Profile cover photo
Profile photo
PALEKO - Ekologiczne Materiały Opałowe s.c.
9 followers
9 followers
About
Posts

Post has attachment
Miło nam poinformować, że firma Paleko s.c. jest przedstawicielem firmy Kordas Heating Systems Sp. z o.o. – producenta palników przemysłowych o mocy 100 kW – 1000 kW charakteryzujących się bardzo nowoczesną konstrukcją, innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i bezobsługową pracą.

http://paleko.com.pl/palniki
Photo

Post has attachment
Mija 6 lat, od kiedy PALEKO - Ekologiczne Materiały Opałowe s.c. zaistniało na rodzimym rynku biomasy. Jesteśmy jedną z najbardziej profesjonalnych firm w Polsce pod względem handlu biomasą przetworzoną (pellet i brykiet drzewny), a marka Paleko s.c. jest rozpoznawalna nie tylko wśród klientów, ale także wśród naszej konkurencji. Lata doświadczeń stawiają nas w czołówce firm z naszej branży i najlepszą tego typu firmą w województwie kujawsko-pomorskim!
Photo

Post has attachment
Testujemy nowy brykiet kostkę XXL, wykonaną z trociny bukowo-dębowej. Informacje o cenie oraz ogólnych parametrach znajdziecie Państwo po kliknięciu na poniższy odnośnik. Serdecznie zapraszamy do prób!

http://paleko.com.pl/brykiet-kostka#xxl
Photo

Post has attachment
Poszerzamy naszą ofertę o brykiet drzewny wałek - idealny do pieca, kominka, również jako rozpałka. Dostępny brykiet bukowy, a w ofercie hurtowej także sosnowy oraz dębowy. Po szczegóły odsyłamy Państwa do naszej strony:

http://paleko.com.pl/brykiet-walek
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Pellet sosnowo-świerkowy – to nowy gatunek pelletu dostępny w naszej ofercie!

http://paleko.com.pl/pellet-sosnowo-swierkowy
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Informujemy, że poza handlem detalicznym, część produktów oferujemy również w sprzedaży i cenach hurtowych – całopojazdowych. Szczegóły naszej nowej oferty znajdziecie Państwo na stronie Paleko s.c.:

http://paleko.com.pl/oferta-hurtowa

Post has attachment
Pragniemy przypomnieć, że firma Paleko jest autoryzowanym dystrybutorem pelletu Lava i Olimp. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pelletu!

http://paleko.com.pl/pellet-drzewny
Photo

Post has attachment
Firma Stelmet, producent LAVY PREMIUM z praktycznie doskonałego peletu postanowiła zrobić perfekcyjny. Tak powstał produkt o najlepszych parametrach jakościowych w Polsce - "boski OLIMP". Jest to jedyny pelet w naszym kraju, który spełnia bardzo wymagającą normę ENPlus A1. 

Nowość w naszej ofercie, polecamy!
http://paleko.com.pl/pellet-olimp
Photo
Wait while more posts are being loaded