Profile cover photo
Profile photo
Autovalve
2 followers -
CarCops Autovalve pakub GPS/GSM põhist autovalve teenust turu parima hinnaga.
CarCops Autovalve pakub GPS/GSM põhist autovalve teenust turu parima hinnaga.

2 followers
About
Autovalve's posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Kütusekulu kontroll.

Müüme ja paigaldame OMNICOMM kütusekulu kontroll seadmeid Eestis juba aastaid. 
Ühendame kütusekulu kontroll seadmed CarCops Autovalve GPS Logistikalahendusega, ning kogu ettevõtte autopargi tegevus muutub Teile nähtavaks. 

Alustades masinate asukoha, kütusetaseme, tankimiste, keskmise kulu, kiiruse, mootori pöörete ja lõpetades kuni gaasipedaali asendiga – ühesõnaga kõike on võimalik jälgida, ka rehvi rõhku.


Küsi kindlasti ka personaalset hinnapakkumist enda ettevõttele telefonil 55 900 656 või info@carcops.ee

Post has attachment
GPS lahendus rendi autodele.

Kevadel valmistuvad kõik autorendifirmad suvehooajaks. Paigaldatakse ka usinasti GPS seadmeid, et masinapargist oleks selge ülevaade, kus nad asuvad ja vajadusel masin tagasi saada võimalikult kiiresti.

Mida see teenus rendifirmadele annab?

1. Kogu masinapargi ülevaade. Reaalajas on näha masinate paiknemised, sõidu kiirus/suund, aku pinge, süüte/mootori staatus jne

2. Seiskamine SMS-ga. Masina saab vajadusel alati seisma jätta distantsilt, kui peaks selleks vajadus tekkima. Kas on siis tegu maksevõlglasega pikemaajalise rendi puhul või on rikutud mõnda lepingu punkti. Näiteks on masin renditud sõiduks Eestis aga masin väljub Eesti piiridest.

3. Määratud piirkonnad. Kõik autorendifirmad kasutavad võimalust, et kui masin väljub Eesti territooriumilt, siis saadetakse neile automaatselt e-mail teade.

4. Pukseerimise alarm. Automaatne Geo-tara tekitab 60 sekundit peale auto süüte välja lülitamist ümber auto 100m raadiusega kaitse ala. Kui auto väljub sellest alast ilma süüdet sisse lülitamata, näiteks sõiduki teisaldamine või vargus, siis antakse omanikule sellest koheselt teada SMS teel.

5. Kiiruse ületamised. Rentides küsitakse tagatisraha, ning kui rentnik on rendiperioodil ületanud kiirust, siis on ettevõttel õigus tagatisraha kinni hoida, kuni selgub kas rentnikule on määratud trahv. Kiiruse ületamiste kohta saadetakse ettevõttele e-mail teated reaalajas, nii kui rikkumine on toimunud.

6. Ökosõidu raport. Näitab ära liigsed kiirendused, pidurdused ja kurvi läbimised liiga suurel kiirusel.

7. Avarii teade. Juhul kui auto on sattunud avariise saadetakse selle kohta e-mail teade koos Google Maps lingiga, millelt on näha avarii asukoht.

8. Hooldused. E-mail teated lähenevast autohooldusest (õlivahetus, korraline hooldus jne)

9. Kindlustus. E-mail teated kui sõiduki kindlustusperiood hakkab lõppema

Pisut keerukama GPS seadmega näeb ka

10. Sõiduki ajus olevad andmeid. GPS seade ühendatakse auto ajuga, ning kõik masina parameetrid muutuvad nähtavaks. Mootori pöörded, koormus, temperatuur, läbisõit, kütuse tase, gaasipedaali asend jne


11. Autonoomne aku. GPS seade saadab koheselt sms teate, kui auto aku on lahti ühendatud, ning GPS lülitub ümber sisese aku peale.


Masinapargi haldamine pole kunagi olnud nii lihtne!
Photo

Post has attachment
Mobiiltelefoni jälgimine ja tööajaarvestus.

Paljud ettevõtted on tundnud huvi kasutada olemasolevaid nutitelefone kui GPS seadmeid, et jälgida masinate/tööliste asukohta, tööaega ja päeva lõpuks läbitud teekonda. Lisasime selle võimaluse kõikidele ettevõtetele, kes ei soovi mingil põhjusel rentida või osta GPS seadmeid, et nad saaksid jälgida nutitelefone CarCops Autovalve keskkonnas.

GPS jälgimine muutub järjest lihtsamaks ja odavamaks. Kõigest 5 euro eest kuus saab jälgida ettevõtte telefonide liikumisi reaalajas ja suhelda kahepoolselt töölisega läbi CarCops Autovalve GPS keskkonna ja pidada tööajaarvestust.

Tänaseks on enamusel nutitelefonidel esindatud GPS (Global Positioning System), mis võimaldab kõik tegevused edastada täpse asukohaga. Äpp-i saab kasutada nutitelefonidega, mis kasutavad kas iOS või Android operatsioonisüsteemi. Andmete edastamine on eriti lihtne, hommikul vajutab Äpp-is olevat START nuppu ja kõik hakkab toimima automaatselt.


Mida see teenus ettevõttele annab?

Täpse ülevaate millal jõudis tööline objektile, kaua ta seal viibis ja millal lahkus.
Tunnilehtedega seotud paberimajandus muutub olematuks.
Suureneb töötajate turvalisus, sest vastutaval isikul on alati ülevaade töötajate hetke asukohast.
Logistiline planeerimine muutub lihtsamaks, sest töötajate asukohad on positsioneeritud.
Tasuta kahepoolne suhtlus töölisega.
Uue süsteemi juurutamiseks ei pea tegema investeeringuid.
Äpp võimaldab teha pildi probleemsest kohast ja saata see hetkega kontorisse.
E-mail teated töölise hilinemisest, varem lahkumisest või töölt puudumise kohta.


Kes seda teenust kasutavad?

Väga hea näide on võtta ühest tuntud koristusfirmast. Kliendil oli soov tööajaarvestus muuta internetipõhiseks ja kaotada ära tunnitabelid paberil. Ettevõtte aga ei soovinud teha lisainvesteeringut GPS seadmetesse, ning soovis kasutada olemasolevaid nutitelefone (iOS ja Android). Paigaldasime vastava Äpp-i kõikidele telefonidele ja seadistasime andmeedastus sageduse vastavalt ettevõtte soovile iga minuti tagant. Kuna kliendil olid kindlad koostööpartnerid kellele pidevalt teenust osutati siis märkisime ära need CarCops Autovalve jälgimisplatvormil Huvipunktidena (POI). Ettevõtte 50 klienti sai kaardile märgistatud ja kogu tööaja arvestus muutus nüüd automaatseks. Süsteem registreerib millal jõudis koristaja Maali ettevõttesse X, kaua ta seal koristas ja millal lahkus. Automaatselt salvestatakse vastav kanne tööaja tabelisse.

Tööline Maali alustas tööd ettevõttes X kell 9.00 viibis objektil 2 tundi ja lahkus kell 11.00

Hiljem saab väljavõtteid teha kas ettevõtte või töölise põhiselt, mis tegi tööajaarvestuse töölise kohta imelihtsaks ja ülevaatlikuks. Samuti ettevõttele esitatav ülevaatlik tunnitabel, kes millal koristas ja kui kaua.

Eriti meeldis kliendile kahepoolne suhtlus koristajaga, kus ettevõte saab suhelda koristajaga läbi Äpp-i s oleva suhtlusakna. On siis koristajal vaja kõige uuemat läbipääsukoodi, või on kliendil vaja saata koristaja operatiivselt uuele objektile.

Äpp võimaldab ka teha tööga seotud probleemist pildi ja saata see kontorisse, et probleem oleks kõigile üheselt mõistetav ja kiiresti lahendatav. Kasutavad ka ehitusettevõtted, et saada kiire lahendus objektil olevale probleemile.

Kuidas teenust tellida?


1. Selleks on vaja sõlmida teenuse kasutamise leping CarCops Autovalvega.
2. Telefoni laadida GPS Tag Pro 
Android https://play.google.com/store/apps/details?id=wialon.GPS_Tag_Pro
Apple iOS https://itunes.apple.com/cn/app/gps-tag-pro/id688720071?l=en&mt=8

Peale seda saate nutitelefoni jälgida CarCops Autovalve GPS jälgimise keskkonnas. 
NB! Teenuse korrektseks toimimiseks peaks olema igas telefonis piiramatu mahuga interneti pakett.

Igale ettevõttele pakume ühe nutitelefoni jälgimisel TASUTA prooviperioodi kuni 3 kuud, mille käigus seadistame kogu teenuse kliendi vajadustest lähtuvaks, ning arendame ka vajalikud erilahendused töölise, auto või kauba liikumise jälgimiseks.

Paber ja pliiats on ajalugu. Käes on nutitelefonide aeg.
Photo

Post has attachment
CarCops GL200 – Väikseim kaasaskantav GPS.

• Kaasaskantav ja ei ole seotud vaid ühe sõidukiga
• Vee ja niiskuskindel
• Sisene aku mis kestab olenevalt asukoha andmete saatmise sagedusest kuni 5 päeva
• Sobib jälitustegevuseks
• Sobib ka kasutada juhul kui kasutate mitut sõidukit ja vaja jälgida juhi liikumist.
• SOS nupp millele vajutades saadetakse kindlaksmääratud inimestele SMS sõnum
• A-GPS/GSM tugi
• Sobib inimese, auto või kauba liikumise jälgimiseks.
• Seadme rent – 9.90/kuus (GPS seade, rahvusvaheline SIM ja internetis jälgimine)
• Hind välja ostes 129 eurot
Photo

Post has attachment
Tsisternide ja mahutite valve.

Kütuse tsisternile või mahutile paigaldatakse nivooandur, mis ühendatakse GPS seadmega. GPS seadmel on sisene akuga, nii et kui vool peaks kaduma, siis saate kohe sellekohase SMS teate ja Teie kütust jälgitakse edasi aku toitelt.

 Määrame vastavalt Teie soovile X liitrite väärtuse, et kui tsisterni sisu on langenud X liitrini, saate koheselt e-maili või SMS teate, et kütust on vaja juurde tellida.

Kütuseraportist on täpselt näha millal ja kui palju kütust mahutisse tangiti ja mis kogustes välja tangiti. Visuaalne graafik annab hea ülevaate päeva, nädala või kuu lõikes.

 Kütusevarguse teated teeme näiteks nii, et kui öösel Teie mahutitest kütust ei tangita, siis määrame ära ajavahemiku kokkuleppel kliendiga näiteks 22.00 - 06.00 ja kui selle ajavahemikus kütusetase langeb saate koheselt SMS teate. Päevasel ajal aga oleks need teated mitteaktiivsed. 

Kogu teenus lepitakse iga kliendiga kokku individuaalselt. Investeering tasub ennast kuhjaga ära juba esimese kütusevarguse ärahoidmisel.
Photo

Post has attachment
Kütusevarguse vastane seade sõiduautodele.

Kütusepaagi luugile paigaldatakse kahepoolse teibiga magnetlüliti. Igakord kui kütusepaagi luuk avatakse salvestatakse märge raportisse ja saadetakse vajadusel kliendile teade nii SMS-iga kui ka E-mailiga, et kütuseluuk on avatud. Kliendiga lepitakse täiendavalt kokku, millistest kütuse luugi avamistest ta teateid soovib. Tavaliselt seadistame igale kliendile filtri, mis saadab SMS ja E-mail teated vaid kütuseluugi avanemisest mis jäävad vahemikku E-P, 21:00 kuni 06:00

Iga kliendiga lepitakse muidugi kokku just temale sobilik ajavahemik. GPS seadmeid ja magnetlüliteid paigaldab paagile Tallinnas CarHouse OÜ, Katusepapi 35 tel: 50 47 169. Vaata ka www.carhouse.ee

Sarnast lahendust saab kasutada ka: 
1. Põllumajandus  ja metsatehnikal– kui on vaja jälgida metsas, rabas või põllul asuvat tehnikat, et millal keegi uksi avab. Aitab ära hoida soovimatuid öiseid külalisi. 
2. Kaubikud – millel ilutsevad firma reklaamid kannatavad pidevalt uudistajate all, kes tagumised uksed avavad, et vaadata mida sealt võtta. SMS annab nende tegevusest koheselt teada.

Magnetkontaktid on väga vastupidavad ja nende tööiga võib ulatuda miljardite lülitamistsükliteni.
Photo
Wait while more posts are being loaded