Profile cover photo
Profile photo
RAPMET. Zakład Wyrobów Metalowych
About
Posts

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. odbojnice. Są to elementy, które wykorzystuje się m.in. do zabezpieczenia infrastruktury magazynowej czy przeciwpożarowej. Doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko uszkodzenia przez środek transportu. Jeżeli szukacie produktów najwyższej jakości za przystępną cenę, zapraszamy do współpracy.
http://www.rapmet.pl/pl-konstrukcje-stalowe-42pl-odbojnice-64
Add a comment...

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się naszymi ogrodzeniami systemowymi RAPMET TOP. To ogrodzenia stałe, które nadają się do różnorodnych obiektów przemysłowych, mieszkalnych czy użyteczności publicznej. Ponadto wyróżniają się prostotą, szybkością i trwałością mocowanych systemów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zapoznania się ze szczegółami oferty.
http://www.rapmet.pl/pl-ogrodzenia-systemowe-16pl-rapmet-top-17
Photo
Add a comment...

Post has attachment
RAPMET – BENT to rodzaj stałego ogrodzenia przeznaczonego do różnorodnych obiektów zarówno przemysłowych, jak i mieszkalnych czy użyteczności publicznej. Na stronie internetowej możecie Państwo znaleźć nie tylko zdjęcia produktu, ale także szczegółową specyfikację dostępną w wygodnym formacie PDF. Zapraszamy do skorzystania.
http://www.rapmet.pl/pl-ogrodzenia-systemowe-16pl-rapmet-bent-19
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze m.in. gabiony wykonane z siatki zgrzewanej. Do ich produkcji wykorzystujemy zarówno stal czarną, jak i nierdzewną oraz kwasoodporną. Ponadto oferujemy ocynkowanie ogniowo i galwanicznie, a także malowanie proszkowe. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie umieściliśmy komplet szczegółów dotyczących oferty.
http://www.rapmet.pl/pl-siatki-zgrzewane-21
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. kraty nacinane, czyli serrated. Charakteryzują się one wysokim współczynnikiem tarcia oraz właściwościami antypoślizgowymi. Wykorzystuje się je w miejscach, gdzie obecny jest zarówno śnieg, jak i lód czy smar. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją oraz tabelą doboru i obciążeń.
http://www.rapmet.pl/pl-kraty-nacinane-(serrated)-8
Photo
Add a comment...

Post has attachment
RAPMET to specjaliści, którzy oferują m.in. kraty najwyższej jakości. Dysponujemy zarówno tymi pomostowymi wciskanymi, jak i zgrzewanymi, a także ze stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej. Jeżeli szukacie Państwo krat antypoślizgowych lub offshore, zapraszamy do współpracy. Zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółami oferty.
http://www.rapmet.pl/pl-kraty-pomostowe-typu-offshore-23
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. w sprzedaży krat ocynkowanych. Wszystkie oferowane przez nas produkty zostają należycie zabezpieczone przed korozją. Do tego celu wykorzystujemy zarówno metodę ocynkowania ogniowego, jak i galwanicznego. Współpraca z nami to gwarancja satysfakcji i terminowej realizacji zlecenia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Chętnie odpowiemy na każde pytanie związane z asortymentem.
http://www.rapmet.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
RAPMET zajmuje się produkcją m.in. krat pomostowych oraz nierdzewnych. Oferujemy również stopnie schodowe, ogrodzenia systemowe i przestawne placów budów, a także siatki zgrzewane oraz gabiony. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą, zapraszamy kontaktu. W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do dyspozycji.
http://www.rapmet.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. w produkcji schodów. Znajdziecie Państwo u nas zarówno te proste, jak i zabiegowe i spiralne. Wszystkie oferowane przez nas schody spełniają wszelkie wymagane normy bezpieczeństwa, a także warunki techniczne. Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową. Chętnie odpowiemy również na każde pytania związane z asortymentem. Pozostajemy do dyspozycji.
http://www.rapmet.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. garaże stalowe. Do ich produkcji wykorzystujemy szereg różnorodnych elementów takich, jak płatwie, rozpory, dźwigary i osłony. Dodatkowo istnieje możliwość montażu bram uchylnych lub segmentowych. Doskonale sprawdzą się jako ustawione szeregowo, jak i w dowolnej konfiguracji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://www.rapmet.pl/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded