Profile cover photo
Profile photo
PREVENTIS CONSULTING CEZARY PARADOWSKI BHP, PPOŻ.
About
Posts

Post has attachment
Co nas wyróżnia spośród innych firm zajmujących się doradztwem z zakresu BHP i ochrony PPOŻ.? Z pewnością wysoka jakość usług, duże doświadczenie i atrakcyjne ceny. Poza tym prowadzimy szkolenia okresowe BHP w ciekawy i skuteczny sposób, dzięki czemu uczestnicy szkoleń łatwo przyswajają wiedzę. Polecamy nasze usługi - http://www.paradowski-bhp.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem BHP i ppoż. Pomożemy Państwu w dopełnieniu wszelkich obowiązków związanych z bezpieczeństwem na terenie zakładu pracy. Podejmujemy się identyfikacji zagrożeń w miejscu pracy oraz ich usuwania oraz pomagamy w prowadzeniu rejestrów i dokumentacji z zakresu wypadków przy pracy. Pełną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - http://www.paradowski-bhp.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do wypadków w pracy dochodzi z różnych powodów. Może to być chwila nieuwagi ze strony pracownika, może to być wada maszyny, a także niedopatrzenie ze strony pracodawcy. Nasza oferta obejmuje identyfikację zagrożeń w miejscu pracy oraz ich usuwanie, zachęcamy do skorzystania z naszych usług BHP - http://www.paradowski-bhp.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ramach ochrony PPOŻ. oferujemy m.in. szkolenia wstępne PPOŻ. i szkolenia okresowe dla pracowników z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Przeprowadzimy dla Państwa analizę stanu przeciwpożarowego w zakładzie pracy. Pełen zakres usług w tym temacie zamieściliśmy na stronie internetowej - http://www.paradowski-bhp.pl/.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded