Profile cover photo
Profile photo
AGKlinik Adam Gumkowski
17 followers
17 followers
About
AGKlinik Adam Gumkowski's posts

Post has attachment

Post has attachment
Zobacz galerią przed i po rewelacyjnego liftingu ultradźwiękowego bez skalpela!

Post has attachment
Początki odmładzania spod znaku Aptos sięgają ponad 16 lat wstecz. Od tamtej pory metody były regularnie unowocześniane, uzupełniane i rozwijane, przez co obecnie prezentują bogatą i skuteczną ofertę korygowania opadających tkanek miękkich, przez specjalistów nazywanych ptozami. Zabiegi z użyciem rozpuszczalnych nici Aptos, czyli metody Excellence i Light Lift, mogą być wykonane nawet w przypadku bardzo cienkiej skóry lub przy cienkiej warstwie tkanki tłuszczowej. Zabieg dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Post has attachment

Post has attachment
TYLKO TERAZ W AGKLINIK PROMOCJA na laserowy zabieg likwidujący nietrzymanie moczu! Rewitalizacja przedsionka pochwy i krocza w cenie zabiegu.

TYLKO 1000 zł za jeden zabieg! Zapisz się na zabieg już teraz!

Łap okazję!

Post has attachment
Nić liftingująca Spring Thread to wyjątkowa nitka nowej generacji – bezpieczna, elastyczna, neutralna dla organizmu i wyjątkowo trwała. Nici Spring Thread pokryte są silikonem, a wewnątrz nich znajduje się poliestrowy rozciągliwy rdzeń gwarantujący najwyższą trwałość. Dzięki temu proces podtrzymywania opadających tkanek przebiegający przy zastosowaniu rusztowania z nici Spring Thread jest doskonale zoptymalizowany – efekty zabiegu utrzymują się do sześciu lat! Czyli tyle ile zajmuje fizjologiczny proces starzenia się organizmu. 

Post has attachment
Od 10 grudnia 2015 do 15 stycznia 2016 trwa świąteczna promocja na zabiegi laserowe! Aż 50% taniej.
http://agklinik.com/swiateczna-promocja-na-zabiegi-laserowe/
Photo

Post has attachment
Jedną z najskuteczniejszych metod przeprowadzania liftingu bez skalpela jest ultradźwiękowe odmładzanie skóry z wykorzystaniem urządzenia Ultraformer III.
http://agklinik.com/oferta/zabiegi-medycyny-estetycznej/ultraformer-ultradzwiekowy-lifting-twarzy-i-ciala-bez-skalpela/
Photo

Post has attachment
Rewelacyjna liposukcja infradźwiękowa N.I.L. połączona z przeszczepem tłuszczu: N.I.L. to wyjątkowo delikatna technika odsysania tkanki tłuszczowej, która może być następnie przeszczepiona w inne, wymagające najlepszego materiału wypełniającego, partie ciała. 

Post has attachment
Od niedawna wachlarz dostępnych metod antykoncepcyjnych poszerzył się o rewelacyjnie działające implanty antykoncepcyjne, które umieszcza się pod skórą, w wewnętrznej części ramienia.
Wait while more posts are being loaded