Profile cover photo
Profile photo
Pomorskie Centrum Nieruchomości
3 followers
3 followers
About
Pomorskie Centrum Nieruchomości's posts

Post has attachment
Sprzedajesz dom? Najpierw przemyśl dokładnie czy chcesz go sprzedać. Później zdecyduj się na dobrego pośrednika, który sprawdzi każdego klienta i wynegocjuje najlepszą ofertę. Możemy w sposób profesjonalny zająć się Twoim domem. Zapraszamy: http://pcn.center.

Post has attachment
Zakup mieszkania to bardzo poważna i odpowiedzialna decyzja. Nie można podejmować jej pochopnie. Warto też porozmawiać z fachowcami i sprawdzić każdą ofertę, aby nie zostać oszukanym. Skorzystaj więc z naszych usług. Zapraszamy: http://pcn.center/zakup-mieszkania-z-posrednikiem.
Photo

Post has attachment
Potrzebujecie więcej informacji związanych z naszymi ofertami? Serdecznie zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Was pytania. Potrzebne dane kontaktowe znajdziecie na http://pcn.center/kontakt.
Photo

Post has attachment
Zapraszamy do naszej siedziby w Gdyni. Znajduje się ona przy Placu Kaszubskim 8/205. Będziecie mieli okazję porozmawiać z nami na temat ciekawych nieruchomości. Zapraszamy: http://pcn.center/kontakt.

Post has attachment
Chcesz kupić lub sprzedać mieszkanie? Odezwij się do nas, pomożemy Ci nie tylko znaleźć osobę będącą drugą stroną transakcji. Zajmiemy się także wszelkimi formalnościami. Dane kontaktowe znajdziecie na http://pcn.center/kontakt.

Post has attachment
Sprzedaż mieszkania wiąże się z wieloma formalnościami, a także z długimi poszukiwaniami kupca. Sprzedający niejednokrotnie martwią się, że mogą trafić na oszusta. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy biura. Zapraszamy: http://pcn.center/.
Photo

Post has attachment
Czy wiecie, że posiadamy partnerów, którzy pomagają nam w pełnej obsłudze naszych klientów? Współpracujemy z Kancelariami Notarialnymi, instytucjami doradczymi oraz bankami. Więcej informacji na http://pcn.center/partnerzy.
Photo

Post has attachment
Polski rynek nieruchomości cały czas się zmienia. Właśnie dlatego, wychodząc naprzeciw naszym klientom, staramy się, aby nie musieli przejmować się wszelkimi dokumentami i formalnościami związanymi z wyborem mieszkania. Zapraszamy: http://pcn.center.

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami. Uzupełniamy je na bieżąco, aby każdy z Was mógł zobaczyć czym aktualnie się zajmujemy. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na http://pcn.center/ lub kontaktując się osobiście.
Photo

Post has attachment
Zamierzasz sprzedać swój domek? Jeżeli martwi Cię załatwianie wszystkich spraw i szukanie klientów – zapraszamy. Zajmiemy się wszystkimi sprawami za Ciebie. Serdecznie zapraszamy: http://pcn.center.
Photo
Wait while more posts are being loaded