankowe z przeznaczeniem na ratowanie zabytków cmentarza.

Wpłat należy dokonywać na konto: 60 8591 0007 0081 0011 1054 0002 w Krakowskim Banku Spółdzielczym w Krakowie Oddział Bochnia z dopiskiem: Zbiórka na ratowanie zabytkowych pomników na Cmentarzu Komunalnym w Bochni ul. Oracka i na Cmentarzu św. Rozalii ul. Windakiewicza w Bochni

Zwracamy się do wszystkich donatorów o przychylność dla kwestujących i hojność

+ KALENDARZ GOOGLE+ EKSPORTUJ ICAL
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Wielkanocne życzenia od Bochiaków
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
45 aniołów, 33 ptaszki i 2 koty na wystawie prac Zofii Gołębiowskiej-Tabaszewskiej z cyklu ANIELSKIE SZLAKI. Zapraszamy do Domu Bochniaków w poniedziałki i piątki w godz 10.00-14.00. W inne dni po uzgodnieniu telefonicznym 722 00 8080. Może któryś z aniołów znajdzie miejsce w Twoim domu?
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded