Profile cover photo
Profile photo
step4hair.com - kursy fryzjerskie online
22 followers -
Kursy i szkolenia fryzjerskie online - ucz się zawodu fryzjera bez wychodzenia z domu!
Kursy i szkolenia fryzjerskie online - ucz się zawodu fryzjera bez wychodzenia z domu!

22 followers
About
step4hair.com - kursy fryzjerskie online's posts

Post has attachment
Bob to klasyczna, a zarazem prosta i praktyczna fryzura dodająca dziewczęcego uroku. Proponujemy nowoczesną i bardzo popularną wersję boba, która jest lubiana przez większość kobiet. Włosy po bokach są równej długości, a tył nieco krótszy. Fryzura jest idealną propozycją dla niemal każdego kształtu twarzy i rodzaju włosów. 

http://youtu.be/khTY7jnp8JU

Post has attachment
Ombre hair to ostatnio jedna z najczęściej wybieranych koloryzacji. Proponujemy Ci nowe oblicze ombre, w naturalnych odcieniach, które występuje w parze z oryginalnym strzyżeniem: stopniowaniem w kształcie trójkątów. Wybierz najmodniejszy duet!

http://youtu.be/phitnksfuIw

Post has attachment
Warkocze to idealna propozycja fryzur na co dzień, jak i fryzur okazjonalnych, w zależności od tego, w jaki sposób je zapleciemy. Oto klasyczny warkocz francuski zaplatany do wewnątrz!

http://youtu.be/lyL03F9rXMI

Post has attachment
Perfekcyjne i precyzyjne – oto najlepsze określenia geometrycznego cięcia. Geometryczne fryzury podkreślają nasz kontur twarzy i są doskonałą propozycją dla kobiet o naturalnie prostych włosach. Ponadto, znacznie lepiej prezentują się w jednolitym kolorze. Zaletą geometrycznych fryzur jest na pewno ich łatwa stylizacja. Oto nasza propozycja geometrycznego strzyżenia!

http://youtu.be/PU7ksC8pR-A

Post has attachment
Masz długie włosy i coraz częściej myślisz o zmianie? Wybierz dynamiczną fryzurę, która doda Twoim włosom objętości! Skrócenie ich poniżej linii brody i cieniowanie sprawią, że Twoje włosy zostaną uniesione. Idealnym dopełnieniem całości będzie koloryzacja. Voilà! Twoja nowa fryzura!

http://youtu.be/aLVoY9qq0hk

Post has attachment
Masz długie włosy i wciąż poszukujesz tej wymarzonej, idealnej fryzury? Proponujemy Ci strzyżenie nożem chińskim – Twoje włosy będą wycieniowane od połowy ich długości. Grzywka doda Ci uroku i odświeży Twój wizerunek. Fryzura ta stwarza ogromne możliwości stylizacji!

http://youtu.be/CCHekFMCR2c

Post has attachment
Uwielbiasz swoje długie włosy i nie masz zamiaru ich skracać? Chciałabyś jednak coś zmienić? Mamy dla Ciebie idealną propozycję dla włosów długich! Lekkie cieniowanie, które w efekcie końcowym daje nam bardziej dynamiczną fryzurę. Proponujemy Ci dwie różne stylizacje: pierwsza, elegancka i klasyczna, druga bardziej lekka i dodająca objętości Twojej fryzurze.

http://youtu.be/Hnou4f_8nqY

Post has attachment
Wybierz geometryczne strzyżenie z bardzo krótką grzywką. Łagodzi ona rysy twarzy i odświeży Twój wizerunek. Ponadto, krótka grzywka podkreśli atuty Twojej urody i doda Ci uroku!

http://youtu.be/e-HGFYGLnhY

Post has attachment
Masz krótkie włosy i chcesz podkreślić swój charakter nową fryzurą? Mamy dla Ciebie idealną propozycję – asymetryczną fryzurę! Doda ona Twoim włosom objętości, a Twojemu wizerunkowi nada artystycznego akcentu. Odkryty kark będzie awangardowym elementem fryzury, a długa, asymetryczna grzywka wyeksponuje walory Twojej urody.

http://youtu.be/87RIRDnEoUs

Post has attachment
Nie masz jeszcze pomysłu na fryzurę? Mamy dla Ciebie idealną propozycję strzyżenia dla włosów półdługich. Cieniowanie optycznie zwiększy ich objętość i doda dynamiki Twojej fryzurze. Długa grzywka zaczesana na bok podkreśli z kolei Twoje rysy twarzy. Proponujemy Ci dwie stylizacje: spokojną i ułożoną lub nieco bardziej szaloną!

http://youtu.be/j9bwh36zbmI
Wait while more posts are being loaded