Profile cover photo
Profile photo
Galeria Srebra i Światła R&R
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Szkatuła z brązu złoconego i kryształu na biżuterię, forma kanapy, Niemcy – Biedermeier.
170-letnia szkatuła na biżuterię, damskie bibeloty w formie eleganckiej ławeczki, kanapy. Całość z brązu lanego, złoconego i kryształowej czary. W pełni oryginalny. Wyszukany, osobisty prezent dla Pani serca, wyjątkowa luksusowa ozdoba damskiej toaletki.
Add a comment...

Post has attachment
Cukiernica kryta, srebrna, Włochy – art deco / post deco.
Srebrna pr.800 Ag cukiernica z Florencji. Wspaniałe post deco, gładka, lśniąca, delikatny żłobkowany ornament. Wytworna ozdoba środka stołu, saloniku kawowego. Na cukier i słodkości. Elegancki, luksusowy souvenir wizytowy dla eleganckiej Pani Domu.
Add a comment...

Post has attachment
Wata cukrowa, rurki z kremem, bańki mydlane...Tego dnia każde dziecko chce poczuć się wyjątkowo. Tak więc oferujemy wyjątkowy, aczkolwiek nietuzinkowy prezent dla naszych pociech. Coś, czego nie rzuci w przysłowiowy kąt po pięciu minutach od dostania, coś, co go uszlachetni i będzie miało realnie korzystny wpływ na jego zdrowie.
Życzymy uśmiechu wszystkim dzieciom !
https://bit.ly/2soq64V
Add a comment...

Post has attachment
Każdy jubileusz w życiu człowieka, czy też w małżeństwie powinien być traktowany wyjątkowo. Jest to wydarzenie, które uświadamia nam przebytą dotąd życiową drogę. Taka okazja zasługuje na godny, pełen klasy i niepowtarzalny prezent. Galeria R&R wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom, czego następstwem jest stworzenie kategorii pomysłów na prezent, w naszym E-Sklepie: http://bit.ly/2zhMBwE
Zapraszamy do świata luksusowej inspiracji.
Add a comment...

♥️♥️♥️Dążmy do tego, aby miłość była dla nas wszystkich substytutem zrozumienia, zaufania i bliskości. ♥️♥️♥️ Spędzajmy ze sobą więcej czasu i cieszmy się z każdej wspólnej chwili.
Niegdyś korzystne amulety były symbolem trwałych więzi, szacunku i pomyślności. Oto jeden z nich, pełen piękna, uroku, historii i niebanalności.
Czyż nie jest to idealny prezent dla wyjątkowej osoby?
http://bit.ly/2HdHeA3
Add a comment...

Post has attachment
Kunsztowny męski souvenir. Srebrny (próby 950) komplet sześciu kieliszków do alkoholu stanie się retro ikoną barku. Kieliszki mają ok. 130 lat. Charakteryzują się formą walca, rozszerzającą się ku górze, na której widnieje pasowy ornament florystyczny. To antyczny przedmiot z charakterem. Coś, co trafi w męski gust.
http://bit.ly/2Efm2Lz
Add a comment...

Post has attachment
Wytworna chłodziarka do wina/szampana stanie się niezbędnym elementem wszelakich przyjęć i spotkań towarzyskich. Klasycystyczna oprawa chłodziarki, przeplata się z jej minimalistycznym designem. Przedmiot stylowy, idealny męski gadżet.
http://bit.ly/2DwnCrK
Add a comment...

Post has attachment
Popołudniowe znużenie to czas na filiżankę ulubionej herbaty lub aromatycznej kawy. Gorący napój rozgrzeje nas w chłodne, zimowe dni. Ukoi zmysły, otuli odrobiną relaksu.
Warto zadbać o odpowiednią oprawę tych chwil, w postaci pięknego, srebrnego (pr. 835) dzbanka do serwowania herbaty i kawy. To przedmiot luksusowy i szlachetny. Reprezentant neorokoka; Wzbogaci smak i aromat herbaty tudzież kawy, a prozdrowotne właściwości srebra, nadają dzbanowi nieoszacowaną wartość użytkową.
http://bit.ly/2CUOMIJ
Add a comment...

Post has attachment
Galeria R&R to przystań w drodze poszukiwania idealnych prezentów na każdą okazję. Nasze eksponaty charakteryzuje, opatrzona certyfikatem, oryginalność i unikatowość. Te Białe Kruki symbolizują zamiłowanie do piękna, historii i szlachetności SREBRA. Posiadanie tych Antycznych Srebrnych Dzieł Sztuki jest świadectwem wybornego, koneserskiego gustu, a także bezterminową lokatą kapitału. Poniżej cudowna, kobieca i subtelna miniaturowa parasolka, mogąca być upominkiem wyjątkowym, symbolizującym ważną okazję, nową drogę życia.
http://bit.ly/2BTMjxH
Add a comment...

Post has attachment
Można pokusić się o stwierdzenie, że sposób wybierania prezentów odzwierciedla nasze wnętrze. Im większa bliskość między ludźmi i im większe zaangażowanie w relację, tym staranniej wybieramy świąteczne prezenty. Wszak zależy nam, by nasi bliscy czuli się w tym czasie naprawdę wyjątkowo. Kupowanie i wręczanie prezentów to wielka radość zarówno dla osoby obdarowywanej, jak i dla tego, kto wręcza podarunki, dlatego zadbajmy o to, by właściwie przygotować się do tej ważnej chwili. Luksusowe przedmioty znają Państwo w Galerii R&R: https://galeriarr.pl/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded