Profile cover photo
Profile photo
PCTuning.cz
22,719 followers -
Nejčtenější hardwarový magazín na české a slovenské scéně
Nejčtenější hardwarový magazín na české a slovenské scéně

22,719 followers
About
PCTuning.cz's posts

Post has attachment
Společnost Intel dnes uvádí na trh svoji novou řadu SATA SSD 545s, která se zaměřuje

Post has attachment
Tento chladič, jak už název napovídá, využívá ke chlazení robustní radiátor s délkou 360 mm, který zaručí vysoký výkon.

Post has attachment
Na sociální službu Facebook už se připojují dvě miliardy uživatelů měsíčně. Uvedl to spoluzakladatel a šéf společnosti Mark Zuckerberg. První miliardu uživatelů síť zaznamenala už na podzim roku 2012.

Post has attachment
Společnost AMD dnes oficiálně uvedla na trh svoji doposud nejvýkonnější grafickou kartu zaměřenou na strojové učení a pokročilou vizualizaci Radeon Vega Frontier Edition. 

Post has attachment
Huawei na mezinárodní konferenci International Supercomputing Conference 2017 ve Frankfurtu oznámil založení nového globálního výpočetního centra, které čínské společnosti a jejím partnerům umožní inovovat řešení v oblasti HPC, cloudu, umělé inteligence (AI), a urychlit tak transformaci celého odvětví.

Post has attachment
Společnost Gigabyte oznamuje novou promo akci v období, která potrvá od 26. června do 31. srpna letošního roku. Každý, kdo koupí některou z vybraných základních desek AORUS X299, obdrží až 80 eur do své peněženky na platformě Steam.

Post has attachment
Česká republika má 23. nejnižší míru cenzury internetu ze 179 zemí. Nejvíc přístup a informace na internetu omezuje Severní Korea nebo Irán. Nejvíce liberální v oblasti státních zásahů do internetu jsou Estonsko, Island, Kanada, Německo a USA. Vyplývá to z údajů společnosti vpnMentor.

Post has attachment
Na Steamu je dostupná definitivní verze oblíbené adventury Machinarium z roku 2009. Zatímco původní titul využíval Flash, nyní ho pohání vlastní DirectX engine, díky němuž je možné hrát ve vyšším rozlišení. Další novinkou je podpora gamepadů, součástí je i dvanáct Steam achievementů nebo 14 jazyků.

Post has attachment
Dirt 4 je další hrou ze série rally her Dirt od Codemasters. Nový díl je velice podobný předchozímu Dirt Rally. Dokonce i nastavení detailů kopíruje stejné položky. Je i optimalizace stále stejně povedená? Na to se podíváme v rozboru. Také otestujeme jestli i zde jsou tak výrazné rozdíly v kvalitě grafiky mezi AMD a Nvidia.

Post has attachment
Pomalu se blíží představení phabletu Galaxy Note 8 od Samsungu. Není proto žádným překvapením, že na internet unikají další a další informace. O ty nejnovější se s námi podělil Evan Blass, známý pod přezdívkou @evleaks.
Wait while more posts are being loaded