Profile

Cover photo
mostafa dehkordi
Works at Google
Attends جهاد دانشگاهی
Lives in استانبول
2,013 followers|106,873 views
AboutPostsYouTube

Stream

mostafa dehkordi

Shared publicly  - 
 
mostafa dehkordi originally shared:
 
روزی تمام می شود




غم نامه های من برای تو روزی تمام می شود




روزی که




طلاق دهد دلم خیالت را




روزی که




بپرد از سرم




مستی این رویا




روزی که




آنقدر بزرگ شوم




که دل بازی آدمک ها را ریشخند بکشم




و "من"




برای همیشه گره باز کند از "تو"




رها وفایی
 ·  Translate
4
Add a comment...

mostafa dehkordi

Shared publicly  - 
 
 
بــا مــن  راه بـیـا

مــن  بــرای  بــه  تــو رســیــدن

از بــیــراهــه هـای  زیــادی  گــذشــتـه ام...
 ·  Translate
5
Add a comment...

mostafa dehkordi

Shared publicly  - 
 
 
Che teneri!!!!
 ·  Translate
1
Add a comment...

mostafa dehkordi

Shared publicly  - 
 
 

شکایتِ قهرمانِ زن -- این خبر را پخش کنیم به همه، به سرتاسرِ دیوارهایِ ایران:
طوسي: مدال‌هايم به چشم نيامد!در مسابقات جايزه بزرگ آسيا يك طلا و دو نقره گرفتم،
اما بازتابي نداشت!!!!!!!!!! خودمون به چشم میاریمت! بازتابت می کنیم!! این پست رو فقط به خاطره همه تلاشهایی که این بانوی قهرمان ایرانی، با تمام محدودیت ها و سختی ها کرده، شِیر کنید، بیاین یه کاری کنیم دلش شاد بشه، قوت قلب بگیره. ممنون از همه زنده باد مریم طوسی
 ·  Translate
1
Add a comment...

mim dehkordi changed his profile photo.

Shared publicly  - 
2
Add a comment...
Have him in circles
2,013 people
Phillip Kent's profile photo
Cornos de Minas's profile photo
Iuze G. Alves's profile photo
susane nunes's profile photo
Κοσμογνώση Φροντιστήριο Μ.Ε.'s profile photo
Navak X's profile photo
‫مزون ستاره‬‎'s profile photo
Reit Pedidos's profile photo
vipin raghav's profile photo

mostafa dehkordi

Shared publicly  - 
 
mostafa dehkordi originally shared:
 
به چه میخندی تو؟

به مفهوم غم انگیز جدایی

به چه چیزی؟

به شکست دل من

یا به پیروزی خویش؟

به چه میخندی تو

به نگاهم که چه مستانه تو را باور کرد

یا به افسونگری چشمانت که مرا سوخت و خاکستر کرد؟

به چه میخندی تو؟

به دل ساده من میخندی

که دگر تا ابد نیز به فکر خود نیست




خنده دار است بخند!!!!!!!!
 ·  Translate
9
Add a comment...

mostafa dehkordi

Shared publicly  - 
 
 
بــا کسی دوست نخواهم شد دیــگر عاشق کسی
 نخواهم شد عشقم متعلق
 به کسی بود که الان دیگه نیست کنارم ,
 هست اما شاید مال کسی دیگری باشد  !
من دختری هستم بر فراز آسمان , راه چهل ساله 
معراج مرد را در یک شب پیموده ام و
دامانم مهد تمدن بشر است !
تنهایی ام را با کسی تقسیم نخواهم کرد که روزی تنهایم بگذارد !
بدان ، حوای کسی هم نخواهم شد ! 
 عشق - آینده - خوشی - مهرورزی و ایمانم را لازم باشد
 در راه زن بودنم خرجش خواهم کرد !
دستانم بالین کودک فردایم خواهد شد ،
 بی حرمتش نخواهم کرد ، به کسی
 نمیسپارمش !!!!!
 ·  Translate
1
Add a comment...

mostafa dehkordi

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

mostafa dehkordi

Shared publicly  - 
 
 
جهنمی بدتر از آن نيست
كه مدام
به ياد بياوری
مدام
بوسه ای را
كه اتفاق نيفتاده است. . .


#ریچارد_براتیگان
 ·  Translate
3
Add a comment...

mostafa dehkordi

Shared publicly  - 
5
2
Add a comment...

mostafa dehkordi

Shared publicly  - 
 
 
در ستایش مدل های چاق !
 ·  Translate
4
Add a comment...
People
Have him in circles
2,013 people
Phillip Kent's profile photo
Cornos de Minas's profile photo
Iuze G. Alves's profile photo
susane nunes's profile photo
Κοσμογνώση Φροντιστήριο Μ.Ε.'s profile photo
Navak X's profile photo
‫مزون ستاره‬‎'s profile photo
Reit Pedidos's profile photo
vipin raghav's profile photo
Collections mostafa is following
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
استانبول
Previously
اصفهان - شهرکرد
Links
Work
Occupation
دانشجو
Employment
  • Google
    present
Education
  • جهاد دانشگاهی
    فناوریاطلاعات‎, 2010 - present
Basic Information
Gender
Male
Birthday
September 25, 1987
Relationship
Single
Other names
حاجی
Apps with Google+ Sign-in
  • War Zone
  • Shadow Fight 2
  • Clash of Clans