Profile cover photo
Profile photo
KOLIBA POD CZARCIM KOPYTEM
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Najlepszą rekomendacją Koliby pod Czarcim Kopytem są nasi zadowoleni klienci. Wystarczy poczytać komentarze na naszym profilu na portalu https://pl.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g274791-d751027-Reviews-Koliba_pod_Czarcim_Kopytem-Ustron_Silesia_Province_Southern_Poland.html. Odwiedźcie najbardziej klimatyczną restaurację w Beskidzie Śląskim! Szczegóły oferty znajdziecie na stronie http://www.czarciekopyto.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lubicie Państwo słuchać lub czytać polskie baśnie, podania i legendy? Przenosić się w niezwykłe miejsca, związane z niezwykłą historią? Serdecznie zachęcamy do przeczytania legendy o diable Rokicie budującym młyn na Równicy, opowiadanej przez bajarza Bogusława Sikorę (http://www.czarciekopyto.pl/sites/default/files/legenda.pdf). W ten sposób będziecie mogli chociaż myślami przenieść się do naszej Koliby pod Czarcim Kopytem, która stoi na miejscu starego młyna! Serdecznie zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalnością naszego Szefa Kuchni jest przepyszna, soczysta pierś z kaczki pieczona z jabłkami i żurawiną. Kto jeszcze nie spróbował tych niebiańskich rozkoszy, powinien jak najszybciej nadrobić zaległości! Serdecznie zapraszamy do Koliby pod Czarcim Kopytem (http://www.czarciekopyto.pl/)!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niedawno obchodziliśmy Światowy Dzień Turystyki, dlatego chcemy przypomnieć Państwu, że w naszej Kolibie pod Czarcim Kopytem z otwartymi ramionami czekamy na każdego strudzonego wędrowca. Głodnego nakarmimy, aby odzyskał siły i chęci do dalszej drogi! Serdecznie zapraszamy na Równicę! Szczegóły na stronie http://www.czarciekopyto.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lato co prawda powoli się z nami żegna, ale w Kolibie pod Czarcim Kopytem (http://www.czarciekopyto.pl/) wciąż serwujemy dania pachnące wakacyjnym słońcem. Idealnym rozwiązaniem na pochmurne jesienne dni jest zupa pomidorowa z naturalnych składników najlepszej jakości! Serdecznie zapraszamy do nas!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wrzesień to początek jesieni, która kojarzy nam się przede wszystkim z różnokolorowymi liśćmi tworzącymi niezwykły klimat podczas górskich wędrówek. Nigdy wcześniej i nigdy później las nie jest tak piękny i tak różnorodny, jak właśnie we wrześniu! Złota polska jesień to najpiękniejszy moment w górach! A po wędrówkach na szlakach Beskidu Śląskiego zapraszamy na pyszną strawę do Koliby pod Czarcim Kopytem (http://www.czarciekopyto.pl/)!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Beztroskie letnie popołudnie pozwala na zapomnienie o kaloriach i trzymaniu diety. W Kolibie pod Czarcim Kopytem możecie oddać się rozkoszom podniebienia, kosztując sernika na ciepło z lodami i bitą śmietaną lub wybierając szarlotkę. A może wybierzecie coś innego z naszej deserowej karty? Szczegóły na stronie http://www.czarciekopyto.pl/desery.html. Serdecznie zapraszamy!
Photo
Photo
11.08.2017
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Korona Gór Polskich to 28 najwyższych szczytów położonych w polskich pasmach górskich. W Beskidzie Śląskim jest to Skrzyczne, które ma wysokość 1257 m n.p.m. Jeżeli jesteście Państwo zapalonymi górołazami lub dopiero zaczynacie swoją przygodę z chodzeniem po górach, warto pomyśleć o zdobyciu najwyższych szczytów w naszym kraju. To może być naprawdę piękna przygoda. Po zdobyciu Skrzycznego, zapraszamy na odpoczynek do Koliby pod Czarcim Kopytem (http://www.czarciekopyto.pl/)!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Świeże górskie powietrze, duże nasłonecznienie oraz dobra wilgotność powietrza sprawia, że klimat Beskidu Śląskiego pomaga w rekonwalescencji po chorobach układu oddechowego i serca, a także łagodzi choroby nerwowe. Efekty z pewnością dodatkowo wzmocni "Kopytko", czyli staropolska miodóweczka, na którą zapraszamy do Koliby pod Czarcim Kopytem! Szczegóły dojazdu na stronie http://www.czarciekopyto.pl/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Beskid Śląski składa się z dwóch rozciągniętych południkowo pasm górskich - Pasma Czantorii i Pasma Baraniej Góry - przedzielonych doliną Wisły. Jest to niezwykle urokliwe miejsce, które trzeba zobaczyć choć raz w życiu! Serdecznie zachęcamy również do odwiedzenia Koliby pod Czarcim Kopytem! Szczegóły oferty na stronie http://www.czarciekopyto.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded