Profile cover photo
Profile photo
Burun Estetiği
19 followers -
Burun Estetiği, rinoplasti, burun ameliyatı, burun estetiği fiyatları, Bursa burun estetiği, Burun Ucu Estetiği, burun tipleri, Nefes Darlığı, Tamponsuz Burun Estetiği, Burun Revizyon Ameliyatı
Burun Estetiği, rinoplasti, burun ameliyatı, burun estetiği fiyatları, Bursa burun estetiği, Burun Ucu Estetiği, burun tipleri, Nefes Darlığı, Tamponsuz Burun Estetiği, Burun Revizyon Ameliyatı

19 followers
About
Posts

Post has attachment
Modern Burun Estetiği
#burunestetiği#rhinoplasty #modernburun #modernburunestetiği 
‪#tamponsuz‬  ‪#plasticsurgery‬ ‪‎#estetik‬ #burunameliyatı‬ #‎bursaestetik‬ ‪#‎estetikcerrah‬ ‪#plastikcerrah‬ ‪#plasticsurgeon‬ ‪#‎bursa‬ ‪#doğalburunestetiği‬

Burun ameliyatlarında tampon uygulaması yerini tamponsuz burun ameliyatlarına bırakıyor. 
Estetik veya fonksiyonel tüm burun ameliyatları artık, hastaların korkulu rüyası haline gelen "burun tamponları" kullanılmadan da yapılabiliyor.

Tüm merak edilenler ve çok daha fazlası için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz....

http://bursaburun.com/tamponsuz-burun-estetigi.html

Tüm Estetik ve Plastik Cerrahi Sorunlarımız için sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Ücretsiz Randevu Alarak Kliniğimize Gelebilirsiniz.
Aşağıdaki linke tıklayarak ücretsiz randevu alabilirsiniz.
http://bursaestetik.com.tr/estetik/contactform.php
Tel: (0224) 233 57 00 - (0224) 233 58 00 - 0543 ESTETİK
http://www.bursaburun.com
http://bursaestetik.com.tr
http://alperbayraktar.com.tr
Photo
Add a comment...

Post has attachment
#BasitBurunEstetiği
http://bursaburun.com/basit-burun-estetigi.html
Burun için yeni bir şekil istiyor musunuz, ama ameliyat hakkında emin değil misiniz?
En sık yapılan estetik operasyonlardan burun estetiğinde yeni yöntem basit burun estetiği ile iyileşme süresi çok kısaldı. Sadece 5 gün sonra hayatınıza kaldığı yerden devam edebilirsiniz.
Ayrıca cerrahi olmayan rinoplasti olarak bilinen Enjeksiyon rinoplasti, rinoplasti geleneksel basit bir alternatif.
burun çok hassas alanlara dolgu malzemesi enjekte ederek, birkaç dakika içinde burun daha cazip hale getirmek için mümkün olabilir.
Basit burun estetiği, neştersiz burun estetiği olarak da geçen son teknolojik bir uygulamadır.
Estetik operasyonlar, teknolojik gelişmelerin de etkisiyle çok daha kolay yapılır hale geldi. Özellikle burun operasyonlarında yenilikler hiç bitmiyor. Bu yeniliklerden bir tanesi, estetik yaptırmayı düşünen ancak uzun süren iyileşme sürecini düşününce vazgeçenlerin fikrini değiştirebilir
Basit burun estetiği adı üstünde, basit... Yarım saat sürüyor. Ameliyattan 5-7 gün sonra sosyal hayatınıza rahatlıkla dönebiliyorsunuz. Burnunuzun yüzünüzün hiçbir yerinde şişlik, morluk ve ağrı oluşmuyor.
Basit Burun Estetiği Kimlere Yapılır ? Kimlere Yapılmaz ?
Peki uygulama kimlere yapılır, kimlere yapılmaz ? Niye diğer burun estetiklerinde günlerce sancı çekiliyor da bunda hemen iyileşiliyor? 
Basit burun estetiğinin çok kısa sürede iyileşiliyor olması hiç şüphesiz en avantajlı tarafı.
Burun estetiği olmak isteyenlerin korktuğu iki şey var.
Birincisi ameliyat, çok ağrılı sızılı, şişmelı, morarmalı olmasından korkuyorlar.
İkincisi de sonuç, sonucun kötü olmasından korkuyorlar. Her iki korku da bu yöntemde yok. Çünkü burun kemiği kırılmıyor. Kırma olmadığı için de burun çabuk iyileşiyor. 
- O zaman o burunda hiçbir değişiklik olmuyor.
Ameliyattan önceki görüşmede doktorla hastanın birbirini tam olarak anlamış olmaları gerek.
Hastanın doğal burun estetiğinin ne olduğunu tam olarak anlaması lazım ki sorun çıkmasın.
Burnunu yaptırmak istemenizdeki  amaç nedir ?
"Burnumu beğenmiyorum" ya da "Eşim beğenmiyor" diyor. Ama benim asıl duymak istediğim hastanın "Ben güzel olmak istiyorum" demesi. Seni güzel yapabilirim.
Fakat bunları bunları yapmam lazım diyorum.
Basit Burun estetiğini Nasıl Yapıyoruz ?
Basit burun estetiğinde yapılan operasyon normal operasyonun yarısı gibi bir işlem. Operasyonu 3 adımda bitiriyorum.
Burun estetiği olan kişi, insanlarda “Sende bir değişiklik var ama ne?" algısı oluşturuyor. Tam olarak ne olduğu fark edemiyorlarsa, bu başarılı bir operasyondur.
Çünkü en iyi burun estetiği, burnu doğal haline getirmek için yapılandır.
Basit burun estetiği, çok büyük burunlara yapılmıyor. İkinci kez ameliyat olanlar, burnu yamuk olanlar, burun estetiğinden beklentisi çok olanlara da yapılamıyor.
Burnu yamuk olduğu halde bu operasyonu isteyen çıkarsa ne oluyor?
Bu kişilerin estetik yapması lazım. Bir insanın burnu yamuksa ne o ne de çevresindekiler o yamukluğun farkında değiller. Çünkü o burna bakmak istemiyor, o burnu görmek istemiyor. Dolayısıyla da öne çıkmıyor.
Basit burun estetiği yapılırsa yamuk bir buruna, siz o yamuk buruna bu tekniği en ideal şekilde uygulayıp, inanılmaz bir şekil verseniz göze çarpacak tek negatif şey o yamukluk olacaktır. Birisine soracak burnum nasıl olmuş diyecek "Çok güzel olmuş ama yamuk" cevabını alacak.
Basit Burun Estetiği operasyonun hiç mi olumsuz tarafı yok?
En büyük komplikasyon hastanın beklentisiyle ilgili. Hastanın beklentisi büyükse o bir komplikasyon oluşturuyor. Çünkü estetik cerrahide bir sonuç var, eğer hasta mutluysa olmuştur, hasta mutsuzsa olmamıştır.
Yani çıkan sonuç isterse dünyanın en güzel burnu olsun ama mutlu olmamışsa, olmamıştır. Olup olmayacağı da ameliyattan önceki görüşmede belli oluyor zaten.
Yeniden tanımlama Estetik bizim sloganı 'Kendinizi yeniden tanımlama' ve biz sadece bunu yardımcı olmak için burdayız yapmanız tek gereken sadece bir telefon görüşmesi.
Neden bekliyorsunuz ?
Şimdi randevu alın!
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
#burunucukaldırma #estetik #ameliyatsızburunestetiği #burunestetiği #botoks #botox #botoxileestetik
Botox ile Estetik Ameliyatsız Burun Ucu Kaldırma

http://bursaburun.com/burun-ucu-kaldirma.html

Daha dar ve kalkık ya da kemersiz bir buruna sahip olmak istiyorsunuz ama ameliyattan korkuyor ya da pahalı olduğunu düşünüyorsanız, bu yöntem tam size göre!

Son zamanlarda burun köküne botox enjeksiyonu ile burun ucunu kaldırmak mümkün olmaktadır. Botox tek başına kullanılabileceği gibi dolgu ile birlikte kullanılıp daha iyi sonuçlar almak mümkün olabilir. Botox’un etkisi ise 4-6 aydır. Bu süre sonunda burun tekrar orijinal haline döner. Uygulama 5 dakika içinde yapılır.

Bazı kişiler, güldükleri zaman burun kenarlarında bunny line denen çizgiler oluşmakta ve bu görüntü kişiye, yaşlı bir ifade veriyor. Botoksla onları yok etmek mümkün. Burun’ a uygulanan botoksun birinci amacı bu. İkinci olarak, burnunun ön kısmı düşük olan kişilerin burnunu yukarı kaldırmak hoş ifade veriyor.

Botoksu, gülerken de güzel bir ifadeleri olsun diye, özellikle burun kanatları geniş kişilerde, burun altı deliklerindeki kaslara yapıyoruz. Ayrıca burun ucuna da yapıyoruz; bu, burnun hafifçe kalkmasını sağlıyor. Hafif kemerli burnu olan kişilerdeyse, iki kaş arasındaki bölgeye dolgu maddesi yerleştirilip burun ucuna botoks uygulanarak estetik ameliyatsız düzgün bir buruna sahip olmalarını sağlıyoruz.

Botoksu, gülerken de güzel bir ifadeleri olsun diye, özellikle burun kanatları geniş kişilerde, burun altı deliklerindeki kaslara yapıyoruz. Ayrıca burun ucuna da yapıyoruz; bu, burnun hafifçe kalkmasını sağlıyor. Hafif kemerli burnu olan kişilerdeyse, iki kaş arasındaki bölgeye dolgu maddesi yerleştirilip burun ucuna botoks uygulanarak estetik ameliyatsız düzgün bir buruna sahip olmalarını sağlıyoruz

Ameliyatsız burun estetiği, bu işlemle sonuçların kalıcılığının 4 aydan 2 yıla kadar uzayabilmekte alçı ya da sargı yapılmaz, Sadece buz uygulaması yapılır ve kişi evine gönderilir. Her türlü sosyal aktiviteye katılabilir. Botoksla burun sırtındaki tavşan çizgileri düzeltilebilir, açık duran burun kanatları daraltılabilir, burun ucunu çeken kas aktif ise burun ucu kaldırılabilir.

Dolgu ile burun kökü ve burun sırtını doldurarak daha düzgün bir çatı elde etmek; burun dudak açısını doldurarak burun ucunu kaldırmak ya da burun ucunu doldurarak daha zarif bir uç elde etmek mümkün.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
#‎burun‬ ‪#‎buruneti‬ ‪#‎konka‬ ‪#‎sağlık‬ ‪#‎estetik‬ ‪#‎burunestetiği‬ ‪#‎bursaestetik‬
Burun Eti Büyümesi ve Tedavisi
http://bursaburun.com/burun-eti-buyumesi.html
Burun eti büyümesi burun tıkanıklıklarının en önemli ve en sık karşılaşılan nedenlerinden biridir.
Burun eti büyümelerinde gerekli ilaç tedavilerine rağmen iyileşmenin sağlanamadığı vakalarda mutlaka cerrahi tedaviye başvurulmalıdır.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Burun ucu estetiği ile doğal görünüm
#burunucu #doğalgörünüm #burunucuestetiği #burunucuestetiğibursa #bursaestetik #estetik  
http://bursaburun.com/dogal-burun-ucu-estetigi.html

Burun ucu estetiği sonrasında her burun ameliyatında olduğu gibi, burunun doğal görünmesi ve dikkat çekmemesi gerekiyor.

Burun ucu, burun estetiği yaptırmayı düşünen kişilerin endişelendiği kısımların başında geliyor. Bazen, burun estetiği ameliyatlarından sonra burun ucu fazla kalkık, dengesiz kalabiliyor hatta o kişinin estetik ameliyat geçirmiş olduğunu da belli edebiliyor.

Bu nedenle bazı hastalar yalnızca burun ucu estetiği yaptırmak için biz plastik cerrahlara başvuruyor.

Burun ucuna hangi durumlarda estetik ameliyat yapılabilir?

Burun ucundan şikayet edenlerin en sık sorunu burun ucunun burnun diğer bölümlerine göre daha burnun büyük olmasıdır.

Bunun dışında burun ucu çok yuvarlak, veya burun ucu çok kalkık olabilir. Bunların hepsi çok önemlidir çünkü burundaki küçük bir değişim bile yüzün geri kalanının görüntüsünü derinden etkiler.

Burun ucu, burun estetiği ameliyatından sonra nihai şeklini en geç kazanan bölümdür.
Burun ucu estetiği teknikleri

Burun ucunun çok büyük olduğu durumlarda, cerrah burun deliklerinin içinden bir kesi yaparak burun ucundaki kıkırdak dokunun bir kısmını çıkarabilir.

Bu durumda cilt üzerinde görünebilir hiçbir iz kalmaz. Zamanla üstteki deri de kıkırdakların şeklini alarak küçülür. Ancak hastanın kalın bir cildi varsa özel bir teknik kullanarak kıkırdakları bulunduğu dokulardan ayırmadan öne doğru çeker.
Daha sonra kıkırdakları küçültür. Son olarak kıkırdakları tekrar eski pozisyonlarına getirir ve ameliyat giriş yerleri dikilir. Yine bu işlemler burun deliklerinin içinden girilerek gerçekleştirildiği için cildinizde dışarıdan görülebilir bir iz kalmaz.

#Burunucuestetiğifiyatları

Sağlık Bakanlığı’nın genelgesi çerçevesinde burun ucu estetik ameliyat fiyatlarını internet sayfamız üzerinden paylaşamıyoruz. Burun ucu fiyat bilgisi almak için lütfen bu linke tıklayınız. Bilgi edinme formunu veya iletişim menüsündeki formu doldurarak yada 0224 233 57 00 - 58 00 telefonlardan bizi arayarak ortalama fiyat bilgisi alabilirsiniz.
Burun estetiği yaptırmadan önce cerrahınızı iyi bir şekilde araştırıp kararı doktorun bu konudaki ameliyat sayısı ve kendini ne kadar geliştirdiğine bakarak karar verin.

Estetik burun ameliyatının planlanmasında daha önce kaza veya travma geçirip geçirilmediği, ameliyat olup olmadığı, doğuştan bazı problemlerinin olup olmadığı çok önemlidir.
Solunum problemlerinin olması estetik ameliyat olmaya engel değildir.

Her iki problemde aynı ameliyatla rahatlıkla tedavi edilebilir.
Estetik burun ameliyatı olmak isteyen kişilerin arzuladıkları sonucun kusursuzluk değil düzeltme olduğunu akılda tutarak cerrahi sonrası daha iyi görünme ve daha iyi hissetme konusundaki beklentilerini doktorlarına net bir şekilde anlatmalıdır.
Kısacası estetik burun ameliyatı yani rinoplasti, burnunuza yeni bir şekil verebilir ama hayatınızın akışına yön veremez.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Op.Dr.Alper Bayraktar
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2014-12-18
8 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Tamponsuz Modern Burun Estetiği
‪#‎tamponsuzburunestetiği‬ ‪#‎burunestetiği‬ ‪#‎rhinoplasty‬ ‪#‎plasticsurgery‬ ‪#‎estetik‬ ‪#‎modernburunameliyatı‬ ‪#‎bursaestetik‬ ‪#‎estetikcerrah‬ ‪#‎plastikcerrah‬ ‪#‎plasticsurgeon‬ ‪#‎bursa‬ ‪#‎doğalburunestetiği‬
Burun ameliyatlarında tampon uygulaması yerini tamponsuz burun ameliyatlarına bırakıyor. Estetik veya fonksiyonel tüm burun ameliyatları artık, hastaların korkulu rüyası haline gelen "burun tamponları" kullanılmadan da yapılabiliyor.
Tüm merak edilenler ve çok daha fazlası için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz....
http://goo.gl/NRaS5j
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded