Profile cover photo
Profile photo
Radek Beran
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Formio, knihovna pro tvorbu a zpracování formulářů, se dočkala řady vylepšení. Kromě obousměrného databindingu, uploadu souborů a validace nabízí i ochranu proti CSRF pomocí autentizačních tokenů, definici příznaků viditelnosti, editovatelnosti a dalších uživatelsky definovaných atributů, nebo také automatické renderování markupu formuláře výchozím, předefinovatelným způsobem.

Post has attachment
Na vývojářském blogu Etnetery jsem představil Formio, novou Java knihovnu pro snadné definování a zpracování formulářů, kterou jsem vytvořil (inspirací mi bylo hlavně zpracování formulářů v moderním Play! frameworku).

Post has attachment
Vytvořil jsem knihovnu pro zpracování formulářů v Javě. Použít ji lze zdarma i na komerčních projektech. Podporuje automatické napojování dat do formuláře a zpět z formuláře. Umožňuje pracovat i se seznamy opakujících se polí nebo s vnořenými strukturovanými daty jako je např. kontaktní adresa. Podporuje upload souborů/seznamů souborů a validaci dat z formuláře. Na stránkách knihovny je dostupná dokumentace a praktický get started tutoriál. Důraz jsem kladl hlavně na jednoduchost použití, konfigurovatelnost a minimum závislostí na jiných knihovnách, aby byla použitelná prakticky kdekoliv.

Post has attachment
Partial update je opravdu pěknou vlastností komponentových webových frameworků, které skutečně dovedou izolovat renderování fragmentu stránky do znovupoužitelných komponent.
Wait while more posts are being loaded