Profile cover photo
Profile photo
‫تور لحظه آخری‬‎
7 followers -
تور لحظه آخری
تور لحظه آخری

7 followers
About
Posts

Post has attachment
دیدنی های چینکشور چین یکی از پرجمعیت ترین کشور های دنیا محسوب میشود .کشور چین همانطور که میدانید یکی از بزرگترین کشور های تولید کننده و صنعتی می باشد که در کل دنیا محصولات چینی موجود میباشد .

کشور چین جدا از صنعتی بودن و وجود جمعیت زیاد در کشور دارای دیدنی های بسیار زیاد و معروفی نیز میباشد . مردمان کشور چین به شدت مهمان نواز و خونگرم هستند .

معبد شائولین

از معروف ترین دیدنی های چین , میتوانیم به معبد شائولین اشاره ای داشته باشیم .

همانطور که در تاریخ ثبت شده است , معبد شائولین که یکی دیدنی های چین به شمار میرود بارها تخریب و مجدد ساخته شده است .معبد شائولین یکی از مناطقی بود که در طول تاریخ از این معبد برای آموزش و دوره دادن راهبان و ارتش سرخ چین استفاده میشده است و این افراد در معبد شائولین دوره می دیدند .

منبع :

Post has attachment
هتل های هند
هتل رادیسون بلو دهلی نو 

گردشگران بسیار زیادی کشور هند را برای گردشگری و گشت و گذار انتخاب می کنند . کشور هندوستان برای گشت و گذار و ماجرا جویی میتواند کشوری پررمز و راز باشد . هتل رادیسون بلو یکی از هتل های 5 ستاره ای میباشد که در دهلی قرار دارد . همیشه انتخاب هتل هابرای گردشگران نقاط مختلف دنیا بسیار حائز اهمیت میباشد و هر فرد یا هر گروه گردشگری ای در هر منطقه یا کشوری , برای انتخاب هتل مسلما ملاک ها و معیار های خاص خود را دارند , برخی ها از دید قیمت به هتل ها نگاه کرده و آنها را انتخاب میکنند , برخی ها از دید امکانات رفاهی هتل و …….. , هتل رادیسون بلو که یک هتل 5 ستاره در کشور هند میباشد, برای گردشگرانی که از نظر رفاه,آرامش و امکانات محل اقامت شان را انتخاب میکنند میتواند بسیار مناسب و شایسته باشد .

چرا که هتل رادیسون بلو دارای امکانات رفاهی و موقعیت بسیار آرامی میباشد و میتواند اقامتگاه بسیار مناسبی برای آنها باشد . هتل رادیسون بلو دهلی دارای زاویه دید بسیار مناسبی نیز میباشد که به نوبه خود بسیار خوب و قابل اهمیت است .

در ادامه مقاله معرفی هتل های هند قصد معرفی هتل بست وسترن واقع در شهر بمبئی هندوستان را داریم.

هتل بست وسترن بمبئی

هتل بست وسترن بمیئی هتلی است با امکانات مناسب و در درجه بندی 5 ستاره قرار دارد .

منبع :

Post has attachment
تور نوروز 95
تور نوروز 95نوروز 95 و تورهای نوروز 95 و یا دیگر سال ها سازنده خاطرات بسیار خوب دسته جمعی برایمان بوده و هست .

تور نوروز 95 شامل تور های داخلی و یا تور های خارجی می باشد .

در این مقاله قصد داریم مختصری درباره تور نوروز 95 خدمت شما عزیزان توضیحاتی را ارائه بدهیم .

شما در طی مدت زمانی که در تور نوروز 95 هستید ,( تور نوروز 95 یا …. )  در روز اول به دیدار و آشنایی با شخصی میروید  که در مقصد  وظیفه راهنمایی کردن شما و هدایت کردن شما به سمت اماکن دیدنی و مناطق گردشگری را دارد .

معمولا در روز دوم در تور های نوروز  مسافرین و افرادی که تورهای نوروز 95 را برای مسافرت انتخاب کرده اند, بعد از این که در هتل و یا محل اقامت صبحانه را میل کردند  آماده می شوند برای گردشگری .

سپس راهنمایی که در تور نوروز 95 وظیفه راهنمایی شما را دارد , در تمام روز شمارا به گردشگری برده و مناطق دیدنی مقصدتان را در تور نوروز 95 به شما نشان میدهد .

بعد از این که شما در روز دوم در تور نوروز 95 خود برخی از مناطق گردشگری را گشت و گذار کردید , به همراه راهنما یا تور لیدر خود به محل اقامت تان باز خواهید گشت و به استراحت کردن میپردازید تا خود را برای روز بعدی تور نوروز 95 تان آماده بکنید .

منبع : 
Wait while more posts are being loaded