Profile cover photo
Profile photo
Андрій Самолюк
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Чому я вирішив написати #огляд #Panzar в 2018? Перше моє знайомство із грою відбулось десь в 2012-2013 роках. Приблизно в цей проміжок часу у мене з'явився #інтернет і відеоігор стало так багато, а часу так мало, що грав я в усе підряд по-трохи. Прийшов час оновити спогади)
#Відеоігри #Ігри
Огляд Panzar в 2018
Огляд Panzar в 2018
whitemagazine.in.ua
Add a comment...

Post has attachment
Давно вже ходять думки, що жанр стратегій мертвий. Лише серії "Цивілізація" та #TotalWar ще хоч якось існують та продовжують легендарний жанр стратегій (не RTS чи TBS, а в цілому). Але мені вдалось, серед сотень релізів Стім, знайти доволі цікавий проект. Тому, пропоную Вам власний огляд та чіти #Northgard версія 1.3.
#Відеоігри #Огляд
Add a comment...

Post has attachment
Часом усі ми жаліємось на те, що в добі лише 24 години, а хотілося б більше. Ця підбірка коротких ігор, які варто пройти (тривалістю до 8 годин) складена спеціально для гравців, що не мають багато вільного часу, а бажання зіграти в щось дійсно хороше просто невгамовне.
#Відеоігри #Ігри
Add a comment...

Post has attachment
Історія не зберегла точних відомостей про темні часи, що настали після Катастрофи. Достеменно відомо лише те, що люди вижили в отруєнному повітрі лише завдяки захисним маскам. Це творіння невідомого винахідника урівняло всіх. Тонка перепона, що постала на шлях неминучої смерті, стала символом нового людства. Маски згрупували людей і надали їм сили боротися за місце під сонцем.
#Огляд #Відеоігри #ExMachina
Add a comment...

Post has attachment
За всю історію відеоігор існувало безліч ігор, які стали еталонними, а в кожному ігровому поколінні був свій ігровий символ, який залишився в серцях гравців на все життя. #Їжак #Sonic був саме тим ігровим персонажем, якому вдалося здобути шалену популярність як серед дітей, так і серед дорослої аудиторії, не на жарт вплинувши на культуру 90-х в цілому.
#Відеоігри #Сонік #Історія
Add a comment...

Post has attachment
Вітаємо Вас у новій приголомшливій пригоді #Скубі-Ду та його команди. Нам слід розгадати загадкові злочини, які не в силах розгадати поліція та детективи. Мумії, привиди, зомбі, монстри та багато іншої нечисті намагаються нам завадити, але #Scooby-Doo та його команда не зупиняться перед обличчям страху на шляху до розгадки злочину! Приблизно такі слова лунають із трейлерів та рекламних буклетів гри, але чи так усе насправді? Будемо розбиратись!
#Відеоігри #Ігри #Огляд
Add a comment...

Post has attachment
Продовжуємо подорож відеоігровим світом, який придумав Джон Роналд Руел #Толкін. Цього разу до наших рук потрапила The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring - гра родом з 2002 року. Сюжетно грі передує #історія Більбо Беггінса - дядька #Фродо.
#Відеоігри #Огляд
Add a comment...

Post has attachment
Знавці відеоігрової індустрії розуміють, що не було кращого часу для виходу гри по мотивам мультфільму “Мадагаскар”, ніж 2005 рік. Це той самий рік, коли і вийшов #мультфільм #Мадагаскар. Вийшла б гра трохи пізніше і могла б не стати такою, якою ми її і полюбили. Так чому ж лев #Алекс, зебра Марті, бегемотиха #Глорія, жираф #Мелман та четвірка пінгвінів так нам полюбилися?
#Відеоігри #Огляд
Add a comment...

Post has attachment
The Hobbit: The Prelude to The Lord of the Rings або просто #Хоббіт – гра, випущена у 2003 році компанією Inevitable Entertainment. Має так багато спільного із іграми серії The Lord of the Rings, але так відрізняється від них. Гра являється ліцензійною адаптацією новели Джона Толкіна і не має ніякого відношення до кінотрилогії “Володар Перснів” Пітера Джексона. Тісно пов’язана із сюжетом розповіді “Хоббіт, або Туди і Звідти”, не дивлячись на те, що має безліч власних особливостей, які справжній фанат відразу помітить.
#Толкін #Відеоігри
Add a comment...

Post has attachment
Metal Gear Solid: Integral, Dance Dance Revolution, Silent Hill 3, Teenage Mutant Ninja Turtles. Що об'єднує усі ці ігри? Їх усі розробила #Konami. Творчий доробок компанії вже давно не рахується десятками. Якщо Ви згадаєте свої улюблені ігри, обов'язково натрапите на гру, розроблену #Конамі. Але з чого усе почалось? Пропоную повернутись назад і дізнатись, якою ж була історія компанії Конамі до того, як вона стала гігантом ігрової індустрії.
#Відеоігри #Історія
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded