Profile cover photo
Profile photo
Geo-Grafik Usługi geodezyjne i projektowe. Bartosz Duchowski
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Jeśli chcieliby Państwo wyznaczyć punkt graniczny, warto wiedzieć o tym, że przyda się pomoc geodety. Poszukują Państwo specjalisty, któremu będą mogli Państwo zaufać? Jesteśmy do dyspozycji, jak zawsze! Na naszej stronie internetowej: http://geo-grafik.com.pl/oferta/ znajdą Państwo więcej informacji o ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z naszego wsparcia chętnie korzystają także instytucje. To potwierdzenie tego faktu, że warto nam zaufać! Mamy doświadczenie w swoim fachu, a także imponującą wiedzę! Zachęcamy do podjęcia współpracy. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: http://geo-grafik.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mapa prawna? A może jednak wykonanie podziału? Czyżby znów był potrzebny geodeta? Na to wychodzi! Zachęcamy do współpracy z naszym biurem geodezyjnym. Naszym Klientom oferujemy atrakcyjną cenę, a także holistyczne podejście do tematu. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: http://geo-grafik.com.pl/kontakt/, gdzie zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
To oczywisty fakt, że bez wsparcia geodety nie ma szans odbyć się jakakolwiek budowa. Zaczynają Państwo tę jakże piękną i długą przygodę? Wystarczy się z nami skontaktować! Chętnie ustalimy szczegóły współpracy i udzielimy Państwu fachowego wsparcia. Po więcej informacji zapraszamy na stronie internetowej: http://geo-grafik.com.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Oferta naszego biura geodezyjnego jest skierowana właściwie do każdego, kto potrzebuje fachowej pomocy! Klient prywatny, firmowy, a może projektant? Zapraszamy do współpracy! Na stronie internetowej: http://geo-grafik.com.pl/ znajdą Państwo więcej informacji.
Add a comment...

Post has attachment
Chcieliby Państwo wykonać wznowienie znaków graficznych? Zatem polecamy się serdecznie! Nasza ekipa doskonale zna się na swojej pracy, dlatego też mogą nam Państwo zaufać. Działamy szybko i sprawnie. Na stronie internetowej: http://geo-grafik.com.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Jeśli muszą Państwo wykonać inwentaryzację budowlaną i są Państwo wręcz przerażeni tym faktem, to naprawdę nie ma czym się martwić! Pomiar ten nie trwa długo! Zajmiemy Państwu maksymalnie godzinę lub dwie. A cena? Jak to u nas, nigdy nie jest zbyt wysoka! Nasi fachowcy nie zdzierają ze swoich Klientów. Na stronie internetowej: http://geo-grafik.com.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji o tym, czym dokładnie się zajmujemy.
Add a comment...

Post has attachment
Wielu naszych Klientów pyta się, w jakiej formie otrzymają inwentaryzację budowlaną. Jako że jesteśmy elastycznym zespołem i działamy z myślą o zadowoleniu Klientów, możemy Państwu dokument ten przekazać także w formie cyfrowej. W razie pytań zachęcamy do skontaktowania się z nami. Na stronie internetowej: http://geo-grafik.com.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli zauważyli Państwo braki w dokumentacji projektowej danego budynku, warto skontaktować się z zaufanym geodetą. Wykonamy kompleksową inwentaryzację budowlaną, dzięki czemu będą mogli mieć Państwo pewność o tym, w jakim stanie znajduje się dany budynek. Na stronie internetowej: http://geo-grafik.com.pl/kontakt/ zamieściliśmy nasze dane kontaktowe. Do usłyszenia!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Muszą Państwo wykonać inwentaryzację budynku? Opracowanie to przyda się wtedy, gdy będą Państwo chcieli wykonać projekt budowlany, a także w przypadku przedstawienia tego, w jakim stanie znajduje się dany obiekt. Do wykonania inwentaryzacji niezbędna będzie pomoc geodety. Potrzebują Państwo fachowego wsparcia? Polecamy się serdecznie! Na stronie internetowej: http://geo-grafik.com.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded