Profile cover photo
Profile photo
GasAlert
5 followers -
Detekční technika
Detekční technika

5 followers
About
Posts

Post has attachment
Jednoduchý přístroj k detekci více plynů určený k nošení, který je vždy v provozu. Žádné nabíjení, žádné výměny baterií či senzorů... Zkrátka žádné problémy. U tohoto zařízení s jednoduchou konstrukcí jsou výhodou nízké náklady na vlastnictví s garancí kvality společnosti Honeywell a kompletním ekosystémem podpůrných technologií. Vždy, když si BW Clip4 připnete, víte, že je zapnutý. Po aktivaci se můžete spolehnout na to, že detektor BW Clip4 bude stále v provozu. Můžete se těšit na dva roky nepřetržitého provozu bez nabíjení a výměn baterií.

Více info na www.EuroSafety.cz.
Add a comment...

Post has attachment

Bezpečnostní opatření pro uživatele detektorů GasAlertMicroClip XL/X3.

Honeywell - výrobce detektorů GasAlertMicroClip XL/X3 ustanovil následující bezpečnostní opatření, které má okamžitou účinnost:

Pokud v průběhu používání detektorů GasAlertMicroClip XL/X3 přístroj upadne na zem, neměl by být dále používán a měl by být odeslán ke kontrole autorizovanému servisu.

Kontrola bude provedena bezplatně.

Pro další informace nás kontaktujte.

www.EuroSafety.cz
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pro uživatele všech starších přenosných detektorů plynů nabízí výrobce BW Technlogies by Honeywell výměnu starých, funkčních detektorů plynů za nové přístroje GasAlertMicroClip X3 za razantně sníženou cenu. Akce probíhá v období od 14. 10. 2015 do 31. 12. 2015.


Proč vyměnit stávající funkční detektor za nový?


U Vašich starších přístrojů se blíží konec životnosti většiny osazených senzorů (běžná životnost cca 5 let). Vzhledem k celkové pořizovací ceně nových senzorů je ekonomicky výhodnější pořízení nového detektoru za akční cenu, výměnou, dle naší nabídky.

Nový model detektoru plynů GasAlertMicroClip X3 v sobě uchovává všechny vlastnosti a parametry předchozí verze XT a navíc přináší následující, zásadní vylepšení:

- technologicky zcela nový senzor O2 (Oxygen Pump) s životností 5 let.

- záruku 3 roky na přístroj a senzory.

- ve své třídě výjimečné krytí IP68, vodotěsnost a prachotěsnost

- větší výkon napájecí baterie i za extrémních podmínek

Více informací najdete na www.eurosafety.cz nebo tel. 737 336 235.
Add a comment...

Post has attachment
Nový detektor GasAlertMicroClip X3

Nástupce osvědčeného detektoru plynů GasAlertMicroClip XL, který je  aktuálně v naší nabídce od září 2015. Nový model tohoto detektoru plynů v sobě uchovává všechny kvality svého předchůdce a navíc přináší několik významných změn. Tou nejdůležitější je 3 letá záruka na celý přístroj vč. senzoru O2 a krytí IP 68. Očekávaná životnost senzorů je 5 let vč. senzoru O2.

Více na www.e-safety.cz.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
BW CLIP: Další novinka pro rok 2015
BW Technologies by Honeywell uvádí na trh novou řadu jednorázových, tzv. "bezúdržbových" detektorů plynů pod názvem BW CLIP, která je v prodeji od 1. 4. 2015 a nahrazuje předchozí úspěšnou řadu přístrojů GasAlertClipExtreme. Nová řada detektorů BW CLIP zachovává funkčnost a vlastnosti předchozí uživatelsky oblíbené řady jednorázových detektorů plynu a zároveň přináší uživatelskou koncepci odpovídající aktuálnímu stupni technologického vývoje při srovnatelné cenové dostupnosti. Nově tyto detektory umožňují tzv. hybernaci při nepoužívání přístroje a tím prodloužení doby funkčnosti. Hybernace je možná u dvouletých modelů se senzorem CO nebo H2S. Uvedení detektoru BW CLIP na trh doprovází současně také zbrusu nová dokovací stanice IntelliDoX pro testování funkcí a kompletní správu detektoru BW CLIP.
Add a comment...

Post has attachment
Novinka pro rok 2015

Nejúspěšnější a nejpopulárnější přenosný detektor plynů GasAlertMicroClipXT od BW Technologies by Honeywell přichází ve vylepšené verzi s označením XL. Nový model je vybaven robustnější nabíjecí baterií s delší výdrží na jedno nabití a vyšší odolností při nízkých teplotách. V modelu XL je použit nový typ senzoru O2, který má delší plánovanou živostnost, rychlejší reakci a rovněž také zvýšenou odolnost na extrémní povětrnostní podmínky. Ostatní uživatelské vlastnosti zůstávají shodné s předchozím modelem XT. Nový detektor GasAlertMicroClipXL je zpětně kompatibilní se softwarem FleetManager II pro správu detektorů plynů a s kalibrační stanicí MicroDock II. Dobrou zprávou je, že přestože se jedná o nový, výrazně vylepšený model, cena zůstává shodná jako u současného modelu GasAlertMicroClipXT. První detektory plynů GasAlertMicroClipXL budou k dispozici na www.e-safety.cz již v průběhu listopadu 2014.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Akční cena na detektory:
 
GasAlertQuattro, nenabíjecí verze, senzor  LEL   …….    9 300,- Kč bez DPH, nabíjecí verze + 1 000,- Kč
 
Tato akce platí do doprodání zásob.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded