Profile cover photo
Profile photo
Ramirent Ekspert
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
W trosce o jakość świadczonych usług Ramirent wypożycza wyłącznie nowoczesny sprzęt światowych, renomowanych marek. Współpracujemy z największymi producentami sprzętów i maszyn, takimi jak: Honda, Volvo, Bosh, AUSA, JCB, Kaser czy THERMOBILE.
Więcej o dostawcach sprzętu budowlanego znajdą Państwo pod adresem - http://www.ramirent.pl/hwxch_nasi_dostawcy.htm
Add a comment...

Post has attachment
Poza samymi urządzeniami, wykorzystywanymi na placach budowy, posiadamy także niezbędne akcesoria, które pomogą w obsłudze wynajmowanych maszyn. Wśród nich znajdą Państwo zbiorniki, rękawy do nagrzewnic, tarcze diamentowe do szlifierek, kamienie szlifierskie, przyłącza spalinowe czy frezy.
http://www.ramirent.pl/katalog_65_akcesoria.htm
Add a comment...

Post has attachment
Znajdujące się w naszej ofercie młoty pneumatyczne używane są głównie do prac budowlanych, w drogownictwie, w kopalniach. Młot pneumatyczny jest zasilany sprężonym powietrzem poruszającym bijak ruchem posuwisto-zwrotnym. Posiadamy sprzęt o energii udaru od 15 do nawet 110 J zapewni sprawną i efektywną pracę na różnego rodzaju powierzchniach.
W naszej ofercie znajdą Państwo młoty pneumatyczne marki Atlas Copco. Więcej - http://www.ramirent.pl/katalog_41_mloty.htm
Add a comment...

Post has attachment
Decydując się na wynajem sprzętu budowlanego za pomocą strony internetowej – www.ramirent.pl mają państwo okazję do skorzystania z kilku dodatkowych opcji i skompletowania pełnego zamówienia dzięki zasugerowanym przez system podpowiedziom. Wystarczą dwa kliknięcia, aby do frezarki, koparki lub gilotyny dobrać akcesoria niezbędne przy pracy.
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszam do zapoznania się z ofertą pojemników do transportowania betonu o prostym zasypie. Sprzęt ten ma pojemność 1000 litrów, wysokość wypełnienia równą 1.975 mm oraz wagę 300 kg, co pozwala na jego sprawne przemieszczanie się na terenie budowy.
http://www.ramirent.pl/produkt_105_pojemniki_do_transportowania_betonu_o_prostym_zasypie.htm
Add a comment...

Post has attachment
Osoby korzystające z kontenerów budowlanych z pewnością będą mieć na uwadze wyposażenie dodatkowe jakie powinno mieć pomieszczenie. Klimatyzatory stojące, krzesła, stoły, biurka czy szafy to niezbędne elementy bez których ani rusz w codziennym korzystaniu.
http://www.ramirent.pl/katalog_82_wyposazenie_dodatkowe.htm
Add a comment...

Post has attachment
Grząski teren bywa niekiedy ogromnym problemem dla pracowników poruszających się wózkami widłowymi. Brak odpowiedniej mocy może spowodować, że prace zaplanowane dla konkretnej sekcji nie zostaną zrealizowane, dlatego ważne jest, aby zaopatrzyć się w sprzęt, który podoła każdemu wyzwaniu. Ramirent oferuje szeroką gamę wózków widłowych, w tym terenowych z napędem 4x4!
http://www.ramirent.pl/katalog_26_wozki_widlowe_i_paletowe.htm
Add a comment...

Post has attachment
Jakich akcesoriów w czasie budowy używa się najczęściej? Okazuje się, że wśród przedmiotów niezbędnych na placu budowy znajdują się między innymi przecinaki, węże tłoczne, wiertła, tarcze diamentowe i kamienie szlifierskie.

http://www.ramirent.pl/katalog_65_akcesoria.htm
Add a comment...

Post has attachment
Aby móc rozpocząć pracę na placu budowy należy go odpowiednio zabezpieczyć. Do tego typu sytuacji wykorzystujemy panele oraz bramy w ramach. Są to elementy, które dzięki zgrzewanym profilom posiadają mocną, uprzednio ocynkowaną ramę. Świetnie sprawdzają się jako tymczasowe ogrodzenia na placach budowy oraz imprezach masowych. Długość standardowych elementów wynosi 3,45m długości, wysokość 2m.

http://www.ramirent.pl/produkt_215_ogrodzenie_azurowe.htm
Add a comment...

Post has attachment
Frezarka to urządzenie wykorzystywane w czasie prac budowlanych do obróbki skrawaniem powierzchni płaskich i kształtowych takich jak rowki, gwinty czy koła zębate. Sprzęt ten dzielimy na jednowrzecionowy lub wielowrzecionowy. W budownictwie najczęściej wykorzystuje się frezarki pionowe, poziome, do drewna lub uniwersalne.
http://www.ramirent.pl/katalog_34_frezarki.htm
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded