Profile cover photo
Profile photo
Komornik Janusz Kruk
4 followers
4 followers
About
Komornik Janusz Kruk's posts

Post has attachment
W razie zakończenia egzekucji powinno się zadbać o tytuł wykonawczy, który jest bronią w ręku wierzyciela przeciwko dłużnikowi. Używa się wówczas pieczątki komornika, która informuje, że prowadził on egzekucję pod konkretną sygnaturą oraz podaje jaką kwotę udało mu się wyegzekwować. Dowiedz się więcej na http://www.jkrukkomornik.pl/kontakt.


Photo

Post has attachment
Umorzenie postępowania z uwagi na bezskuteczną egzekucję oznacza, że dłużnik nie posiada majątku, z którego mógłby skutecznie ściągnąć należność. Zanim jednak się na to zdecyduje to zawsze wcześniej informuje wierzyciela, dając mu możliwość wypowiedzenia się w tym zakresie. Skontaktuj się z nami przez http://www.jkrukkomornik.pl/kontakt.


Photo

Post has attachment
Aby rozpocząć egzekucję, wierzycieli musi posiadać tytuł wykonawczy lub tytuł egzekucyjny i klauzulę wykonalności. Sam nakaz czy wyrok to dopiero tytuł egzekucyjny – mimo literalnego brzmienia nie wystarczy do rozpoczęcia działania. Sprawdź czy znajdujesz się w naszym rewirze na http://www.jkrukkomornik.pl/teryt.


Photo

Post has attachment
Komornik jest funkcjonariuszem publicznym, a z jego funkcją wiąże się szereg zasad oraz norm dyscyplinarnych, etycznych oraz odpowiedzialności karnej i cywilnej. Swoje działania prowadzi w rewirze sądu rejonowego, przy którym został powołany. Komornik Janusz Kruk działa przy Sądzie Rejonowym Łódź-Śródmieście. Więcej na http://www.jkrukkomornik.pl/teryt.


Photo

Post has attachment
Jeżeli komornik podczas działalności egzekucyjnej natrafi na opór, który utrudnia lub zupełnie uniemożliwia mu ich wykonanie to może skorzystać z pomocy policji. Jest to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich uczestników postępowania. Więcej informacji na http://www.jkrukkomornik.pl/wnioski-egzekucyjne.


Photo

Post has attachment
Egzekucja komornicza może być prowadzona z ruchomości, wynagrodzenia za pracę, rachunków bankowych, czy też nieruchomości. Przy wszczęciu egzekucji komornik musi zawiadomić dłużnika z jakiego tytułu oraz na czyją rzecz prowadzone jest postępowanie. Dowiedz się więcej na http://www.jkrukkomornik.pl/.


Photo

Post has attachment
Komornik po uzyskaniu sprawy od wierzyciela nie ma obowiązku sprawdzania, czy rzeczywiście zachodzi podstawa do wszczęcia egzekucji. Tą kwestią powinien zająć się sąd na podanie wierzyciela. Komornik dąży do wykonania orzeczenia, czyli wyegzekwowania kwoty pieniężnej. Wnioski możesz znaleźć na http://www.jkrukkomornik.pl/wnioski-egzekucyjne.Post has attachment
Zadaniem komornika jest wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne, zabezpieczenie roszczeń oraz wykonywanie innych tytułów wykonawczych. Jeżeli chcesz poznać więcej informacji na ten temat, odwiedź nas na http://www.jkrukkomornik.pl/wnioski-egzekucyjne.


Photo

Post has attachment
Wierzyciel jest zawsze uprawniony do wyboru komornika sądowego, dlatego prowadzimy postępowania na terenie całej Polski. Jedynym warunkiem od tej reguły są licytacje nieruchomości komorniczych. Sprawdź swój rewir komorniczy na http://www.jkrukkomornik.pl/teryt.


Photo

Post has attachment
Jeżeli mają Państwo problemy z odzyskaniem pożyczonych pieniędzy lub pieniędzy z alimentów to należy taką sprawę zgłosić do komornika. Po uzyskaniu tytułu wykonawczego komornik Janusz Kruk odzyska Państwa należność. Szczegóły na http://www.jkrukkomornik.pl/.


Photo
Wait while more posts are being loaded