Profile cover photo
Profile photo
Цифрові лабораторії Einstein
Сучасні освітні рішення
Сучасні освітні рішення
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Напередодні Великодня Engler спільно з МАН провели незвичний експеримент з яйцями https://www.youtube.com/watch?v=-BQ1AU4-Dcg

Post has attachment
Як отримати електрику за допомогою… лимону та шкільної лабораторії
Сьогодні і завтра відвідувачі Мистецького Арсеналу зможуть побувати у шкільній лабораторії майбутнього
Виміряти пульс людини, визначити освітлення приміщення і загазованість навколишнього середовища, - ці та інші досліди зможуть поставити київські школярі за допомогою Цифрових лабораторій Einstein (тм). А усі бажаючі можуть побачити ці лабораторії «в роботі» від 15-ої до 16-ої години сьогодні, 7 квітня (експериментаріум із хімії) та завтра, 8 квітня (біологія) у Мистецькому Арсеналі (локація – Майстерня науки). Про значимість фестивалю свідчить хоча б візит Марини Порошенко у ці дні до Мистецького Арсеналу.
В рамках фестивалю «Арсенал ідей», котрий розпочався 5 квітня, на території «Майстерні науки» розгорнув свою діяльність шкільний клас, а насправді – повноцінна дослідницька наукова лабораторія. Особливий ажіотаж серед молодших відвідувачів викликав цифровий мікроскоп, а вчора, під час роботи школярів в лабораторії з фізики можна було побачити, як звичайний лимон здатний генерувати електричний струм для роботи невеличкої лампочки.
- За допомогою сучасного програмного забезпечення та вимірювальних приладів вдається перетворити звичайний шкільний клас у територію сучасних наукових експериментів, - говорить представник Малої академії наук Ігор Чернецький. – Всю технічну роботу і обчислення проводить комп’ютерна програма, вчителю залишається тільки зосередити дітей для критичного осмислення результатів та поглибленого вивчення предмету.
Цифрові лабораторії світового бренду освітніх технологій Einstein (тм) мають українізоване програмне забезпечення і повністю адаптовані для проведення лабораторних занять із фізики, хімії, біології та географії учнів 7-11 класів відповідно до вимог Міністерства науки та освіти України. На сьогодні біля 300 шкіл в Україні (у тому числі 15 – на Донеччині) укомплектовані цифровими лабораторіями Einstein (тм).

На фото:
Фото_1_відвідувачі «Арсеналу Ідей» працюють із цифровим мікроскопом
Фото_2_Марина Порошенко відвідала «Арсенал Ідей»
Фото_3_ Під час лабораторної роботи з фізики
Фото_4_Ігор Чернецький проводить заняття з фізики

За детальнішою інформацією, будь ласка, звертайтеся –
Науково-виробниче підприємство «Енглер» (представництво Einstein (тм) в Україні)
044-351-18-68
englerlab@gmail.com
engler.ua
https://www.facebook.com/englerUA/
PhotoPhotoPhotoPhoto
07.04.2017
4 Photos - View album

Post has attachment
Під час освітнього фестивалю 6, 7, 8 квітня 15:00-16:00 ви зможете відвідати МАЙСТЕРНЮ НАУКИ та побачити, як кращі учні Києва ставлять експерименти #Цифрова_лабораторія #einstein із ФІЗИКИ, ХІМІЇ та БІОЛОГІЇ
Photo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded