Profile cover photo
Profile photo
PROCON - systemy uzdatniania wody - filtry do wody - badania i zmiękczanie wody
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Masz pytania dotyczące nasze oferty? Chcesz wiedzieć więcej o oczyszczaniu, dezynfekcji, odżelazianiu lub ozonowaniu wody? Z największą przyjemnością opowiadamy o naszej ofercie. Zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z nami! Wszelkie dane kontaktowe znajdziecie na naszej stronie internetowej!
http://www.dualfiltry.pl/kontakt.php


Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby woda była naprawdę czysta warto wykorzystać możliwość dezynfekcji za pomocą lamp UV. Wodę należy zdezynfekować, ponieważ pozwala to na usunięcie zbędnych mikroorganizmów. Są nieodpowiednie dla zdrowia, ponieważ mogą powodować procesy chorobotwórcze u człowieka. Szczegółowe informacje są dostępne na naszej stronie internetowej! http://www.dualfiltry.pl/dezynfekcja-uv.phpPhoto
Add a comment...

Post has attachment
Niejednokrotnie, by uzdatnić wodę do użytkowania konieczne jest jej filtracja, zmiękczenie lub odżelazianie. W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości urządzenia, które pozwalają na wykonać tych wszystkich procesów. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na naszej stronie internetowej!
http://www.dualfiltry.pl/usuwanie-zelaza.php


Photo
Add a comment...

Post has attachment
Żeby woda była smaczna i zdrowa niezwykle ważny jest jej skład. Oferujemy urządzenia, które pozwalają na wykonanie specjalnej korekty składu wody. Szczegółowe informacje na temat tego urządzenia, jego funkcji, zalet i całego procesu umieściliśmy na naszej stronie internetowej. Zapraszamy serdecznie do zaglądania na http://www.dualfiltry.pl/chemiczna-korekta-skladu-wody.php.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Demineralizacja wodny to bardzo ważny element w sprawieniu, by była zdatna do użycia. Polecamy demineralizację wody metodą RO. Stosuje się do tego metodę odwróconej osmozy. Proces polega na przepuszczeniu wody przez specjalną membranę. Zjawisko to nazywa się przepuszczalnością błony osmotycznej. Więcej informacji znajdziecie na http://www.dualfiltry.pl/demineralizacja-metoda-ro.php.


Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz być zdrowy? Pij dużo wody mineralnej, która zapewni Ci duże nawodnienie i przyjmowanie niezbędnych minerałów i witamin. Ale żeby taką wodę uzyskać musisz skorzystać z odpowiednich urządzeń, które tę wodę oczyszczą, usuną zbędne pierwiastki, a także przeprowadzą ozonowanie. W naszej ofercie znajdziesz potrzebne produkty. Zapraszamy serdecznie!
http://www.dualfiltry.pl/oferta.php


Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz z nami porozmawiać na temat naszej oferty? Chętnie odpowiemy na pytania i dopasujemy odpowiednie urządzenia do Twojego domu. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Wszelkie potrzebne dane kontaktowe oraz adres są dostępne na stronie internetowej!
http://www.dualfiltry.pl/kontakt.phpPhoto
Add a comment...

Post has attachment
Żelazo jest zdrowe dla człowieka, ale nie w nadmiarze! Skorzystaj z naszych filtrów, które skutecznie usuwają nadmiar żelaza z Twojej wody. Są niezwykle wydajne i działają bardzo szybko. Katalitycznie wytrącają i odfiltrowują niepotrzebne związki żelaza. Więcej informacji znajdziecie na http://www.dualfiltry.pl/usuwanie-zelaza.php

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby woda była naprawdę zdrowa musi być krystalicznie czysta i mieć w sobie wystarczającą ilość zdrowych dla człowieka elementów mineralnych. W naszej ofercie znajdziecie urządzenia, które są w stanie wprowadzić chemiczną korektę składu wody. Więcej informacji znajdziecie na http://www.dualfiltry.pl/chemiczna-korekta-skladu-wody.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma dysponuje również specjalnymi urządzeniami, które pozwalają na zdezynfekowanie wody. Korzystamy do tego z wysokiej jakości lamp UV! Pozwalają one na usunięcie zbędnych mikroorganizmów. Więcej informacji dostępne na http://www.dualfiltry.pl/dezynfekcja-uv.php


Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded