Profile cover photo
Profile photo
RozmowyKobiece.pl
18 followers -
Prawdziwe historie miłosne
Prawdziwe historie miłosne

18 followers
About
RozmowyKobiece.pl's posts

Post has attachment
Jakie macie sposoby na walkę z niechcianym tłuszczykiem❓
My proponujemy 5 fajnych ćwiczeń, które poprawią wygląd waszego ciała😉

A może wcale wam nie zależy na idealnym płaskim brzuchu bo kochacie siebie takie jakie jesteście❓
Czekamy na wasze komentarze✍️
Mile widziane like i udostępnienia👍👍👍
#sport #zdrowie #ćwiczenia #fitness #fit

Post has attachment
Co waszym zdaniem jest ważniejsze #miłość czy #pieniądze🤔❓❓❓
Photo

Post has attachment
Ostatnio w moim związku wszystko jest nie tak… Zaczynam mieć wątpliwości co do tego czy w ogóle ten związek ma sens oraz czy ja się nadaję do związku. Nie wiem czy takie rozkminy w wieku dwudziestu lat są normalne. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć, więc postanowiłam szukać rady tutaj. Pomóżcie…

Post has attachment
Pochodzę z dosyć zamożnej rodziny, gdzie ojciec jest stomatologiem, a mama adwokatem. Dodam, że jestem jedynaczką, której wpajano, że wysoki status społeczny jest moim celem. Dlatego nie mogło być inaczej i ukończyłam studia medyczne, zostałam kardiologiem. 

Post has attachment
Jestem mamą szesnastoletniej #Marlenki. Jest naszym #oczkiem w #głowie i razem z mężem staramy się ją wychować jak najlepiej. Niestety jest w takim okresie wiekowym, że aktualnie mamy na nią chyba najmniejszy wpływ. I tak więc potrafi przyprawić nas o zawrót głowy. A raczej #zawał…

Post has attachment
Chodzę do #liceum w moim mieście. Opowiem wam historię, która miała miejsce dokładnie tam i to nie będzie #grzecznahistoria. A ja w sumie nie jestem grzeczną dziewczynką, więc tak jakby wszystko się zgadza.

Post has attachment
Nazywam się #Paweł i jestem dorosłym, ale jeszcze nie ustatkowanym facetem. Pewnie rzadko się zdarza, że #facet zamieszcza tu swoją historię, ale ja chyba potrzebuję kobiecego zdania w tej sprawie, którą zaraz wam przytoczę. Ja już sam nie wiem, czy jestem jeszcze facetem czy zwykłą świnią… Sytuacja wygląda następująco.

Post has attachment
Wierzycie w #miłość od pierwszego wejrzenia? Ja zawsze to wyśmiewałam, aż do momentu, gdy spotkałam go. Wiedziałam już wszystko. Z tego na pewno nie było ucieczki. Oboje o tym wiedzieliśmy.

Post has attachment
Pierwszą loterią z jaką się spotykamy w naszym życiu, to rodzina, w której się rodzimy. I tu bywa bardzo różniście. Jedni wygrywają los na loterii i ich życie to jedna wielka bajka. Inni rodzą się w takiej rodzinie jak ja i muszą walczyć o przetrwanie i mierzyć się z szyderstwami ze strony tych w czepku urodzonych. Ale ja jestem żywym dowodem na to, że można osiągnąć coś nawet jeśli wywodzi się z tych gorszych.

Post has attachment
Jestem typową romantyczką, ale niestety mój chłopak już nie. Tak więc na romantyczne #kolacje czy #serenady pod oknem nie mam co liczyć, ale ostatnio bardzo mnie zaskoczył. Zaproponował, żebyśmy pooglądali koniunkcję Księżyca z Marsem. Bardzo chętnie wykorzystałam fakt, że chociaż raz miał jakąś romantyczną myśl. Jeszcze nie domyślałam się, że jest tam ukryty podtekst, czy jakby to ująć inaczej; #haczyk.
Wait while more posts are being loaded