Profile cover photo
Profile photo
Методист обласна юнацька, Херсон
255 followers
255 followers
About
Методист обласна юнацька, Херсон's posts

Post has attachment
http://unalib.ks.ua/news_2017-07_05_001.htm
Виставка-позитив «Літня фішка – модна книжка!»
Працівники відділу абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова презентують читачам, які не уявляють собі літо без книги, виставку-позитив «Літня фішка – модна книжка!».

Post has attachment
Дарунок від "Видавництва Старого Лева"

Днями Херсонська обласна юнацька бібліотека ім. Б.А.Лавреньова отримала чудовий дарунок від львівського «Видавництва Старого Лева» у межах соціальної акції «Більше поезії у бібліотеках». http://unalib.ks.ua/news_2017-07_04_001.htm
PhotoPhotoPhoto
04.07.2017
3 Photos - View album

Post has attachment
http://unalib.ks.ua/news_2017-06_26_001.htm
Книжкова виставка-діалог «Закон законів»

Напередодні Дня Конституції в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова відбулася презентація книжкової виставки-діалогу «Закон законів».
Читачі ознайомилися з книгами, які розкривають історичний шлях конституційного становлення України від часів Пилипа Орлика до сучасного державотворення.
Виставка ілюстрована відеохронікою, котра нагадала молоді, в яких умовах, з якими емоціями творилася історія української Конституції.
У презентації взяла участь кореспондент обласного радіо ТРК «Скіфія» Аліна Мартиросян, яка спілкувалася з молодими читачами та особисто познайомилася з книжковою виставкою «Закон законів».

Post has attachment
http://unalib.ks.ua/news_2017-06_22_001.htm

З книгою канікули – сумувати ніколи
Для дітей, що відпочивають в літніх таборах міста, Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.Лавреньова продовжує цикл заходів «З книгою канікули – сумувати ніколи».
Цього разу міський табір літнього відпочинку «Юнга» перетворився на літне відеокафе «Мультяшки на канікулах» з веселими забавлянками «Найкращій друг дитинства – іграшка та книжки».

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
http://unalib.ks.ua/news_2017-06_21_001.htm

Ранкова книжка

Бібліотекарі Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А.Лавреньова успішно опанували простір мас-медіа, тому виступи на телебаченні вже стали частиною повсякденної роботи. Два ранки поспіль книжкові оглядачі Галина Таворська та Юлія Майстренко переконували глядачів ХОДТРК «Скіфія» в тому, що книга залишається невід’ємним атрибутом життя сучасної людини і не виходить з моди.

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded