Profile cover photo
Profile photo
Startovač
172 followers -
Vypusťte to do světa
Vypusťte to do světa

172 followers
About
Posts

Post has attachment
Poslednich 5 dni a necelých 30k zbýva do konce zajímavému projektů mladých filmařů o vývoji tří herních projektů NEWGAME. 
https://www.startovac.cz/projekty/newgame/
Přichází finále...
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Populární projekt VELKÝ PŘELET ANEB STÁDO SLONŮ UCHEM JEHLY dnes, týden od svého startu, dosáhnul dábělských 666.666 korun. Paráda!  Více na https://www.startovac.cz/projekty/velky-prelet/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Po čase máme na startovači zajímavý herní projekt, který ne (má) mouchy - The Fall of the Fly. Je to pěkně připavená fps hra z českých luhů a hájů s vtipnou příběhovou linií. Mouchám zdar!

https://www.startovac.cz/projekty/the-fall-of-the-fly-pribehova-fps-s-logickymi-prvky/
Add a comment...

Post has attachment
A je to tady.

Co dodat... jestli se vybere na tohle, tak uz nevim...

Ale bod (nebo spis deset) za odvahu, nebo silenost, se do tohohle pustit...

https://www.startovac.cz/projekty/pexesoshovnama/
Add a comment...

Post has attachment
VímVic.cz - 209 200 Kč.
Už schází pouze 16% a vzdělávací projekt vimvic.cz se může rozjet. Pokud se rádi učíte novým věcem a nějaký online videokurz by se Vám hodil, tak určitě nezapomeňte tým VimVic podpořit. Zbývají poslední dva dny >> http://bit.ly/1VsiqoU
Moc děkujeme.
Add a comment...

Post has attachment
Cvičenci, nastal čas!

Server startovač.cz nám pomohl dát dohromady projekt k mé podpoře cesty na Mistrovstí Evropy strongmanů u105kg, které se koná v 10. října letošního roku, a tak vám ho nyní mohu hrdě představit:

https://www.startovac.cz/…/jiri-tkadlcik-silak-na-ceste-na…/

Zasvěcení vědí, jak je to s finanční podporou v této oblasti, a byť letím reprezentovat ČR jako první Čech v historii, i tak to nepřináší ze strany Strongman svazu, či dokonce státu (haha :-)), žádnou finanční podporu. Závody si, včetně jarního Arnold Classic, platím z vlastní kapsy, což ale zkrátka né vždy jde, zvláště kvůli různým dražším lokacím, kde se soutěže nacházejí.

Proto bych Vás rád poprosil o 5 minut, které mi věnujete, přečtete si projekt a pokud se rozhodnete mne podpořit, bude to úplně bezvadné!
Za Vaši podporu projektu jsou přímo v odkazu vypsány různé odměny a služby (opět haha :-)) spojené s mojí osobou, které by Vás mohly oslovit.

Druhou věcí přímo tady na FB je sdílení tohoto postu vámi, protože nikdy nevíte, koho z vašich přátel toto může zaujmout a třeba ta jeho stokoruna pomůže projekt úspěšně uskutečnit. Musím totiž zdůraznit, že nevybere-li se CELÁ ČÁSTKA, projekt se neuskuteční a RUŠÍ SE. Peníze, které každý přispěl, se dotyčnému vrátí, nicméně pro nás to bude znamenat neuskutečněný projekt a tedy selhání.

Táhnout za jeden provaz je nejdůležitější! 
Věnujte mi, prosím, ten kousek času a energie a lajkněte tento post, sdílněte ho a nejlépe - podpořte finančně můj projekt!

Pokud jsem udržel Vaši pozornost až sem, patrně se buď hodně nudíte, jste zvědaví, co za hovno zase vymýšlím, a nebo čtete proto, že mě máte rádi! Emotikona smile V každém případě srdečně děkuji za Váš čas a podporu, jak tu finanční, tak i slovní. Bude se hodit!

Protože i když vím, že opravdu ,,Není snadné cesty", tak tahle má sakra trny, sahající až do loňské kvalifikace v Londýně, kam jsem málem kvůli problémům se vším možným neodletěl, ale bojoval jsem, a nakonec ji vyhrál i s natrženými vazy v koleni a dalšími laskominami.

A tak si za necelé dva měsíce zabalím (Valda mi zabalí :-D) a poletíme do Irska bojovat. ME ve strongmanech - můj sen!

A rozhodně se neletím jen zúčastnit. Letím natrhnout kaďák všem, se kterými se utkám na soutěžním poli! Letím roztrhat pochybovače jako vzteklý buldog! Letím ukázat, jaká síla a vůle se rodí na Moravě!

Obrovské díky pokud pomůžete a budete se tak na tomto všem podílet a psát historii.

Letím vyhrát pro nás všechny. Ukázat, že neexistuje nemožné.
Protože: Proč ne? Proč bych nemohl být nejlepším strongmanem Evropy? Nevidím důvod!

JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI VŠEM!

https://www.startovac.cz/projekty/jiri-tkadlcik-silak-na-ceste-na-sever/
Add a comment...

Post has attachment
Minulý týden jsme spustili projekt NOVÁ PC HERNA V PRAZE. Ambiciozni plán mladých herních nadšenců na podporu rozvoje české herní scény... Odměny v podobě super ceny na čas v herně, vlastní klávesnice s myší a další najdete na stránce projektu...
Add a comment...

Post has attachment
Karel Čapek volá naposledy!
Posledních dvanáct hodin zbývá kampani na podporu natočení dokumentu Dopisy od Karla Čapka. Sbírka nabrala v posledních dnech neuvěřitelné obrátky a autor Ondřej Kepka se výrazně přiblížil cíli. Stále ale ještě zbývá téměř dvacet tisíc. Byla by škoda, kdyby projekt takové kvality zůstal těsně před cílovou částkou.
https://www.startovac.cz/projekty/dopisy-od-karla-capka/
Add a comment...

Projekt DVTV má před sebou poslednich 24 hodin, takže kdo ještě váháte, tak máte poslední příležitost se zapojit. Projekt dosáhl na magickou hranici dvou milionů a tim splnil milník DVTV extra. GRATULUJEME! 
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded