Profile cover photo
Profile photo
SEMTIX.cz
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
U klientů se poměrně často setkáváme s potřebou, kdy chtějí změnit poskytovatele e-mailových služeb. Typickým příkladem je stav, kdy si klient platí webhosting za pár desetikorun, a k němu má ,,zdarma“ klidně i 100 mailových schránek. Rozdíl oproti samostatně placené emailové službě je v kvalitě. Obvykle ve schránce vedle normální korespondence nalezou desítky nebo stovky spamů, které špatně opečovávaný spam filtr prostě propustí, a z mailové schránky se stává zlo. To je největší důvod, proč pro jakékoliv firemní emaily doporučujeme použít profesionální řešení.
Add a comment...

Post has attachment
Teamviewer je program, který umožňuje vzdáleně ovládat plochu počítače, mobilního telefonu a tabletu, a pořádat online schůzky s klienty. Připravili jsme návod na instalaci pro úplné začátečníky.
Add a comment...

Post has attachment
Byli jsme u toho :-)
Zúčastnili jsme se slavnostního křtu knihy "Písečníci a bludný asteroid", spisovatele Václava Dvořáka. Jsme rádi, že se SEMTIX tým může podílet na prezentaci této krásné české scifi pro dětské i dospělé čtenáře.
https://vaclav-dvorak.cz/produkt/pisecnici-a-bludny-asteroid-2/?utm_source=facebook&utm_medium=semtix
#scifi #book #kniha
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Upřímně i nás někdy překvapuje, kolik peněz jsou firmy ochotné investovat do designu webu. Pokud jsou stránky funkční, nezáleží na tom jak vypadají. Je to tak? Ne, není. Naopak, jedná se o jeden z nejdůležitějších prvků vaší digitální existence. Neznamená to, že musíte hned investovat horentní sumy na špičkové designery, ale spíš jde o nalezení vlastního stylu. O zhmotnění myšlenek, které podpoří vaše úsilí. Podívejte se na několik důvodů, proč web designu věnovat pozornost.
#web #seo #marketing #webdesign
Add a comment...

Post has attachment
Použití videa na pozadí webu je reálně zajímavým designovým řešením, a skvělým způsobem, jak přitáhnout pozornost návštěvníků. Ale existuje několik faktorů, které je třeba zvážit před aplikací videa. Podrobnosti najdete v našem článku.
Add a comment...

Post has attachment
Webové stránky jsou váš kontaktní a obchodní nástroj. Investice do tvorby webu, ať už časové nebo finanční, jsou v podstatě nevyužité možná se dá říci i znehodnocené, pokud na web nezačne proudit rozumné množství potencionálních klientů. Ale pamatujte si, že tvorba nového webu není konec aktivity na internetu, ale naopak začátek.
Add a comment...

Post has attachment
Kancelář naší digitální agentury leží v centru Liberce, v ulici Barvířská, 300 metrů od terminálu MHD a obchodního centra Fórum (v objektu se nachází restaurace Panoptikum). Přijďte a napumpujte do svých projektů novou vlnu energie!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Někdy potřebujeme před zadáním grafikům zjistit technické parametry PPC bannerů, nebo související podmínky a nastavení. Připravili jsme přehled velikostí a formáty bannerů pro nejznámější reklamní systémy Sklik, AdWords, Facebook, Youtube a Instagram.
Add a comment...

Post has attachment
Věděli jste, že obchodní značka představuje kolem 20% hodnoty firmy a v některých odvětvích je to i více než 50%? Ať již máte zájem o budování značky zaměstnavatele, chcete prezentovat svoji místní firmu, nebo je vaším cílem korporátní identita - prostředky vložené do budování značky se vyplatí. Co konkrétně přináší dobře řízený brand building se dozvíte v tomto článku.
Add a comment...

Post has attachment
Pokud se rozhodnete provozovat webové stránky za komerčním účelem, váš web musí splňovat právní náležitosti. Za nedodržení výše uvedených povinností Vám můžou české úřady dle zákona č. 200/1990 Sb udělit pokutu až 50 000 Kč a pozastavit činnost na jeden rok. Podrobnosti jsou v našem článku.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded