Profile cover photo
Profile photo
Adwokaci Joanna Szarleta-Miastkowska i Andrzej Miastkowski
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Nasze Kancelarie Prawne wspierają nie tylko poprzez reprezentowanie Państwa interesów przed sądem. Pomagamy również w innym zakresie, np. w pisaniu wniosków dowodowych. Wnioski takie składane są przez jedną ze stron postępowania, bądź przez ich pełnomocników. W przypadku postępowań cywilnych sąd nie prowadzi postępowań dowodowych z urzędu – to strony muszą zadbać o dostarczenie sądowi odpowiednich dowodów. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj http://www.kancelaria-miastkowski.pl/wniosek-dowodowy.
Photo

Post has attachment
Priorytetem dla nas jest świadczenie usług adwokackich na jak najwyższym poziomie. Nasi adwokaci każdą z powierzonych im spraw traktują indywidualnie i z taką samą dokładnością. Zawsze starają się wybrać jak najlepsze rozwiązanie dla Klienta. Więcej szczegółów o nas znajdziecie Państwo tutaj http://www.kancelaria-miastkowski.pl/.
Photo

Post has attachment
Nasze Kancelarie Adwokackie w Koninie i Słupcu oferują obsługę i porady prawne, a także pozasądowe rozwiązanie sporów i zastępstwo adwokackie przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i takimi organami, jak Sąd Najwyższy. Więcej informacji o naszych Kancelariach znajdziecie Państwo na naszej stronie http://www.kancelaria-miastkowski.pl/.
Photo

Post has attachment
Pomożemy Państwu w każdej sprawie! Nie tylko obierzemy najodpowiedniejszą drogę prawną bacząc na bieżące potrzeby, ale zadbamy również, by wybory, które wraz z Państwem będziemy dokonywali, uwzględniały strategię na przyszłość. Każdego z Państwa potraktujemy indywidualnie i podejdziemy do Waszych potrzeb w pełni profesjonalnie. Zapraszamy do kontaktu http://www.kancelaria-miastkowski.pl/.
Photo

Post has attachment
Prawnicy z naszej kancelarii świadczą usługi dla osób prywatnych, ale też dla firm. Jesteśmy chętni na podejmowanie nie tylko jednorazowej współpracy, ale i stałej. Dzięki niej będziemy na bieżąco z Państwa sprawami, a także będziemy dostępni w każdej chwili. Zachęcamy więc do kontaktu i poznania naszej oferty, którą znajdziecie Państwo na naszej stronie http://www.kancelaria-miastkowski.pl.
Photo

Post has attachment
Adwokat to zawód zaufania publicznego. Aby nim zostać, należy przejść długą drogę. Począwszy od studiów prawniczych, przez aplikację adwokacką, zdanie egzaminu, po wpisanie na listę adwokatów przez okręgową Radę Adwokacką. My oczywiście taką drogę odbyliśmy i dziś możemy świadczyć dla Państwa usługi najwyższej jakości. Zachęcamy do współpracy http://www.kancelaria-miastkowski.pl.
Photo

Post has attachment
Mamy dwie Kancelarie Adwokackie. Jedna mieści się w Koninie przy Alei 1 Maja 12/4 (tel. 783 539 280), druga znajduje się w Słupcy przy ul. Traugutta 6 (tel. 798 393369). Zapraszamy do kontaktu i na naszą stronę http://www.kancelaria-miastkowski.pl/.
Photo

Post has attachment
Nasze Kancelarie aktywnie angażują się w projekty prospołeczne i biorą udział w corocznych akcjach bezpłatnej pomocy prawnej. Współpracujemy z adwokatami, radcami prawnymi, notariuszami, komornikami, rzeczoznawcami majątkowymi i mediatorami z całej Polski, bowiem najbardziej zależy nam na świadczeniu jak najlepszych usług adwokackich. http://www.kancelaria-miastkowski.pl/.
Photo

Post has attachment
Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu kilku rodzajów prawa, w tym cywilnego, karnego, prawa pracy i administracyjnego. Udzielamy porad prawnych, ale chętnie podejmiemy stałą współpracę z firmami. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony http://www.kancelaria-miastkowski.pl/.
Photo

Post has attachment
Nasze Kancelarie Adwokackie wyróżniają profesjonalizm, elastyczność, dyskrecja, sprawna obsługa, młody oraz dynamiczny zespół, który nie boi się żadnych wyzwań! Możecie się Państwo do nas zwrócić nawet z najbardziej zawiłą sprawą – chętnie pomożemy. Zapraszamy do kontaktu http://www.kancelaria-miastkowski.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded