Profile cover photo
Profile photo
Kisha Shqiptare
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
I'm listening to Radio 7 with TuneIn. #NowPlaying http://tun.in/seTCm
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
dhe pak dite dhe takimi vjetor i Krishtlindjes. Eja ti dhe fto miq te tu ne nje takim jete ndryshues
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded