Profile cover photo
Profile photo
‫עורכי דין רשלנות רפואית | ג. נסים - א.דר‬‎
17 followers -
עורך דין רשלנות רפואית
עורך דין רשלנות רפואית

17 followers
About
Posts

Post has attachment
על מנת לתבוע פיצוי כספי בשל רשלנות רפואית יש לשכור שירותי עורך דין. בתביעות רשלנות רפואית נהוג לגבות שכר טרחת עו"ד כאחוזים מהפיצוי שייתקבל בתום התביעה, אם ייתקבל. מהו שכר הטרחה המקובל ומהם תנאי ההתקשרות המקובלים? כל זאת ועוד במאמר שהעלנו לאתרנו

Post has attachment
רשלנות רפואית במהלך ההריון עלולה לגרום נזקים לתינוק שבדרך. אחד מהנזקים הקשים ביותר שעלולים להתרחש עקב רשלנות בהריון הוא שיתוק מוחין. מהן נורות האזהרה בפני רשלנות רפואית בהריון שגרמה לשיתוק מוחין ? מהי תביעת רשלנות בשל שיתוק מוחין בעקבות רשלנות רפואית? כל המידע ועוד במאמר בנושא באתרנו

Post has attachment
חיידקי בתי חולים וזיהום נוזוקומאלי זיהום נוזוקומאלי הוא תוצאה של הידבקות במהלך אשפוז בבית חולים באחד מחיידקי בתי החולים המוכרים. בעקובת כך עלול הזיהום לחדור לזרם הדם של החולה ולסכן את חייו. בישראל מתים מדי שנה אלפי מטופלים בעקבות זיהום נוזוקומאלי. משרד…

Post has attachment
סרטן השד עלול לגבות חיים. איבחון מוקדם מציל חיים. לא רבות יודעות אבל ביצוע בדיקה פשוטה עשוי לעשות ההבדל בין גילוי מוקדם מציל חיים לאיחור באבחון - בדיקת האולטרה סאונד שד: בדיקה זמינה, זולה יחסית (כמה מאות שקלים), ולא חודרנית כבדיקת השלמה לבדיקת הממוגרפיה מעלה את שיעור הגילוי של סרטן השד בשלביו המוקדמים (לעומת ממוגרפיה בלבד). לנשים בעלות מרקם שד סמיך, תועלתה של הבדיקה רבה עוד יותר (בד"כ נשים צעירות בגיל הפוריות). אי ביצוע הבדיקה עשוי להוות רשלנות רפואית ולזכות בפיצויים. כל המידע בנושא בפוסט באתרנו.

Post has attachment
משרדנו עוסק מזה למעלה מעשור בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בכל התחומים. חלק מהמקרים פורסמו באמצעי המדיה השונים תודות ללקוחותינו אשר מצאו לנכון לשתף בנושא אישי קרוב ללבם. זאת מתך תקווה שסיפורם האישי ייצור מודעות שאולי תימנע את המקרה הבא.
אנו סבורים שישנה חשיבות רבה להגשת תביעות בשל רשלנות רפואית אשר בכוחן ליצור גורם הרתעתי כנגד התנהלויות רשלניות של המוסדות הרפואיים השונים.
ניתן להיכנס לאתרנו ולקרוא על מקרי רשלנות רפואית בטיפולנו אשר פורסמו באמצעי התקשורת השונים.

Post has attachment
ב-25.5.17 הגשנו לבית המשפט המחוזי תביעה המוערכת במליוני שקלים בשל רשלנות רפואית באבחון נגד בי"ח ממשלתי גדול. התביעה הוגשה על ידינו- עורכי דין גיא נסים ואביחי דר- בשמה של בחורה צעירה, אימא לילדים אשר הפכה נכה קשה בשל איחור באבחון דלקת שהופיעה אצלה בעמוד השדרה, אשר לא אובחנה ולא טופלה כנדרש. הבחורה הגיעה להיבדק מספר פעמים במיון בית החולים, נבדקה על ידי רופאים מתמחים אשר לא השכילו לזהות מקור הבעיה ואף הדפו תלונות החולה כלאחר יד. הגדילו לעשות הרופאים כשקבעו שתלונות התובעת על נימול והפרעות תחושה מקורם ב"ראשה", במצב נפשי- התקף חרדה. בתביעה שגובתה בחוות דעת של פרופ' בכיר לנוירולוגיה מבי"ח הדסה בירושלים, נכתב כי לאור תלונות החולה היה על הרופאים לבצע בירור נוירולוגי ועל ידי כך ניתן היה לזהות המחלה מבעוד מועד, ולהקדים תרופה למכה. אולם, בפועל, למרבה הצער, המחלה לא אובחנה והתובעת נותרה נכה קשה הסובלת בין היתר מפגיעה בלתי הפיך בסוגרים ומחולשת גפיים המצריכה שימוש באביזרי תמיכה ובכיסא גלגלים.

Post has attachment
ב-10.5.17 הגשנו תביעה לפיצוי כספי בשל רשלנות רפואית בניתוח שחוותה צעירה אשר עברה ניתוח לכריתת תוספתן בבית חולים רמב"ם בחיפה, ונותרה עקב כך עם נכות משמעותית.
במהלך הניתוח פגעו המנתחים בעורק גדול ברגלה של הצעירה וגרמו לה לנכות. בשל האירוע הטראומטי פיתחה הצעירה מצב נפשי קשה אשר מצריך טיפול פסיכיאטרי. התביעה הוגשה נגד בית חולים רמב"ם ובעליו (משרד הבריאות) לבית המשפט המחוזי בירושלים ומוערכת במעל 2,500,000 ש"ח.

Post has attachment
לידת ילד הסובל ממומים מולדים הינה אירוע טראומטי לכל הדעות. לפעמים מדובר במום בודד ולפעמים מדובר במומים מרובים, כחלק מתסמונת גנטית כזו או אחרת. הטראומה קשה יותר שעה שבמהלך בדיקות ההריון השונות, סקירת המערכות וכדומה, לא גילו הרופאים שיש בעיה בהתפתחות העובר ולידת הילד הפגוע היה אירוע לא צפוי. אכן, ישנם מקרים נדירים בהם לא ניתן לגלות המום או התסמונת במהלך ההריון אך אלו מקרים מיוחדים ונדירים. יכולות הגילוי של מכשירי האולטרה סאונד הקיימים כיום ושלל הבדיקות המקיפות שעוברת האישה ההרה, אמורים לאפשר לגלות רוב המומים והתסמונות הגנטיות השכיחים. גילוי הבעיה במהלך ההריון מאפשרת להורים לשקול האם להמשיך ההריון או לבצע הפסקת הריון. שלילת אפשרות זו מההורים, עקב החמצה של מומים בעובר ו/או תסמונת גנטית כזו או אחרת, יכולה לזכות ההורים בפיצוי כספי במסגרת תביעה שנקראת "הולדה בעוולה". בתביעה זו נדרש, בין היתר, פיצוי עבור כל צרכיו של הילד הפגוע עד תום תוחלת חייו. למעוניינים במידע נוסף בנושא- קיראו המאמר המלא באתרנו

Post has attachment
תביעות לפיצוי כספי בשל רשלנות רפואית הפכו שכיחות עם השנים. ואכן, רבים מודעים לכך שאדם הנפגע בגופו עקב טיפול שגוי זכאי לדרוש פיצוי בשל כך. לצורך זה צריך לשכור שירותי עורכי דין לרשלנות רפואית- מיהו עורך הדין המתאים לטיפול בתביעה מסוג זה? מהו שכר טרחת עורך הדין המקובל לתביעת רשלנות רפואית? כיצד תזהה/י כי עורך הדין המציג עצמו כמומחה לרשלנות רפואית הוא אכן עורך הדין המתאים והאם יש בכלל מומחיות פורמלית של עורך דין לרשלנות רפואית? ריכזנו עבורך את כל התשובות במאמר המקושר- לחצ/י על התמונה וקרא/י עוד

Post has attachment
השבוע הגשנו לבית המשפט המחוזי בתל אביב תביעת רשלנות רפואית בניתוח, בשם לקוח שלנו, צעיר בן 26 אשר נותר עם פגיעה קשה בסוגרים (שתן וצואה) לאחר ניתוח גב. הצעיר הופנה לניתוח בשל תלונות על כאבי גב. במהלך הניתוח פגע המנתח בעצבי "זנב הסוס" של הצעיר וגרם לו לנזק. אירוע הפגיעה לא תועד בדוח הניתוח במטרה לנסות לטייחו. זאת ועוד, למרות העובדה שמיד לאחר הניתוח סבל הצעיר מאי יכולת לתת שתן ובריחות צואה, לא הגיע הרופא המנתח לבדוק אותו אלא רק לאחר יומיים. כך קרה שגם ההזדמנות שהייתה לנסות למנוע נזק בלתי הפיך לעצבי זנב הסוס או לפחות למזער הפגיעה, לא נוצלה והצעיר נותר עם נזקים קשים לכל החיים.
רשלנות רפואית בניתוח עלולה להותיר את המטופל עם נזקים חמורים. אנו מתמחים בייצוג בתביעות רשלנות בניתוח. מידע נוסף בנושא ניתן למצוא באתר המשרד.
Wait while more posts are being loaded