Profile cover photo
Profile photo
Joe Leogene
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
ПІДБЕРІТЬ ІНДИВІДУАЛЬНУ ДІЄТУ З ВРАХУВАННЯМ ВАШИХ ГЕНЕТИЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ.
Здоровʾя кожної людини залежить від того, що і як ми їмо, як організм переробляє і засвоює поживні речовини. Ці характеристики залежать від генетичних особливостей кожного з нас.Наукові дослідження останніх років показали, що спадковість також може впливати на ефективність тієї чи іншої дієти.
Тест Genoskop Linie визначить не тільки ідеальну для вас дієту(з урахуванням жиру), але й визначить потребу вашого організму в солодкому. Крім того він вкаже, які фізичні вправи рекомендовані вам для виконання, щоб безболісно знизити вагу та підтримувати себе у формі. З цими відомостями ви зможете худнути у звичному ритмі життя, що надзвичайно приємно. Частину результату складає щоденний раціон харчування.
Результат Genoskop Linie дозволить вам обрати те, що краще для вас і вашого здоровʾя.
Зробіть тест Genoskop Linie не виходячи здому і без жодної краплі крові!
Leogene - якісно, надійно та зручно. http://leogene.com.ua/?page_id=771
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Всі ми прагнемо до довголіття. Та що ми для цього робимо? Займаєиось спортом,раціонально харчуємось, багато посміхаємось та радіємо життю. Проте ми часто забуваємо про власну спадковість, адже кожна людина є носієм індивідуального генетичного коду в якому записана інформація про ризики для її здоров’я та довголіття. Проаналізувавши власну ДНК ви зможете запобігти серйозним хворобам сучасного світу: діабет,рак, серцево-судинні захворювання та ін.
Знання – «що робити», більше ніж просто знання.
Володіючи інформацією про основні ризики, котрі несуть загрозу Вашому здоров’ю, Ви та Ваш лікар маєте можливість приймати обгрунтовані рішення щодо його збереження.
Детальніше на http://leogene.com.ua/?page_id=717
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Genoskop Junior
З допомогою Genoskop Junior ви дізнаєтеся чим наділена ваша дитина, а чим ні. Відкрийте для себе її сильні та слабкі сторони, дізнайтеся чи варто розвивати їх чи ні.
Результатом тесту є комплексна відповідь для вас, куди спрямувати діяльність вашої дитини, які хобі та пристрасті будуть оптимальними, в яких сферах дитина покаже найкращі результати. Цей тест є дуже важливим, оскільки психологи зазначають: те, що для однієї дитини – хороша потенційна невдача, для другої – серйозний стрес, який може викликати психологічні страждання.
Тест Genoskop Junior базується на усіх наукових фактах відомих світу та призначений спеціально для дітей. Особливості та навики, що тестуються в Genoskop Junior вибрані не випадково, і пропонуються для тестування разом, оскільки їх розвиток особливо важливий у дитини.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ожиріння.
Статистичні дані свідчать про те, що поширеність ожиріння в кінці ХХ ст. набула характеру глобальної епідемії. Приблизно 312 млн. осіб у всьому світі мають клінічно значущий надлишок маси тіла, і кількість таких людей постійно збільшується. Згідно дослідженням, ожирінням більше страждає прекрасна половина людства.
Підберіть оптимальну саме для Вас дієту. Дізнайтеся, які саме продукти і, відповідно, вітаміни любить ваш організм. А також те, чого варто уникати в щоденному раціоні. Усі ризики і обмеження відкриє вам ваша ДНК.

Beauty послуги від Leogene, детальніше http://leogene.com.ua
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ми підготували для вас можливість прикрасити Ваше житло  вашим власним твором мистецтва у сучасному дизайні  втілюючи у нього лінії ДНК – Генопортрет.  Генопортрет є образом вашої ДНК, який складається з барвистих геометричних структур, які є прозорими, гладкими і здавалося б, простими. Той факт, що автором є  сама людина є абсолютно унікальним з двох точок зору. Замовник сам вибирає зовнішній вигляд зображення, починаючи від кольору і розміру полотна, до кількості відображуваних осіб. У той же час, він є головним героєм, тому що він показує свою генетичну ідентичність. Тому Генопортрет є ідеальним вибором для тих, хто хоче показати свою унікальність і сімейні зв’язки. Завдяки своїй універсальності він підходить до більшості місць і друкується у високій якості полотна. Детальніше тут http://leogene.com.ua/?page_id=616
Photo
Add a comment...

ПРО НАС

LEOGENE одна з перших компаній в Україні, що надає широкий спектр послуг в галузі генетики людини. Згуртована команда LEOGENE об’єднує фахівців різних напрямків генетики людини як в Україні, так і за її межами. Це допомагає нам виконувати усі роботи на найвищому рівні. У нас ВАМ не тільки допоможуть із забором матеріалу, для потрібного ВАМ аналізу, а й кваліфіковано нададуть інформацію, яка ВАС цікавить.

Першочергово LEOGENE займається популяризацією знань з генетики та її розвитком. Крім цього наша компанія пропонує комплексне забезпечення ВАШИХ потреб обладнанням та реагентами для генетичних досліджень.

Йдучи у ногу з часом, для найвибагливіших клієнтів, наша команда пропонує такі послуги як ГЕНОГЕОГРАФІЯ (встановлення ВАШОГО походження) та ПРИКРАСИ на основі визначеного генетичного профілю.

Для завзятих патріотів ми збираємо і надаємо інформацію про генетичні особливості жителів Галичини та українців в цілому. Однією із наших цілей є створити найповнішу базу даних про генетичні особливості етнічних груп, що населяють територію сучасної України.

Чому саме проводити дослідження потрібно у нас? Факти говорять самі за себе:

1. Надійність і стабільність.
Ми провели понад 6000 тестів ДНК ідентичності.
Ми ніколи не давали невірних результатів.

2. Якість і гарантія.
Лабораторії, що співпрацюють з нами щороку проходять сертифікування.

3. Професіоналізм.
Ми здатні надати Вам консультації.
Ми даємо 100% гарантію на достовірність представлених нами результатів.

4. Анонімність та етика.
Ми проводимо анонімні тести зі 100% розсудливістю.
Ми ніколи не видаємо інформацію третім особам; зразки або інші дані ніколи не покидають нашу
лабораторію.
Крім правових указів, ми суворо дотримуємося кодексу етики.

5. Ціни
Ціни за послуги є прийнятними. Ціна на встановлення родинних зв’язків включає в себе можливість
тестування до 3 чоловік: передбачуваний батько, дитина і матір.
Незалежні дослідження 2 проб завжди включені в ціну.
Ми не намагаємося досягати найдешевших цін на шкоду якості або обсягу надаваних послуг.
Add a comment...

Visit us on leogene.com.ua
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded