Profile cover photo
Profile photo
Tribotec Polska Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. profesjonalne usługi projektowania. Specjalizujemy się w projektowaniu systemów smarowania, których przygotowanie poparte jest wieloletnim doświadczeniem oraz znajomością branży. Na etapie przygotowania uwzględniamy wszelkie zalecenia techniczne, a także uwagi klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
http://www.tribotec.pl/tribotec/pl/uslugi/projektowanie/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie firmy TRIBOTEC znajdziecie Państwo m.in. rozdzielacz progresywny BVA. To blokowe, tłoczkowe urządzenie dozujące o progresywnej zasadzie działania. Model przeznaczony jest do dozowania w układach centralnego smarowania olejów o lepkości przekraczającej 50mm2/s. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnymi na stronie internetowej.
http://www.tribotec.pl/tribotec/pl/produkty/system-primelub/rozdzielacz-progresywny-bva/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze oferowane przez nas systemy mieszane i rozbryzgowe. Jednym z nich jest Mikrosmarowanie Lubetool. To system skąpego smarowania i chłodzenia, które charakteryzuje się budowa modułową, która zapewnia m.in. elastyczność. Doskonale sprawdzi się we wszelkiego typ drobiarkach, a dzięki kombinacji nastawy liczby cykli sekcji roboczych możliwe jest zoptymalizowane dawkowanie oleju. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
http://www.tribotec.pl/tribotec/pl/produkty/systemy-mieszane-i-rozbryzgowe/mikrosmarowanie-lubetool/
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. smarownicę akumulatorową AFP 500. To ergonomiczny pistolet stosowany jako źródło ciśnienia środka smarnego przy ręcznym smarowaniu maszyn oraz urządzeń. Ponadto pompa doskonale poradzi sobie z tłoczeniem smarów plastycznych o konsystencji do 2. klasy wg NLGI. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
http://www.tribotec.pl/tribotec/pl/produkty/smarownice-ruchome-i-przenosne/smarownica-akumulatorowa-afp-500/
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z naszą pneumatyczną pompą smarową ANC. Jest to urządzenie wykorzystywane jako źródło ciśnienia środka smarnego. Doskonale sprawdza się również podczas tłoczenia smarów plastycznych. Wszystkie osoby zainteresowane szczegółami technicznymi zapraszamy na stronę internetową.
http://www.tribotec.pl/tribotec/pl/produkty/system-progresywny/pnuematyczna-pompa-smarowa-anc/
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze pompę smarową PMP. Jest to wielowylotowa pompa tłoczkowa wyposażona w napęd elektryczny. Doskonale sprawdza się jako źródło ciśnienia środka smarnego znajdującego się w progresywnych układach centralnego smarowania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnymi na stronie internetowej.
http://www.tribotec.pl/tribotec/pl/produkty/system-primelub/pompa-smarowa-pmp/
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie firmy TRIBOTEC znajdziecie Państwo m.in. systemy wieloprzewodowe. Oprócz pomp sterowania składają się na nie również elementy instalacji, tj. przewody czy złącza. Jeżeli szukacie Państwo akcesoriów najwyższej jakości, zapraszamy do współpracy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące asortymentu.
http://www.tribotec.pl/tribotec/pl/produkty/system-wieloprzewodowy/
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. systemy wieloprzewodowe. Należą do nich zarówno pompa smarowa, jak i rozdzielacz progresywny czy system wieloprzewodowy. Jeżeli szukacie Państwo akcesoriów na najwyższym poziomie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania związane z asortymentem.
http://www.tribotec.pl/tribotec/pl/produkty/system-wieloprzewodowy/
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze rozdzielacz progresywny PR. Jest to urządzenie sekcyjne z rozdzielaczem tłoczkowym. Wykorzystuje się go przede wszystkim do dozowania w układach centralnego smarowania olejów. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółową specyfikacją, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdziecie na niej m.in. specjalny plik w wygodnym do odczytu formacie PDF. Zachęcamy do skorzystania.
http://www.tribotec.pl/tribotec/pl/produkty/system-wieloprzewodowy/rozdzielacz-progresywny-pr-2/
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. systemy wieloprzewodowe. Szczególnie polecamy pompę smarową VEG. Urządzenie posiada wielowylotową pompę tłoczkową, która wyposażona została w napęd elektryczny. Doskonale poradzi sobie z tłoczeniem oleju o lepkości powyżej 50mm2/s, a także smarów plastycznych drugiej klasy. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zapoznania się ze szczegółami oferty.
http://www.tribotec.pl/tribotec/pl/produkty/system-wieloprzewodowy/pompa-smarowa-veg/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded