Profile cover photo
Profile photo
Bocheńska Beata, lek. med. Spec audiolog, foniatra, otolaryngolog
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Schorzenia narządu słuchu należą do nieprzyjemnych schorzeń. Znacznie utrudniają codzienne funkcjonowanie. W naszym gabinecie podejmujemy się leczenia rozmaitych chorób o podłożu laryngologicznym. Leczymy m.in. schorzenia zatok, krtani, a także uszu i gardła. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. http://laryngologradzynpodlaski.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Problemy ze słuchem dosięgają coraz większą grupę ludzi. Schorzenia uszu są szczególnie dotkliwe dla pracowników firm handlowych, w których podstawą funkcjonowania jest bezpośredni kontakt z klientem. W naszym gabinecie wykonujemy kompleksowe badanie słuchu. Swoim pacjentom proponujemy m.in. przesiewowe badanie słuchu lub tympanometrię. Zapewniamy Państwu najwyższy standard świadczonych usług. http://laryngologradzynpodlaski.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gabinet laryngologiczny i audiologiczno-foniatryczny w Radzyniu Podlaskim to miejsce, w którym zajmujemy się specjalistyczną diagnostyką oraz leczeniem chorób krtani, gardła i uszu. Wykonujemy fachowe badania foniatryczne, w ramach których starannie wykonujemy m. in. wideostroboskopię i komografię, a także badanie nosogardła. Oprócz tego dokładnie sprawdzimy stan trzeciego migdałka. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej. http://laryngologradzynpodlaski.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chrapanie… To jedna z przypadłości, które nie dają spać osobie zainteresowanej, ale też np. współmałżonkowi. Jak się go pozbyć? Pierwszym krokiem będzie kontakt z naszym gabinetem laryngologicznym! Zajmujemy się bowiem diagnostyką i leczeniem chrapania. Zapraszamy http://laryngologradzynpodlaski.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Męczą Państwa ciągłe bóle gardła i krtani? Koniecznie zgłoście się z tym problemem do naszego gabinetu laryngologiczno-audiologiczno-foniatrycznego w Radzyniu Podlaskim. Nasz specjalista postara się znaleźć przyczynę tych przypadłości i zadba, by jak najszybciej ją wyeliminować i przywrócić Państwu komfort życia :) Zapraszamy http://laryngologradzynpodlaski.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza specjalistyczna oferta obejmuje m. in. analizę akustyczną głosu, videostroboskopię, kimografię, videootoskopię i inne badania słuchu i narządów mowy. Ponadto zajmujemy się leczeniem wielu chorób o podłożu laryngologicznym, które wyszczególniliśmy dla Państwa na stronie: http://laryngologradzynpodlaski.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z Gabinetem audiologiczno – foniatrycznym w Radzyniu Podlaskim. Na naszej stronie zamieściliśmy galerię zdjęć, prezentującą wnętrze Gabinetu, specjalistyczny sprzęt oraz doświadczoną audiolog przy pracy. Dokumentację fotograficzną znajdą Państwo pod adresem: http://laryngologradzynpodlaski.pl/galeria/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bolące ucho potrafi zaburzyć codzienne funkcjonowanie, przeszkadza pracy i skupieniu, ponieważ ból ten jest bardzo uciążliwy. Ból ucha może świadczyć o zapaleniu, które się rozwija wewnątrz niego, co może mieć poważne konsekwencje zdrowotne. Jeżeli problem bolącego ucha dotknął również Państwa, zachęcamy do jak najszybszego umówienia się na wizytę: http://laryngologradzynpodlaski.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy Państwu wykonanie tympanometrii. To nieinwazyjna metoda badania słuchu, która polega na mierzeniu odbicia fali dźwiękowej od błony bębenkowej podczas zmiany ciśnienia w zewnętrznym przewodzie słuchowym. Jeśli są Państwo zainteresowani badaniem tympanometrycznym, zapraszamy na wizytę do naszego Gabinetu: http://laryngologradzynpodlaski.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zaburzenia słuchu mają duży wpływ na codzienne funkcjonowanie człowieka. Mogą utrudniać pracę i naukę, a także sprawiać, że tracimy ochotę do przebywania z ludźmi i wychodzenia z domu. Ich przyczyn może być bardzo wiele. Jeśli zaczynają Państwo gorzej słyszeć, zapraszamy na konsultacje do naszego Gabinetu: http://laryngologradzynpodlaski.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded