Profile cover photo
Profile photo
Kancelaria Adwokacka Katarzyna Kamienowska
About
Posts

Post has attachment
Gotowi reprezentować zarówno indywidualnych Klientów, jak i firmy czy instytucje, gotowi nieść profesjonalną pomoc prawną i fachowe doradztwo w tej dziedzinie, pozostajemy do Państwa dyspozycji pod danymi teleadresowymi, zamieszczonymi na naszej stronie internetowej: http://adwokat-wroclaw.net.pl/kontakt.
Photo

Post has attachment
Nasza kancelaria adwokacka reprezentuje swoich klientów przed odpowiednimi instytucjami zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów i chętnie podejmujemy się nowym wyzwaniom. Jeśli potrzebujecie wsparcia prawnego, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty http://adwokat-kamienowska.pl/ . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Wszystkie usługi prawne naszej Kancelarii, dostępne są zarówno dla obywateli RP za granicą, jak i obcokrajowców przebywających na terenie Polski. Gwarantujemy profesjonalną pomoc prawną w języku angielskim i francuskim. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, zapraszamy pod adres: http://adwokat-wroclaw.net.pl.
Photo

Post has attachment
Kompleksowe usługi prawne Kancelarii Katarzyny Kamienowskiej obejmują takie dziedziny prawa, jak prawo spadkowe, cywilne, pracy i ubezpieczeń społecznych, karne, gospodarcze, rodzinne i opiekuńcze, medyczne, autorskie i prasowe, a także międzynarodowe i karne wykonawcze. Szczegółowy zakres usług znajduje się pod adresem: http://adwokat-wroclaw.net.pl/uslugi-kancelarii.
Photo

Post has attachment
Zdając sobie sprawę z tego, iż nie każdy dysponuje czasem, pozwalającym na osobistą wizytę w naszej Kancelarii, do naszej oferty wprowadziliśmy usługę „Porady Prawne Wrocław on – line”. Jest to łatwy sposób uzyskania odpowiedniej porady prawnej, dostępnej dla Państwa w każdej dogodnej chwili. Szczegóły oferty zamieściliśmy na stronie: http://adwokat-wroclaw.net.pl/porady-prawne.
Photo

Post has attachment
Sprawy związane z podziałem majątku często nie należą do łatwych. Wszystko zależy w jakiej atmosferze one się toczą. Jeśli sprawie towarzysz sprawa rozwodowa ustalenie obustronnego porozumienia może być trudna. Nasza kancelaria adwokacka gotowa jest podjąć się każdej sprawy. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://adwokat-kamienowska.pl/oferta/ . Zapraszamy.

Post has attachment
Nasza kancelaria adwokacka oferuje usługi prawne także firmom i przedsiębiorcom. Sporządzanie umów handlowych, reprezentowanie przed różnymi instytucjami oraz wiele innych spraw klienci mogą przerzucić na nasze barki. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://adwokat-kamienowska.pl/oferta/ . Zapraszamy do współpracy.
Photo

Post has attachment
W pracy adwokata ważne jest zdobycie zaufania klienta. Wiele spraw, z którymi przychodzą do kancelarii klienci, jest delikatnych. Dlatego też ważne jest, aby klient czuł się bezpiecznie i komfortowo. Nasza kancelaria gwarantuje najwyższą jakość usług. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://adwokat-kamienowska.pl/oferta/ . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Procedurę zobowiązania do leczenia odwykowego wdraża się na podstawie art. 24 ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Złożenie odpowiedniego wniosku, to dopiero początek całego procesu. Warto, aby zajęła się tym profesjonalna Kancelaria Adwokacka. Otoczymy Państwa kompleksową opieką prawną: http://adwokat-wroclaw.net.pl/uslugi-kancelarii.
Photo

Post has attachment
Jeśli potrzebujecie porady prawnej, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej kancelarii. Jesteśmy do dyspozycji klienta zawsze, kiedy tego potrzebuje. Dane kontaktowe znajdziecie na stronie http://adwokat-kamienowska.pl/kontakt/ . Zapraszamy.
Photo
Wait while more posts are being loaded