Profile cover photo
Profile photo
Cezar. Dorabianie kluczy, pieczątki, kodowanie i programowanie kluczy
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Naprawa zamków i stacyjek pojazdów to kolejna z naszych usług. Sprawnie naprawimy zamek w drzwiach pojazdu, zamek w stacyjce, zamek wlewu paliwa, zamek skrytki czy bagażnika, w tym również bagażnika zewnętrznego. Więcej o nas przeczytacie na: http://www.cezarpoznan.pl/programowanie-kluczykow-samochodowych/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta jest niezwykle szeroka. Grono fachowców sprawnie naprawi i rozciągnie obuwie, jak również dorobi klucze, wykona estetyczny grawer lub elegancką pieczątkę. Zajmujemy się także przegrywaniem kaset VHS. O szczegółach możecie przeczytać na: http://www.cezarpoznan.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
W zakresie usług naszej firmy mieści się dorabianie i programowanie kluczyków samochodowych wielu marek. Zajmujemy się również awaryjnym otwieraniem zamków w samochodach. Naprawiamy też zamki i stacyjki w autach i motocyklach. Więcej na ten temat przeczytacie na: http://www.cezarpoznan.pl/programowanie-kluczykow-samochodowych/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcecie zrobić komuś prezent? Pamiątkowy grawer nada wyjątkowy charakter każdemu z przedmiotów, zarówno zapalniczce, jak i portfelowi czy medalikowi. W zakresie naszych usług miesi się grawerowanie na metalu, grawerowanie na papierze, grawerowanie na plastiku, grawerowanie na skórze, srebrze, złocie, czy szkle. http://www.cezarpoznan.pl/grawerowanie/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wy też macie stare kasety, na których znajdują się ważne dla Was pamiątki? Warto nadać im nowe życie i cieszyć się pięknymi wspomnieniami. Przegrywamy na płyty DVD nagrania z kaset VHS, HI 8 i mini DV, jak też z taśm SUPER 8 i 8MM. Więcej na ten temat przeczytacie na: http://www.cezarpoznan.pl/przegrywanie-kaset/. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakresie naszych usług mieści się również naprawa i rozciąganie obuwia. Wymiana obcasów, zelowanie, zszywanie czy klejenie to czynności, które wykonujemy od lat. Wiemy, jak ważna jest estetyka i precyzja, dlatego przywiązujemy wielką wagę do wykonywania owych czynności. Przypominamy również wszystkim o prawidłowej konserwacji obuwia. Zajmujemy się też dystrybucją past, kremów i wkładek do butów. http://www.cezarpoznan.pl/naprawa-obuwia/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pieczątki, czyli to, co musi pojawić się w każdej firmie. W zakresie naszych usług mieści się również wyrób pieczątek. Proponujemy zarówno pieczątki tradycyjne, jak i kolorowe lub pieczątki długopisy - business class. Estetyczne i trwałe będą doskonałą wizytówką waszej firmy. Więcej o nas na: http://www.cezarpoznan.pl/pieczatki/. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zagubienie kluczy zdarza się wielu osobom, więc bez obaw! Zachęcamy do odwiedzenia naszej firmy już dziś, abyśmy mogli dorobić dla Was klucze zapasowe. Nie będziecie już musieli martwić się o otworzenie domu, gdy zapomnicie zabrać kluczy z pracy czy je po prostu zagubicie. http://www.cezarpoznan.pl/dorabianie-kluczy/
Add a comment...

Post has attachment
Z pewnością dla każdego z Was bezpieczeństwo Waszego samochodu jest ważne. Dlatego tak istotne jest kodowanie kluczyków. Jeśli szukacie firmy, która to dla Was zarobi – zapraszamy! Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.cezarpoznan.pl/kodowanie-kluczykow-samochodowych/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się nie tylko naprawą zamków samochodowych. Możecie na nas liczyć również w zakresie naprawy zamka w drzwiach od mieszkania. Doskonale znamy się na swojej pracy, co pozwala nam na szybką realizację zleceń. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://www.cezarpoznan.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded