Profile cover photo
Profile photo
Domyślna nazwa
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Podjęcie decyzji o usunięciu zęba stomatolog podejmuje po wnikliwej analizie stanu uzębienia, nierzadko posiłkując się również zdjęciami RTG. Wskazań do usunięcie zęba może być wiele - urazy, złamania, a także schorzenia (przeważnie próchnica, której nie da się już leczyć w sposób tradycyjny). Również wskazania ortodontyczne (założenie aparatu) może być przyczyną usunięcie zębów stałych. Serdecznie zapraszamy na konsultacje do naszej kliniki VIP DENTAL (http://www.vipdental.pl/).
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ekstrakcja zębów to zawsze stres dla pacjenta. Dzieję się tak, ponieważ wszyscy jesteśmy emocjonalnie związani ze swoim uzębieniem, boimy się bólu lub obawiamy się ewentualnych powikłań. Najczęściej na usunięcie zęba dentysta decyduje się, gdy ząb jest już w tak złym stanie, że leczenie jest nieopłacalne. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej (http://www.vipdental.pl/) i zapoznania się z naszą ofertą. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie ma się co oszukiwać szanowni Państwo, istnieją takie zabiegi dentystyczne, które nie napawają optymizmem, a nawet wręcz przeciwnie, strachem. Można do nich zaliczyć m.in. .: ekstrakcja zatrzymanej ósemki, usuwanie zębów trzonowych w stanie zapalnym, dewitalizacja miazgi w leczeniu kanałowym, resekcja wierzchołka korzenia zęba, otwarty kiretaż kieszonek dziąsłowych. Na szczęście w naszej klinice VIP DENTAL (http://www.vipdental.pl/) stosujemy znieczulenie komputerowe, więc nie musicie bać się bólu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zdrowy i piękny uśmiech to podstawa. Dlatego tak bardzo ważne jest, aby podchodzić do kwestii higieny jamy ustnej w sposób odpowiedzialny. Zdrowe zęby to nie tylko nasza wizytówka, ale również odzwierciedlenie naszego trybu życia. Warto zadbać o to, żeby pokazywała nas w samych superlatywach. Zapraszamy na wizyty do naszej kliniki VIP DENTAL (http://www.vipdental.pl). 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wprowadzanie dziecka od najmłodszych lat w tajniki dbania o higienę jamy ustnej zaprocentuje w przyszłości. Maluch nauczony dbania o zęby będzie pamiętał, że należy szczotkować je codziennie 2-3 razy dziennie przez około 2-3 minuty. Pomoże to w profilaktycznych działaniach przeciw próchnicowych. Serdecznie zapraszamy na konsultacje do naszej kliniki VIP DENTAL (http://www.vipdental.pl/).
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szczoteczki do zębów dla dzieci oznaczone są odpowiednio według wieku, w którym dziecko może jej używać (np. 0-2, 2-4) - np. długość włosia dopasowana jest do trudno dostępnych miejsc. Do mycia zębów od najmłodszych lat mają zachęcić również kolorowe pasty do zębów, które ładnie pachną i są dostępne w różnych smakach. Serdecznie zapraszamy do zapisywania dzieci na wizyty w naszej klinice VIP DENTAL (http://www.vipdental.pl/).
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dbanie o higienę jamy ustnej można zacząć jeszcze przed pojawieniem się pierwszych zębów - dziąsła można czyścić za pomocą gazika lub ligniny namoczonej w przegotowanej wodzie. Pierwsze zęby można powinno czyścić się raz dziennie za pomocą patyczka z wacikiem. Więcej na stronie http://www.vipdental.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pierwszą wizytę dziecka u dentysty warto zaplanować wcześniej, niż pojawi się jakiś problem, np. bolący ząb. Wtedy dziecko nie będzie kojarzyło jej z bólem i czymś strasznym. Warto podejść do tego wydarzenia z rozwagą. Jeśli jednak nie udało się i pierwsza wizyta będzie wiązała się np. z leczeniem zęba, warto nie opowiadać dziecku o swoich negatywnych doświadczeniach oraz nie nastawiać go, że nic nie będzie bolało. Jeśli jednak zaboli, maluch będzie rozczarowany i zniechęcony. Zapraszamy na stronę http://www.vipdental.pl/ po więcej przydatnych wskazówek.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zdejmowany aparat na zęby to rozwiązanie, które przeważnie stosuję się u dzieci, które mają jeszcze zęby mleczne lub mieszane. Mały pacjent powinien go nosić około 12-14 godzin na dobę przez około 1,5-2 lata. Służy on przede wszystkim do korygowania wad zgryzu, a nie prostowania zębów. Jeśli dziecko ma krzywe zęby to po okresie leczenia aparatem ruchowym, zakłada się stały aparat ortodontyczny i kontynuuje leczenie. Serdecznie zapraszamy na konsultacje ortodontyczne do kliniki VIP DENTAL (http://www.vipdental.pl/).
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na polskim rynku dostępnych jest bardzo dużo rodzajów szczoteczek do zębów. Jak idealnie wybrać szczoteczkę do potrzeb naszych zębów i dziąseł?  Istnieją trzy rodzaje włosia w szczoteczkach: miękkie, średnie i twarde. Zalecane jest, aby wybierać miękkie lub średnie, ponieważ twarde bardzo drażnią dziąsła. Ważny jest również wybór odpowiedniej długości rączki oraz zwrócenie uwagi na rozmiar główki. Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki Vip Dental na konsultacje stomatologiczne (http://www.vipdental.pl/). 
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded