Profile cover photo
Profile photo
DRONAMIC | Filmowanie dronem | Zdjęcia z powietrza
Filmowanie i zdjęcia z drona
Filmowanie i zdjęcia z drona
About
Posts

Post has attachment
Pojawił się nowy dron DJI dla początkujących. DJI Tello to zabawka zaprojektowana tak aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo początkującym użytkownikom dronów. http://dronamic.pl/aktualnosci.php?Jaki-dron-na-początek?-–-DJI-Tello&id=65 - czytaj więcej aby dowiedzieć się, jakiego drona najlepiej wybrać na początek do zabawy lub do nauki latania. Więcej przydatnych informacji na naszym blogu. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z artykułami o większych i mniejszych, profesjonalnych i mniej profesjonalnych dronach.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Zapraszamy do obejrzenia najnowszego filmu Dronamic. Film o Kazimierzu Dolnym jesienią pojawił się na fanpage'u hotelu - https://www.facebook.com/folwarkwalencja/videos/1434685816651540/ .Zainteresowanych szczegółami technicznymi produkcji zapraszamy na http://dronamic.pl/aktualnosci gdzie dokładnie opisaliśmy proces powstawania filmu.
Folwark Walencja
Folwark Walencja
facebook.com
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz dowiedzieć się jak filmować z powietrza? Zastanawiasz się jak zaprogramować autopilota w swoim dronie i jak sterować kamerą podczas lotu w taki sposób aby Twoje ujęcia z powietrza były idealnie stabilne? Przygotowaliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci opanować filmowanie dronem do perfekcji - http://dronamic.pl/aktualnosci.php?10-wskazówek---jak-filmować-dronem-cz.-1&id=54 Dowiesz się jak filmować z użyciem programowalnych trybów lotu, a także jaka jest najlepsza wysokość do filmowania z powietrza.
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej w zakładce aktualności pojawiają się najnowsze newsy ze świata dronów. Zapraszamy do zobaczenia artykułu na temat najnowszego małego drona od firmy DJI. Czy jest on warty swojej ceny i czy jest lepszy od swojego poprzednika, a także czy nadaje się do profesjonalnych produkcji filmowych. O tym wszystkim przeczytacie na http://dronamic.pl/aktualnosci.php?DJI-Mavic-Pro-Platinum-–-nowa-wersja-Mavica&id=59
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie pojawił się artykuł dotyczący filmowania z bezzałogowca na terenie Puław i w okolicach. http://www.dronamic.pl/aktualnosci.php?Filmowanie-DRONEM-w-Puławach---czy-jest-legalne?&id=52 Porusza on kwestie możliwości latania dronem w mieście i po za jego granicami, a także w strefie EPP3, czyli strefie objętej zakazem lotów. Wspominamy również o konieczności posiadania uprawnień UAVO do lotów w granicach miasta, a także o niezbędnych dokumentach i wyposażeniu każdego operatora drona. Zapraszamy serdecznie i życzymy miłej lektury ;)
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do obejrzenia wykonanego przez nas filmiku o Czerwonych Eko-Busikach. Film promocyjny został nagrany w całości za pomocą kamery bezlusterkowej X5. Zarówno ujęcia z drona jak i z ziemi wykonane zostały z użyciem gimbala. Do ujęć z powietrza użyliśmy czterowirnikowca Inspire 1 z tą samą kamerą sterowanego dwoma aparaturami. Drugi operator zajmował się tylko i wyłącznie obsługą kamery w czasie lotu. Cała operacja filmowania z powietrza została przeprowadzona przez licencjonowanych operatorów bezzałogowych statków powietrznych.
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy Serdecznie na naszą nową stronę internetową http://dronamic.pl/ gdzie możecie zapoznać się z usługami jakie świadczymy, dowiedzieć się więcej o nas i o nowinkach ze świata dronów. Nie zabraknie również wskazówek jak filmować dronem i ciekawostek związanych z polskim prawem lotniczym.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded