Profile cover photo
Profile photo
Architekt. Pracownia projektowa
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Drewniane budownictwo ma coraz więcej zwolenników. Domy z drewna są urocze, a dzięki wielu pozytywnym właściwościom, które posiada naturalny surowiec, jakim jest drewno również bardzo dobrze się w nich mieszka. Nasza pracownia, obok projektów budynków murowanych, zajmuje się także projektowaniem budynków drewnianych. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty: http://architektgawron.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wykonamy dla Państwa projekty ogrodów oraz projekty zagospodarowania terenu zielonego wokół rożnego rodzaju obiektów np. przed budynkiem Państwa firmy. Zadbamy o to, by ogród był miejscem miłym dla oka oraz sprzyjającym wypoczynkowi, a zielony teren wokół obiektów użyteczności publicznej prezentował się niezwykle elegancko. Zapraszamy do współpracy z naszym biurem architektonicznym: http://architektgawron.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na swoim koncie posiadamy już wiele udanych realizacji, a co za tym idzie – wiele zadowolonych Klientów. Tworzyliśmy projekty zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i instytucji publicznych. W galerii na naszej stronie internetowej prezentujemy zdjęcia obiektów wykonanych na podstawie naszych projektów. Zachęcamy do obejrzenia fotografii: http://architektgawron.pl/galeria/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Planując przestrzeń wokół siebie chcemy, by była ona ergonomiczna oraz ładna. Zależy nam na tym, by przyjemnie się w niej przebywało, niezależnie czy będzie to przestrzeń mieszkalna, czy biuro. Nasze pracownia architektoniczna pomoże Państwu urzeczywistnić wizję wymarzonej przestrzeni. Zapraszamy do współpracy z architekt Agnieszką Jaderny-Gawron: http://architektgawron.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pracownia projektowa Architekt kieruje swoją ofertę również do tych z Państwa, którzy pragną zmienić lub ulepszyć wnętrze danego pomieszczenia. Zajmujemy się aranżacją wnętrz od wielu lat, współpracujemy z osobami prywatnymi jaki i różnymi instytucjami. Połączenie kreatywności z posiadaną przez nas wiedzą i doświadczeniem, pozwoli nam zaaranżować praktycznie każde wnętrze w satysfakcjonujący dla Państwa sposób. http://architektgawron.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakresie usług biura projektowego Architekt znajduje się także zagospodarowanie terenów zielonych. Projekty ogrodów, skwerów czy innych terenów zielonych tworzymy z dopasowaniem do indywidualnego charakteru danej przestrzeni. Zwracamy uwagę na to, by zaplanowana przez nas przestrzeń spełniała zarówno funkcje estetyczne jak i użytkowe oraz odpowiadała rzeczywistym potrzebom użytkowników. Zachęcamy do współpracy z naszą pracownią projektową: http://architektgawron.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym celem jest zadowolony Klient, a ponieważ zdajemy sobie sprawę, że w branży architektonicznej dobra współpraca z Klientem jest niezwykle ważna, od początku wkładamy mnóstwo zaangażowania w każde zlecenie. Mogą Państwo być pewni, że weźmiemy pod uwagę Wasze wizje, które w połączeniu z naszą wiedzą oraz doświadczeniem, pozwolą zaprojektować wyjątkowe obiekty. Zapraszamy do naszej pracowni: http://architektgawron.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pracując nad nowym projektem, zawsze bierzemy pod uwagę charakter, lokalizację, jak i przeznaczenie obiektu. Zależy nam na tym, aby w zaprojektowanych przez nas budynkach i zaaranżowanych pomieszczeniach, dobrze się Państwu mieszkało i pracowało. Zachęcamy do skorzystania z usług naszego biura projektowego również tych, którzy zamierzają dokonać zmiany sposobu użytkowania obiektu. http://architektgawron.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Budynki użyteczności publicznej czy też obiekty handlowe to miejsca, w których funkcjonalność ma szczególnie znaczenie. Z tego względu ich projekt warto powierzyć wyłącznie doświadczonemu architektowi. Decydując się na współpracę z pracownią projektową ARCHITEKT, mogą być Państwo pewni, że otrzymacie wyłącznie przemyślane prace. http://architektgawron.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Domy w zabudowie szeregowej to doskonała alternatywa dla mało przestronnych mieszkań w bloku. To, co jeszcze przemawia na korzyść tzw. szeregowców to prywatne wejścia dla każdej z rodzin. W naszym biurze projektowym wykonujemy projektów zarówno budynków szeregowych, jak i bliźniaczych. Wszystkich zainteresowanych zabudową szeregową zapraszamy do współpracy: http://architektgawron.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded