Profile cover photo
Profile photo
Vita. Apteka. Sprzedaż leków, kosmetyków
1 follower
1 follower
About
Vita. Apteka. Sprzedaż leków, kosmetyków's posts

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że niewystarczająca ilość snu może przyczyniać się do powstawania wielu groźnych chorób jak cukrzyca czy otyłość? Nie ma lepszej regeneracji dla organizmu niż zdrowy, głęboki sen. Dlatego warto przeznaczyć na niego przynajmniej 7 godzin w ciągu doby. Jeśli mają Państwo trudności z zasypianiem polecamy preparaty na bazie ziół, które dostępne są w naszej aptece: http://aptekipodlasie.pl/. 
Photo

Post has attachment
Nasze apteki słyną z bogatego asortymentu. W ofercie znajdą Państwo nie tylko leki i ich zamienniki, ale też dermokosmetyki, suplementy diety, maści i kosmetyki na problemy skórne, oraz szereg artykułów dla mam i kobiet w ciąży m.in. akcesoria laktacyjne czy materiały higieniczne. Posiadamy także wyroby medyczne niezbędne dla diabetyków. Staramy się stale poszerzać naszą ofertę. W celu szczegółowego zapoznania się z nią zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://aptekipodlasie.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
W trosce o potrzeby młodych mam oraz kobiet w ciąży w naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór bezpiecznych leków, najwyższej jakości suplementów diety oraz produktów do pielęgnacji i higieny niemowląt. Wszystko to w konkurencyjnych cenach. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej aptece każda mama znalazła to, czego potrzebuje. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Więcej informacji na stronie: http://aptekipodlasie.pl/o-nas/. 
Photo

Post has attachment
O tym, jak ważny jest dla nas komfort naszych Klientów mogli się Państwo przekonać za sprawą nagrody, jaką było specjalne wyróżnienie otrzymane w III edycji konkursu „Apteka bez barier”. Wszystkie nasze apteki dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz osób w podeszłym wieku. Satysfakcja Klientów jest naszym priorytetem, dlatego staramy się wychodzić naprzeciw wszystkim Państwa oczekiwaniom. Przypominamy o możliwości skorzystania z oferty apteki online. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy na stronę internetową: http://aptekipodlasie.pl/.
Photo

Post has attachment
Wiosna, to bez wątpliwości piękna pora roku, ale to również czas alergii. Łzawienie, pieczenie spojówek, katar sienny czy trudności w oddychaniu to tylko nieliczne objawy. Doskonale wiemy, jak potrafią one przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu. Wiemy też, jak sobie z nimi radzić! Wszystkich, którzy zmagają się z różnymi symptomami alergii zachęcamy do zapoznania się z ofertą w naszym e-sklepie, który znajdą Państwo za pośrednictwem naszej strony internetowej: http://aptekipodlasie.pl/.
Photo

Post has attachment
Cenimy Państwa czas i dbamy o komfort, dlatego leki zamówione za pośrednictwem e-sklepu możecie Państwo odebrać osobiście w jednej z naszych aptek, albo to my dowieziemy je pod wskazany adres. Zakupy za pośrednictwem strony internetowej to zdecydowana oszczędność czasu, którego nie muszą Państwo tracić czekając w kolejce. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do odwiedzenia jednej z naszych placówek. Szczegółowe dane teleadresowe znajdą Państwo na stronie internetowej: http://aptekipodlasie.pl/kontakt/.

Photo

Post has attachment
Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego prowadzimy sprzedaż zarówno stacjonarną, jak i internetową. Wykwalifikowani farmaceuci, wyspecjalizowani w różnych specjalnościach, służą pomocą i odpowiedzą na każde Państwa pytanie. Jesteśmy dostępni w trzech lokalizacjach: Białymstoku, Hajnówce i Czeremsze. Dokładny adres naszych placówek znajdą Państwo na stronie internetowej: http://aptekipodlasie.pl/kontakt/.

Photo

Post has attachment
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą lub macie jakiekolwiek pytania dotyczące oferty, zapraszamy do kontaktu. Na naszej stronie internetowej udostępniliśmy komplet danych teleadresowych, pod które prosimy kierować zapytania. Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiadać wyczerpująco i w możliwie jak najkrótszym czasie. Pozostajemy do dyspozycji.
http://aptekipodlasie.pl/

Photo

Post has attachment
Z pewnością każdy z Państwa przynajmniej raz doświadczył spadku formy spowodowanego deficytem snu. Kiedy jesteśmy niewyspani spada koncentracja i mogą pojawić się dolegliwości psychosomatyczne, takie jak bóle głowy, obniżony nastrój czy markotność. Optymalna dawka snu to 8 godzin. Warto przestrzegać tego limitu, aby cieszyć się zdrowiem i witalnością.
http://aptekipodlasie.pl/

Photo

Post has attachment
Jedną z witamin odpowiadających za nasze zdrowie i samopoczucie jest witamina D. Jej niedobór u dzieci może doprowadzić do krzywicy, dlatego niezwykle ważne jest dbanie o codzienne przyjmowanie zalecanej dawki. O ile latem jest to uproszczone, gdyż wystarczy przez pół godziny przebywać na słońcu, to zimą jest problem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziecie Państwo komplet suplementów posiadających nie tylko witaminę D, ale także K.
http://aptekipodlasie.pl/

Photo
Wait while more posts are being loaded