Profile cover photo
Profile photo
NaSwoim Folie Grzewcze, Promienniki, Pompy Ciepła
1 follower -
Promujemy zieloną energię i profesjonalne usługi finansowe. Zapraszamy do współpracy.
Promujemy zieloną energię i profesjonalne usługi finansowe. Zapraszamy do współpracy.

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Popularność energii pochodzącej z odnawialnych źródeł oraz świadomość konsumenta w tym temacie z roku na rok wzrasta. Systemy grzewcze i instalacje fotowoltaiczne nie są już czarną magią dla użytkowników. Podstawowa wiedza połączona z profesjonalnym doradztwem dają pożądane efekty. O jakich skutkach mowa? Odczuwalne w portfelu obniżenie kosztów eksploatacji gospodarstwa oraz wygoda i komfort codziennego życia 🏡

#postawNaSwoim jako jeden z liderów polskiego rynku branży budowlanej, grzewczej i OZE, współpracujący z projektantami, architektami i producentami domów drewnianych, prefabrykowanych i ekologicznych jest profesjonalnym partnerem dla każdego, kto chce zainwestować w ekologiczne ogrzewanie domu. Oferujemy montaż kompletnych systemów fotowoltaicznych, wykorzystanie paneli podczerwieni oraz instalację zaawansowanych pomp ciepła.

Oferowane rozwiązania #postawNaSwoi są na tyle uniwersalne, że bez przeszkód mogą pojawić się w domach jednorodzinnych, hotelach, lokalach gastronomicznych i restauracjach.

Postaw na partnerstwo z fachowcami w zakresie instalacji fotowoltaicznych i nie tylko :)

www.naswoim.com.pl/O_NAS
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zastanawiasz się, czy zdecydować się na instalację fotowoltaiczną w swoim domu?

Pozwól, że przybliżymy kilka najistotniejszych faktów, które pomogą Ci podjąć decyzję.

W pierwszej kolejności określ (oblicz) zapotrzebowanie na energię elektryczną w swoim gospodarstwie domowym (w kwh) za pełne 12 miesięcy. Następnie przejrzyj oferty systemów fotowoltaicznych dostępnych na rynku i porównaj ceny. Wpływ na nią ma wiele czynników, w tym: cena montażu i podłączenia samej instalacji, użytych materiałów oraz rodzaj zastosowanego podatku VAT.

Po zainstalowaniu systemu w swoim gospodarstwie fakt ten należy zgłosić do dostawcy energii elektrycznej, który w terminie 30 dni od przyjęcia zgłoszenia ma obowiązek odbioru instalacji. Musi także wyposażyć ją w licznik dwukierunkowy, który to będzie raportował produkcję prądu.

Po nowelizacji ustawy OZE prosument może wykorzystać zgromadzoną i niewykorzystaną energię latem podczas niesłonecznych dni z rabatem 80% (do 10KWp) lub 70% (od 10 do 40KWp).

#postawNaSwoim

Pod tym linkiem dowiesz się więcej: www.naswoim.com.pl/technologia/mojainstalacja_fotowoltaiczna
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uniwersalne i prozdrowotne właściwości podczerwieni znane są od zarania dziejów. Nie bez kozery nazywa się ją "energią życia". Podczerwień wykorzystuje się m.in. w medycynie, ale także przy... ogrzewaniu domu.

Energia uzyskiwana z ogrzewania podczerwienią jest dużo bardziej efektywna i przede wszystkim tańsza niż ta generowana przez ogrzewanie konwekcyjne. Czas i ilość energii wprowadzonej do systemu grzewczego jest kilkakrotnie niższa. Dodatkowo ciepło wytwarzane przez ogrzewanie podczerwienią zapewnia przyjemny mikroklimat w domu oraz nie wysusza powietrza. Rozwiązane zdecydowanie przychylne dla alergików i uczuleniowców.

#postawNaSwoim 👉 www.naswoim.com.pl/ogrzewanie_podczerwienia
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już na poziomie wstępnego projektu i konstrukcji samego domu warto pomyśleć o tym, w jaki sposób będziemy zasilać i ogrzewać budynek. Z roku na rok otwiera się coraz więcej możliwości, które pozawalają znacząco zmniejszyć koszty zasilania i ogrzewania domu oraz stawiają na ekologię eliminując z konstrukcji nieruchomości m.in. komin, kotłownię, piec i instalację hydrauliczno-grzewczą. Efektywność elektrycznego systemu grzewczego wynosi niemalże sto procent. Dlatego zadając sobie fundamentalne pytanie: Czy możliwy jest dodatni bilans energetyczny domu? Odpowiedź brzmi twierdząco.

Przeraża Cię koszt instalacji systemów korzystających z energii odnawialnej? Niepotrzebnie. Dzięki licznym dotacjom i dofinansowaniom oraz dużej konkurencji na rynku dziś koszty takiej inwestycji są porównywalne z tradycyjnymi rozwiązaniami instalacyjnymi.

#postawNaSwoim

Pod tym linkiem dowiesz się więcej: www.naswoim.com.pl/technologia/zero_energetyczny
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Instalacje fotowoltaiczne szturmem zdobywają serca Polaków. Są ogólnodostępne, a ich opłacalność stale rośnie.

Postaw na nowoczesne i ekologiczne rozwiązania #NaSwoim. Podpowiemy i doradzimy, który projekt spełni Twoje potrzeby. Zaczynamy!

Krok 1. Oblicz średnie zużycie prądu w gospodarstwie domowym w skali roku.
Krok 2. Dobierz dedykowaną instalację.
Krok 3. Sprawdź cenę instalacji systemu w swoim gospodarstwie.
Krok 4. Montaż instalacji.
Krok 5. Ciesz się niższymi kosztami zużycia energii elektrycznej, a zaoszczędzone pieniądze przeznacz np. na zasłużony wypoczynek w ciepłych krajach :)

Dowiedz się więcej o naszych projektach: http://bit.ly/2EdM0jj
biuro@naswoim.com.pl
733-900-999

#postawNaSwoim
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ogrzewanie podczerwienią? To możliwe!

Podczerwień nazywana jest energią życia i wykorzystuje się ją w lecznictwie już od zarania dziejów. Współczesne technologie pozwalają użyć jej także do ogrzania domu.

Jak to działa? Promienniki emitujące podczerwień najpierw ogrzewają wszelkie obiekty w pomieszczeniu, które wtórnie ogrzewają powietrze. Innymi słowy, ilość energii wprowadzonej do systemu grzewczego jest kilkukrotnie niższa, co bezpośrednio przekłada się zarówno na rachunek za prąd, jak i na komfort termiczny, nawet przy niższych temperaturach.

W pomieszczeniach ogrzewanych podczerwienią panuje przyjazny mikroklimat i niewysuszone powietrze.

Sprawdź sam: http://naswoim.com.pl/ogrzewanie_podczerwienia
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Materiał o grubości zaledwie 0,4 mm pozwala Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

Ogrzewanie domu folią grzewczą staje się coraz popularniejsze. I ten trend, jesteśmy tego pewni, będzie utrzymywał się przez najbliższe lata. Dlaczego? Kluczem do sukcesu tego nowoczesnego rozwiązania jest relatywnie niski koszt inwestycji, to, że cała instalacja jest całkowicie bezobsługowa, bezawaryjna oraz posiada odporną na czynniki zewnętrzne strukturę. Dodatkowo ogrzewanie folią grzewczą pozytywnie wpływa na kondycję środowiska, dzięki czemu odbiorcy korzystający z tej metody znacząco przyczyniają się do walki ze szkodliwym dla naszego zdrowia i życia smogiem.

Rzuć okiem na rachunek za prąd jednego z naszych klientów. Rozliczenie za 6 miesięcy robi wrażenie 👉www.naswoim.com.pl/ogrzewanie-za-0zl

#postawNaSwoim
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukasz oszczędności na zimę? Interesuje Cię zachowanie najwyższej jakości montażu i obsługi? Nasze nowoczesne i ekologiczne systemy grzewcze dają Ci to, czego potrzebuje Twoja rodzina! #postawNaSwoim :)

Udowadniamy, że istnieje darmowe ogrzewanie przy zachowaniu niskich kosztów inwestycji. Zainstalowany w Twoim domu system gwarantuje bilans zużytej energii z energią wyprodukowaną, a orientacyjny koszt instalacji nie przekracza 7,5 tysięcy złotych (w zależności od projektu budowlanego w taryfie EKO80 Plus). Roczny koszt ogrzewania domu jednorodzinnego wynosi równe 0 złotych!

Nie czarujemy i nie zwodzimy. Nie wierzysz? Zobacz rachunek jednego z naszych klientów wystawiony za okres 6 mc -> www.naswoim.com.pl/ogrzewanie-za-0zl

Zoptymalizuj koszty ogrzewania swojego domu i oszczędzaj #postawNaSwoim
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zbliżający się sezon grzewczy skłania do refleksji. W jaki sposób zmniejszyć lub całkowicie zlikwidować koszty za ogrzewanie mieszkania? Okazuje się, że jest to możliwe. Sprawdź jak!

#naswoim oferuje sprawdzone rozwiązania, które pozwalają zoptymalizować lub całkowicie zredukować opłaty za ogrzewanie domu, mieszkania oraz innych powierzchni użytkowych. Co więcej, systemy, które oferujemy są w stu procentach bezobsługowe. Pozwalają zaoszczędzić dużą ilość czasu i pieniędzy. Po prostu cieszysz się ciepłem w swoim domu.

Konwencjonalne układy grzewcze w zależności od zastosowanego materiału opałowego, kosztują nawet do kilku tys zł rocznie! Natomiast stosując folie grzewcze wraz z instalacją już dzisiaj możesz zastanowić się na co zarezerwować zaoszczędzone pieniądze i czas. Może wakacje w ciepłych krajach z najbliższymi? Brzmi jak plan :)

Jakie jeszcze zalety niesie ze sobą system ogrzewania folią grzewczą? Niski koszt instalacji systemu, ogromny komfort użytkowania, trwałość, bezawaryjność, ekologię (system jest bezemisyjny) oraz pozytywny wpływ na zdrowie domowników. Ogrzewając dom folią grzewczą zapewniamy odpowiednią wilgotność cyrkulującego powietrza nie wysuszając go. Idealne rozwiązanie dla osób z alergią.

Zapomnij o paleniu w piecu, kotłowni i kominie. Nie stresuj się kosztownymi naprawami. Postaw na wygodę!

Wszytko, co powinieneś wiedzieć o ogrzewaniu domu za 0 zł -> http://naswoim.com.pl/ogrzewanie-za-0zl

Zatroszcz się o swoje zdrowie i przynieś ulgę portfelowi.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Projektując system ogrzewania naszego domu warto rozważyć zastosowanie jednego z najbardziej ekonomicznych, skutecznych i praktycznych systemów grzewczych. Mowa o foliach grzewczych. W Polsce jest to stosunkowo nowa metoda ogrzewania powierzchni użytkowej, natomiast np. w krajach skandynawskich z satysfakcją sprawdza się od wielu lat.

Przykład? Spójrzcie na rachunek za energię elektryczną dla domu jednorodzinnego o powierzchni 150 m2, którego właściciel korzysta z systemu ogrzewania folią grzewczą firmy Red Snake. Oszczędności są widoczne gołym okiem. Do tego komfort życia znacząco się podniósł. Wiemy to, ponieważ jesteśmy w stałym kontakcie z naszym klientem :)

Jeśli stawiasz na praktyczne rozwiązania i szukasz wymiernych oszczędności, jesteśmy pewni, że rewolucyjny system podgrzewania podczerwienią sprawdzi się także w Twoim domu! #NaSwoim

http://naswoim.com.pl/systemy-grzewcze#folie-grzewcze
Photo
Photo
9/14/17
2 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded