Profile

Cover photo
HOME - byt/dům/styl/zahrada
22 followers|15,148 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Citlivá a vkusná rekonstrukce odhalila skrytou krásu cihlového domu
 ·  Translate
První výstavba domů tohoto typu v dané lokalitě v centru Londýna proběhla ve 20. letech 19. Století. Domy byly původně určeny pro řemeslníky z jeho výroben, proto byly na tu dobu skromné, jednoduché a postavené z dostupných a odolných cihel.
1
Add a comment...
 
Omrzela je zimní zahrada, tak ji předělali na unikátní přístavbu domu
 ·  Translate
Největším problémem, který se později proměnil na největší úspěch, byla zimní zahrada u domu. Stará prosklená konstrukce již neplnila své původní funkce. Čas a povětrnostní vlivy materiály (zejména spoje a izolaci) poznamenaly natolik, že zimní zahrada přinášela v posledních letech více starostí než užitku.
1
Add a comment...
 
Z kůlny a množství odpadu vybudovali perfektní příbytek (+ video!)
 ·  Translate
Projekt s názvem House of Rolf je odvážnou realizací obytného prostoru v původním prostoru kůlny s využitím odpadu, který zůstal po zbourání nedaleké kancelářské budovy, která byla přesunuta blíže ke „kůlně“.
1
Add a comment...
 
Krásné výhledy do krajiny byla základní požadavka majitele domu v blízkosti Českého lesa
 ·  Translate
Rodinným domem, který leží v obci, si jeho majitel, úspěšný atlet a bývalý reprezentant ČR v maratonu a půlmaratonu splnil svůj sen o bydlení v blízkosti Českého lesa. Původně přitom zvažoval koupi domu v historické části města, nakonec ale zvítězila příroda a výhledy do malebné krajiny.
1
Add a comment...
 
Rodinný dům, který se vymyká...
 ·  Translate
Uprostřed krásné krajiny německého Černého lesa stojí rodinný dům, který se vymyká všem zažitým představám o tom, že pasivní domy jsou sice praktické, ale na kráse a originalitě moc nepobraly.
1
Add a comment...
 
Úsporná dřevostavba zařízená účelně, pohodlně a s ohledem na bezpečí dětí
 ·  Translate
Bydlení na jedné úrovni, bez schodů a dispozičních komplikací, je sympatické nejednomu našinci. Tato pravidla respektuje i jednoduchý přízemní dům s pokoji uloženými vedle fasády obrácené do zahrady jako korálky na niti.
1
Add a comment...
 
Mnoho z nás touží po malém útulném domečku někde mimo město :)
 ·  Translate
Mnoho z nás touží po malém útulném domečku někde mimo město. Místo, na kterém je možné si do sytosti odpočinout a zapomenout na pracovní povinnosti či ruch uspěchaných míst, však většinou mívá poměrně vysokou cenu.
1
Add a comment...
 
Jednopodlažní dřevostavba nabízí harmonické bydlení kousek od lesa
 ·  Translate
Atypický dům, který působí dojmem lehkosti, vzdušnosti a zároveň je velmi příjemně včleněn do přírodního prostředí je příkladem skloubení čisté moderní estetiky a funkčnosti. Jednopodlažní dřevěné domy jsou dnes velmi žádaným artiklem a tento, postavený v rakouském Fischamendu, nabízí harmonické bydlení kousek od lesa.
1
Add a comment...
 
HOME listopad/prosinec 2016 již v prodeji!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Perfektní venkovský dům pro čtyřčlennou rodinu
 ·  Translate
Nejprve to měl být jen víkendový dům, místo pro relaxaci a únik před ruchem velkoměsta. Nakonec se však z něj stal perfektní domov pro čtyřčlennou rodinu.
1
Add a comment...
 
Pasivní dřevostavba v Kumburském Újezdu s výhledem na hrad
 ·  Translate
Stromy lemující cestu i silueta hradu na obzoru vytváří romantické prostředí, obklopující novostavbu v Kumburském Újezdu. Díky použitým materiálům, tlumeným barvám a celkové práci architekta Martina Doubka působí stavba tak, jako by tu stála odjakživa.
1
Add a comment...
 
Čistota, jednoduchost, elegance.
 ·  Translate
Zelené trávníky obklopující bílá stavení. Čistota, jednoduchost, elegance. Leckdo by si mohl myslet, že se ocitl kdesi uprostřed Švédska, ale nenechme se zmást.
2
Add a comment...
Story
Tagline
Vaše denní dávka inspirace
Introduction
HOME byt/dům/styl/zahrada je magazín o moderním bydlení, architektuře, stavění i zahradě.
Contact Information
Contact info
Phone
+420 267 219 353
Email