Profile cover photo
Profile photo
Tribotec Polska Sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. systemy progresywne, a w nich ręczną pompę smarową ZCA. To jednowylotowa pompa tłoczkowa wyposażona w dźwigniowy napęd ręczny. Doskonale sprawdza się ona jako źródło ciśnienia środka smarnego. Wszystkie osoby zainteresowane pełną ofertą, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
http://www.tribotec.pl/tribotec/pl/produkty/system-progresywny/reczna-pompa-smarowa-zca/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze nasze rozwiązania z zakresu smarowania obrzeży kół. Jednym z nich jest model OK – 02. System ten charakteryzuje się natryskowym smarowaniem o napędzie pneumatycznym. Dostosowany jest do smarowania powierzchni tocznych obręczy kół w takich maszynach, jak lokomotywy, agony motorowe czy inne środki transportu szynowego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
http://www.tribotec.pl/tribotec/pl/produkty/systemy-mieszane-i-rozbryzgowe/smarowanie-obrzezy-kol-ok-02/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
TRIBOTEC to doświadczony producent oraz dostawca systemów centralnego smarowania, dozowania precyzyjnego czy techniki smarowniczej. W ofercie znajdziecie Państwo zarówno pompy smarowe, jak i układy centralnego smarowania oraz hydrauliki. Zapewniamy najwyższą jakość i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy.
www.tribotec.pl

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jednym z oferowanych przez nas rozwiązań są płytki hydrauliczne HD. To elementy konstrukcyjne, które doskonale sprawdzają się zarówno w agregatach, jak i obwodach hydraulicznych. Projektowane są dokładnie według konkretnych życzeń i preferencji naszych klientów. Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
http://www.tribotec.pl/tribotec/pl/produkty/hydraulika/plytki-hydrauliczne-hd/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze nasze urządzenia do smarowania obrzeży kół. Szczególnie rekomendujemy model OK- 02. To natryskowy system smarowania wyposażony w napęd pneumatyczny. Doskonale sprawdza się do smarowania powierzchni tocznych obręczy kół lokomotyw, wagonów motorowych czy innych środków transportu szynowego. Wszystkie osoby zainteresowane szczegółami, zapraszamy do zapoznania się z pełnym opisem modelu, który dostępny jest na naszej stronie internetowej.
http://www.tribotec.pl/tribotec/pl/produkty/smarowanie-maszyn-ruchomych/smarowanie-obrzezy-kol-ok-02/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze oferowaną przez nas pompę smarową UCF. To wielowylotowa pompa tłoczkowa wyposażona w napęd elektryczny. Urządzenie doskonale sprawdza się podczas tłoczenia olejów o lepkości powyżej 50mm2/s, a także smarów plastycznych o konsystencji do 2. klasy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
http://www.tribotec.pl/tribotec/pl/produkty/system-progresywny/pompa-smarowa-ucf/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze oferowane przez nas płytki hydrauliczne HD. To elementy konstrukcyjne zarówno agregatów, jak i obwodów hydraulicznych. Doskonale pasują również do elementów hydraulicznych. Ponadto projektuje się je indywidualnie według potrzeb Klientów lub standardowo według norm ISO 4401, DIN 24 340 czy CETOP. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
http://www.tribotec.pl/tribotec/pl/produkty/hydraulika/plytki-hydrauliczne-hd/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze oferowane przez nas pompy smarowe SAO oraz SAG. Są to modele szczególnie popularne w jednoprzewodowych układach centralnego smarowania. Pompy dostępne są w wariancie z wbudowanym sterownikiem czasowym, wyłącznikiem ciśnieniowym oraz przyciskiem do ręcznego uruchomienia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dostępną na naszej stronie internetowej.
http://www.tribotec.pl/tribotec/pl/produkty/system-jednoprzewodowy/pompa-smarowa-sao-sag/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze oferowaną przez nas Indywidualizację usług z zakresu systemów smarowania. Zapewniamy szeroki wybór nie tylko produktów centralnego smarowania, ale także dozowania, które dostosowane są do konkretnych potrzeb klientów. Ponadto wszystkie organizowane przez nas dostawy wzbogacone zostają w kompletną dokumentację techniczno- handlową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
http://www.tribotec.pl/tribotec/pl/uslugi/indywidualizacja/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. profesjonalne usługi projektowania. Specjalizujemy się w projektowaniu systemów smarowania, których przygotowanie poparte jest wieloletnim doświadczeniem oraz znajomością branży. Na etapie przygotowania uwzględniamy wszelkie zalecenia techniczne, a także uwagi klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
http://www.tribotec.pl/tribotec/pl/uslugi/projektowanie/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded